Prokurátoři od roku 2015 odmítli 1 000 obvinění z velezrady proti Angele Merkelové

Prokurátoři od roku 2015 odmítli 1 000 obvinění z velezrady proti Angele Merkelové

Německá prokuratura tvrdí, že od začátku migrační krize v roce 2015 obdržela 1000 trestních oznámení z celé země, které obviňovaly německou kancléřku Angelu Merkelovou z velezrady.                                    

Federální prokurátor prohlásil, že obvinění jsou založena na rozhodnutích Angely Merkelové během migrační krize, kdy kancléřka pustila do země více než milión migrantů. Zatímco prokurátoři neshledali žádné naplnění trestného činu, uvedli, že všechna obvinění je třeba přezkoumat a brát vážně, píše deník Die Welt.    

Frauke Köhler, mluvčí Úřadu Spolkového státního zastupitelství v Karlsruhe uvedla: „ Trestná obvinění proti spolkové kancléřce se ukázala jako neobhajitelná.“ Prokuratura konstatovala, že velké množství obvinění pocházejí od přívrženců proti-migrační strany Alternativa pro Německo (AfD).Migrační politika Merkelové byla odsouzena mnoha kritiky v politickém spektru, a zatímco zpočátku mnozí Němci věřili sloganu Merkelové: „Wir schaffen das!“, neboli „My to zvládneme!“, postoje obyčejných Němců se v posledních měsících dramaticky posunuly po událostech, jako byly kolínské sexuální útoky a teroristický útok na vánočním trhu v Berlíně.

Podle různých průzkumů a studií, Němci z velké části odmítli myšlenku „vítací kultury“ a stali se mnohem více váhaví a skeptičtí vůči masové migraci.

Jedna studie, kterou provedla Nadace Mercator spolu s Institutem pro interdisciplinární výzkum konfliktů a násilí (IKG) na univerzitě v Bielefeldu, ukázala, že méně než třetina Němců stále věří, že je masová migrace pro jejich zemi pozitivní.

Média jsou také odsuzována za jejich předpojatost během migrační krize. Jedna studie hamburské mediální školy a univerzity v Lipsku uvedla, že tisk je „nekritický“ proti vládě. Studie uvedla, že zkoumané dokumenty ukázaly jasné pro-migrační zkreslení a že média přijala „řešení politických elit“.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Foto: AP)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Prokurátoři od roku 2015 odmítli 1 000 obvinění z velezrady proti Angele Merkelové

  • Nad touto podivnou zvrácenou ženou drží ruku snad sám satan. Ale nic netrvá ve světě věčně a zlo nemůže neustále vítězit. Někteří lidé jak v Německu tak i jinde v Evropě se chovají jakoby na jejich mozek působila nějaká chemikálie, která způsobuje tento apatický stav mysli a zrušení pudu sebezáchovy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*