Proč západní politici neuznají svou chybu ohledně migrace?

Proč západní politici neuznají svou chybu ohledně migrace?

Je to stejný důvod jako neochota našich „tradičních“ stran uznat svou odpovědnost za to, že jsme se stali levnou montovnou Evropy.

Kdyby si nasypali popel na hlavu, mohl by si volič říct – no tak když nás tyto partaje dovedly až sem, ať už neschopností či zkorumpovaností svých politiků, jak jim můžu nadále věřit, že nebudou stejní i třeba v otázce školství, daňového systému nebo stavbách silnic, radši to hodím někomu jinému.

A když se ptáme, proč jsou Němci tak hloupí, že dál volí Merkelovou, tak my jsme bohužel stejní, když volíme ty politiky, kteří se podíleli na přeměně naší země v ekonomickou kolonii západu. Prostě…, bližší košile než kabát a vrabec v hrsti než holub na střeše, takže volíme raději „známé zlo“, než to risknout a dát hlas jiným, protože „co když můj hlas, pro všechno na světě, propadne?“, asi se zboří svět nebo co.

Nebo si mnoho lidí řekne – kašlu na volby, nemám koho volit. Ale to je jen výmluva v situaci, kdy snad kandiduje 31 nebo kolik partají. Tito lidé si neuvědomují, že nejít volit znamená v podstatě dát hlas těm, kteří už u té moci dávno jsou.

A třetí průšvih je neschopnost vzdát se svého snu o „skvělém západu“, v nějž jsem i já dlouho naivně věřil, jako dnes Němci, kteří volí Merkelovou. Takové ty fráze – západ má taky své mouchy, ale proboha, musíme se semknout a poklonkovat Bruselu a Berlínu, jinak se nám vrátí „komunizmus“, moci se chopí „fašisti“, nebo nás „spolkne“ Rusko.

Průhledná, ale účinná metoda manipulace – vytvoření umělého nepřítele, ať už se jmenuje „agent Kremlu“, „komunizmus“, „nacionalizmus“, „americký imperializmus“, „antisocialistické živly“ či „podřadné rasy“. Tuhle manipulační metodu používali/používají nacisté, komunisté, islamisté i tzv. „obránci svobody, lidských práv, demokracie a tzv. evropských hodnot“. A bohužel, jako to fungovalo třeba v nacistickém Německu, funguje to i v tzv. demokracii. Mnohokrát různí Němci o tehdejší době říkali – sice jsem nesouhlasil s nacisty, ale pracoval/bojoval jsem přeci za Německo, ne za Hitlera. Dnes zase mohou říkat, no s tím pozváním migrantů sice nesouhlasím, ale radši to hodím Merkelové, než aby se k moci dostali „fašouni“ z AFD, nebo nějací „ruští kolaboranti“.

Tak už se, lidi, konečně vzpamatujte, a pokud vás zklame něco, več jste upřímně věřili, odhoďte tu bludnou víru a nesnažte se udržet si svůj ideologický sen tím, že si budete přemalovávat realitu narůžovo nebo před některými fakty strkat hlavu do písku. Kdo se z historie nepoučí, musí si ji zopakovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Proč západní politici neuznají svou chybu ohledně migrace?

  • Proč ? – Protože pro ně to není chyba, ale záměr nechat zčernat své poddané v Evropě.

  • Komentáři pod značkou !Ludva! dávám za pravdu popsal to přesně, pravdivě a jasně. Nemám nic co bych k tomu dodala..66

  • Popisujete symptomy, nevidite duvody stavu. Cela Evropa, EU, zeme ve svete az na 4 jsou uz vazalem, lokajem, loutkou USA. Je to i Merkelova. Vse co deje ve svete jako valky, niceni zemi,miliony mrtvych, masove vyhnani lidi do Evropy slouzi NWO, ktery nastoluji USA.. Posledni 4 zeme vzdoruji, mezi nimi je i Venezuela, kterou Trump chce napadnout. I Koreu severni chce napadnout, ackoliv ji neustale provokuje manevry na hranicich stale rika, ze musi byt znicena. Ani jedna z tech zemi dosud nikomu neublizila. Je to i Rusko a Iran. Vsechny tyto zeme jsou nepratele USA. Proc? Jejich statni banky jeste neovladaji Rotschildove, jako je to vsude ve svete. Tyto banky urcuji valky, konflikty, rozhoduji o zniceni zemi a zivotech milionu. Rotschildove a jini bankeri vyvolali 1. a 2. svetovou valku financovanim obou stran, ovlivnovanim a uplacenim politiku. Je treba videt v nich naseho uhlavniho nepritele. Politici jsou jenom jejich sluzebnici, jako blazen Trump, sluzka a valecny stvac Merkelova, Rotschilduv ucednik Macron, sluzka Mayova, sluzebnik a blb Johnson. Vsichni pracuji pro ne, pro financni oligarchy proti nam!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*