Prohlášení „Republikánů“ Praha k politice EU a k následnému vyvolanému masakru v Bruselu

Prohlášení „Republikánů“ Praha k politice EU a k následnému vyvolanému masakru v Bruselu

Pražská organizace SPR RSČ 2016 zásadně nesouhlasí s politikou Sobotkovy vlády, která je důkazem diktátu Evropské unie. Europoslanci se pokrytecky nechávají vést skupinou homosexuálních deviantůz řad nejbohatších rodin světa. Tito nejtěžší zločinci a podvodníci se schovávají pod názvem Bilderberg group a ti se rozhodli podřídit si svět pomocí nového světového řádu (NWO). Často se také schovávají pod rouškou filantropů, ale jejich hysterická tendence získávat pozornost okolí zdánlivou (histrionskou) lidumilností, ušlechtilostí, nezištností a dobročinností je přísně namířena k vylidnění 80% populace planety. Těmto lidem europoslanci ve spolupráci s politickými špičkami jednotlivých států, prodali celé evropské národy ke zničení. 

Vidíme to v plánovitém plenění a zničení veškerého průmyslu a výroby nejen v potravinové základně, ale i ve všech nosných průmyslových odvětvích státu. Nejvíce tato hysterie postihla Československo, kdy jeho rozdělením a vznikem dvou států přestalo fungovat vzájemné soudržné a nezbytné know-how a plánovitá struktura všeho do sebe zapadajícího hospodářství. Dle našich informací byl právě náš stát jejich prvním zkušebním projektem, jak vše beztrestně zničit, vymazat dějiny a mládež od základní školy přeškolit na dítka bez morálky, odpovědnosti a strachu /viz počítačové bojové hry s několika životy/. Vidíme to v plánovitém plenění a zničení veškerého průmyslu a výroby nejen v potravinové základně, ale i ve všech nosných průmyslových odvětvích státu.

Dalším bodem z tohoto bestiálního plánu je postupné zavádění satanismu a materialismu u mladých lidí. Stali jsme se ve vlastní zemi rukojmími několika politiků, kteří se nechali podplatit za slib úspěchu, beztrestnosti a moci. Jsme jako krysy tráveni nekvalitními a otrávenými potravinami v krásných obalech, bez náležitých hygienických kontrol, žádná vláda však tento problém neřešila a nadále neřeší. Na naše hlavy padá již minimálně 10 let chemtrails rozstřikovaný z letadel, aniž by o tom občané věděli. Jedná se o jedovaté látky, pomalu a zákeřně prostupující vdechem do plic, které mají za následek nejprve oslabení imunity a následně, po odkašlávání skelně průhledného hlenu , rakovinu plic .Důsledky jsou katastrofální! Také je zajímavé, že se objevily články o hledání vhodných míst na hromadné hroby….již chápete? Skončeme tuto vražednou hru s vlastizrádci celého národa..!!

Za jejich neschopnost, nemorálnost a zničení státu je nutné svrhnout je ze všech veřejných funkcí a uvalit na ně nejvyšší tresty…!!

Pražská organizace SPR RSČ zásadně odsuzuje krvelačnou a sebevražednou politiku, kterou provozují eurokomisaři Evropské unie. Tato jednání se projevila již pařížskými atentáty, postupovala přes další a další atentáty a toto nekontrolovatelné řádění nyní ukončily oba bruselské masakry. Je s podivem, že při těchto atentátech umírají jen nic netušící obyčejní Evropané. Vzhledem k tomu, že se vláda nepostavila za ochranu národa včas a nadále se, přes obrovské protesty obyvatel, nesnaží problém války, který je za dveřmi, řešit,žádáme všechny členy vlády a vedoucí představitele bezpečnostního výboru republiky postavit před trestní komisi, neboť touto politikou destabilizovala bezpečnost všeho stávajícího obyvatelstva!

Odmítáme nečinně čekat na podobné teroristické činy na našem území!

Republikáni, Praha 22. březen 2016

 
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Prohlášení „Republikánů“ Praha k politice EU a k následnému vyvolanému masakru v Bruselu

  • Je to svět převrácený naruby, oni nepotřebují myslícího člověka, ale takovýho, co všechno udělá za nuzný peníz. Tohle není ani kapitalismus, to je autokratický režim, možná ještě vyšší. Potřebuje jen lidi nato, aby platili daně a pracovalli pro ně za tu nejnižší mzdu. Je to dělaný pro lidi, kteří jsou již nyní bohatí, ale kteří chtějí ještě vládnout světu. Zní to neuvěřitelně, ale stále více se tato vize ukazuje jako pravdivá. Ani v těch nejfantastičtějších vizích se to člověku nepřijde na rozum. Má to být ilumináty prorokovaný NWO, to má být konec svobody člověka na zemi. Moc hezká vize, doufám že se nenaplní!!!

  • Nejsem v žádné straně ani být nechci, ale s vyřčenými myšlenkami nemohu nesouhlasit. Na světě je lidí moc a těm světovým rádobyvládcům stačí o mnoho méně obyvatelstva jako otroci, kteří jsou pro ně matrošem k vydělávání peněz . Také není záhodno , aby lidé mysleli a logicky uvažovali . To je také nebezpečné pro ně. Proč jsou u nás opomíjeny a dokonce napadány rádoby vědeckými spolky jako je např. Sysifos vědci, kteří nám otvírají oči co se týče jedů v naší potravě myslím tím například prof. RNDr Annu Struneckou, DrSc, která ve svých knihách a přednáškách upozorňuje na tyto jedy , ale odpovědní pracovníci jakoby byli hluší k těmto poznatkům. Vypadá to, že zde hlavně, přihlouplí podnikatele , aby měli co největší zisky jsou ochotni prodávat jedovaté šmejdy. Mělo by se o tomto diskutovat v TV, protože rakovina útočí i na malé děti což dříve v takém množství nebylo byla to rarita. V TV pořád melou ty politické hovadiny ty stejné figury jako Kalousek a jiní mu podobní místo, aby se starali o prospěch národa tak útočí na jakoukoliv myšlenku, která je jim proti mysli.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*