Proč v USA ve státě Missouri padá radioaktivní sníh?

Proč v USA ve státě Missouri padá radioaktivní sníh?

Jestliže v Missouri padá radioaktivní sníh, je bezpečné se domnívat, že sníh padající po celé zemi je také radioaktivní?

Informoval o tom web activistpost.com a to co teď uvidíte a média vám to budou ještě dlouho tajit, pokud si to necháte líbit, je naprosto šokující. Vysoce respektovaná osobnost z Youtube známá jako DutchSince zveřejnil video, jak sám měří úroveň radiace sněžení v St. Louis, Missouri. Odhalil, že jeho výsledky měření míry radiace byly dvojnásobně vyšší, než ty, které naměřil ve slunný den, bez srážek.

Co by to mohlo způsobovat? Je za tím snad katastrofa ve Fukušimě? Je radioaktivní voda pocházející z Fukušimy odpařena z oceánu a rozsypána po celé zemi? Pokud ano, tak pravděpodobně neexistuje způsob, jak tohle zastavit. Teď, kdy se velké množství radioaktivní vody z Fukušimy dostává dál a dál do celého oceánu, je jednoduše nemožné vrátit „džina zpět do láhve.“ Takže, může to znamenat, že budeme muset čelit v Severní Americe a časem nejen tam, radioaktivnímu dešti a sněhu mnoho nadcházejících let?

Video, které DutchSinse zveřejnil na Youtube získalo tolik pozornosti, že o situaci informoval i  deník Daily Mail na svém webu zde

Trochu se to podobá videu, které bylo na Youtube zveřejněno před pár dny zde. Kde uživatel Youtube měří míru radiace na pláži v Kalifornii a zjistí pětinásobný nárůst oproti normálu.

Toto video „Fukušimská radiace dorazila do San Franciska,“ bylo zobrazeno 500.000 krát od štědrého dne, kdy bylo nahráno na Youtube a jeho obsah způsobil velké znepokojení u lidí, kteří bydlí na té straně oceánu, kde se předpokládá, že již k nim radiace z Fukušimy, která se na nás chrlí od března 2011, dosáhla.

Oficiální zdroje popírají, že by to mohlo mít souvislost s Fukušimskou radiací dosahující západního pobřeží, navzdory letní předpovědi expertů, kteří odhadovali, že se radioaktivní částice z Fukušimy dostanou do amerických pobřežních vod v roce 2014.

Poslední dobou je těch signálů, že se něco v oceánu děje už příliš. Nedávno například informoval deník Los Angeles Times o masivním úpadku sardinek, největším za stovky let zde. Způsobilo to u rybářů západního pobřeží velkou paniku.

Budeme to neustále sledovat, ale je jisté, že nám média mnoho důležitých faktů ohledně Fukušimy tají a už teď je jisté, že to bude mít pro naši civilizaci nedozírné následky. Musíme být na pozoru a využít toho krátkého času, kdy ještě budeme mít svobodný internet. Vaše svobodnenoviny.eu

.

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*