Proč volím v eurovolbách kandidáta SPD generálmajora Blaška?

Proč volím v eurovolbách kandidáta SPD generálmajora Blaška?

Jsem si vědom toho, že jsem se trochu opozdil s vyhlášením k volbám do unijního parlamentu. Po takových veličinách, jako je Jan Hrušínský či Eva Holubová už toho člověk nemá moc, co dodat.Přesto si dovolím napsat jak to vidím i já. Do té doby, dokud v ČR nevznikne klasická konzervativní, k Unii kritická strana (což podle všeho nastane někdy v létě 2019), budu volit v souladu s doporučením své názorové platformy D.O.S.T., kandidáty SPD, které znám a o kterých jsem přesvědčen, že v Unii dokážou kopat za zájmy této země. Proto též budu 2 x kroužkovat, a to kandidáta č. 8 generálmajora (v.v.) Hynka Blaško a kandidáta č. 19 Tomáše Doležala. Další místo potom automaticky připadne lídrovi kanditátky MUDr Ivanu Davidovi.

Všem třem přeji úspěch a nám všem více takových zástupců v EP. Vzhledem k tomu, že SPD je členem politické skupiny ENF (Evropa národů a svobody), která má velkou čáku získat letos spolu s dalšími identitárními stranami nejvíce křesel, dostáváme se konečně do situace, kdy je nutno s tímto politickým hnutím počítat jako s určující silou budoucí Evropy. A přesně o to v těchto volbách půjde.

Tak v pátek 24 a v sobotu 25 určitě přijďte!

 

Převzato z https://www.eurabia.cz/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Proč volím v eurovolbách kandidáta SPD generálmajora Blaška?

  • Rozhodujete se koho volit do EU? Pojďte zvolit štiku, rafana, Dr. M. Sládka… !

  • EU je před rozpadem. Fakticky se již rozpadla, zbývá to dokončit formálně. EU je ve stejné situaci, jako byla RVHP v roce 1989. Jen papaláši si myslí, že je tu navěky. Opusťme ten byrokratický nesmysl, dokud je čas. Když ztratí sílu EU, přestanou mít sílu USA na řízení Evropy. Tu řídí prostřednictvím EU.
    Pokud začnou státy z EU vystupovat, zůstane jen okupované Německo. To se snad časem svých okupantů také zbaví.
    Evropa může fungovat na základě rozumných mezistátních dohod bez byrokratického aparátu EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*