Profesorka požaduje, aby lidé přestali mít děti a nechali lidskou rasu vyhynout v boji proti změně klimatu

Profesorka požaduje, aby lidé přestali mít děti a nechali lidskou rasu vyhynout v boji proti změně klimatu

Britská profesorka požaduje, aby lidé přestali mít děti a nechali lidskou rasu vyhynout v boji proti změně klimatu.

Patricia MacCormacková je profesorkou kontinentální filosofie na Univerzitě Anglia Ruskin ve Velké Británii a je výzkumnou pracovnicí „feminismu, homosexuální teorie, posmrtné teorie, hororového filmu, modifikace těla, práv zvířat / abolitionismu, kinesexuality a etiky“.MacCormacková ve své knize The Ahuman Manifesto tvrdí, že lidé nevidí škody, které způsobili sobě a ostatním druhům na Zemi.

„Základním předpokladem knihy je, že jsme ve věku antropocenů, [a] lidstvo způsobilo masové problémy, a jeden z nich vytváří tento hierarchický svět, kde uspějí bílí, muži, heterosexuální a zdatní lidé a lidé různých ras, pohlaví, sexuality a osob se zdravotním postižením se toho stěží snaží dosáhnout, “vysvětlila.

„Zde přichází myšlenka demontáže politiky identity – nezaslouží si práva kvůli tomu, čím jsou, ale protože jsou. Kniha také tvrdí, že musíme odstranit náboženství a další nadřazené pravomoci, jako je kapitalistická církev a kult sebe sama, protože to nutí lidi jednat podle vynucených pravidel, spíše než promyšleně reagovat na situace před nimi.“

MacCormacková se nezastavila a pokračoval v tom, že lidská rasa byla kapitalismem zotročena a že trvalé zastavení reprodukce je jediný způsob, jak mohou lidé napravit, co způsobili.

Navzdory tomu, MacCormacková tvrdí, že myšlenky v její knize jsou „radostné“ a plné „radikálního soucitu“, který se stará o svět.

MacCormacková bohužel není jediným levičákem, který propaguje tento nesmysl. Princ Harry a jeho manželka vévodkyně ze Sussexu uvedli, že kvůli změně klimatu budou mít „maximálně“ dvě děti, a herečka Miley Cyrusová řekla, že kvůli tomuto jevu nebude mít děti vůbec.

Pokud jde o změnu klimatu, liberálové se dočista zbláznili a to je přesný příklad jejich šílenství. Vůbec by nebylo překvapivé, kdyby za pár let odsuzovali kohokoliv, kdo se pokusí mít vůbec nějaké děti.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Profesorka požaduje, aby lidé přestali mít děti a nechali lidskou rasu vyhynout v boji proti změně klimatu

  • This professor is a shining example that education does not yet guarantee higher IQ and that one will be mentally fine.

  • Ta profesorka vidí sama sebe jako omyl přírody. Já se jí nedivím. Ale všichni lidé nejsou takoví, takže by jim právo rodit děti brát neměla.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*