Proč Seznam.cz spolupracuje s manipulativním webem Konspiratori.sk? Máme důkaz jak tento web manipuluje s fakty

Proč Seznam.cz spolupracuje s manipulativním webem Konspiratori.sk? Máme důkaz jak tento web manipuluje s fakty

Česká firma Seznam.cz zahájila cenzuru zdrojů informací pro veřejnost na základě inkvizičního seznamu vypracovanému neziskovou organizací Konspiratori.sk jenž je projektem vytvořeným firmou NetSuccess, s. r. o. a firmou Seesame. Ovšem jak jsme zjistil, tak samotný web Konspiratori.sk vytváří desinformace a záměrně manipuluje, nejspíše s cílem poškodit nevhodné zdroje informací … Zde vám představuji jednu z odhalených manipulací tohoto webu:

Na webu Konspiratori.sk je uveden jako zdroj konspirací i web Eurabia.cz a jako důkaz je dán screen komentáře pod názvem „Zastánci islámu slaví velký úspěch v USA. Policie musela odstranit zprávu varující před radikalizací muslimů na Západě!“ Podle webu Konspiratori.sk jde o konspiraci, samotný web Konspiratori.sk k tomu nedává žádný komentář a jen to uvádí jako konspiraci z webu Eurabia.cz a jaká jsou fakta?Britský deník the Guardian zveřejnil v lednu 2016 článek pod názvem „NYPD settles lawsuits over surveillance of Muslims and agrees to reforms a v tomto článku se popisuje, že NYPD se dohodla s žalobci hájícími práva muslimů na „odstranění zprávy z webových stránek NYPD“ touto zprávou je Radicalization in the West.

Žalobcům hájícím práva muslimů se podařilo dosáhnout také toho, že policie nebude preventivně vyšetřovat případy pouze na základě určité specifické národnosti či náboženského vyznání.

Jak tedy vidíte, ani já a ani web Eurabia.cz jsme nešířili žádnou konspiraci, ale prostý fakt. V USA opravdu musela NYPD odstranit zprávu o radikalizaci muslimů a to po nátlaku obhájci islámu.

A kdo tvoří tým této novodobé inkvizice?

Pavol Hardoš (studoval na Sorosové Středoevropské univerzitě), Martin Mác (firma Zoznam), Juraj Mýtny (Marketingový špecialista) a další. Když sleduji tohle zapojení neziskovkářů a lidé z ebyznysu do této inkviziční aktivity, tak si kladu otázku: „Nejde vlastně jen o snahu neziskovek a internetových podnikatelů tímto inkvizičním seznamem poškodit své ekonomické konkurenty a zajistit si ekonomické výhody na trhu?

Metody této moderní inkvizice křížené s StB:

Na webu je u seznamu internetových webů uvedeno v anotaci, že „na týchto weboch neodporúčame inzerovať a zároveň na ne neodporúčame odkazovať z vašich portálov.“ Ovšem u žádného z webu není uvedeno, proč na seznamu je a jaké jsou důkazy o jeho údajné závadnosti, takže čtenář MUSÍ věřit webu Konspiratori.sk a obviněný web nemá ani šanci Jakkoliv rozporovat obvinění vůči němu vznesená! Tato bolševická metoda v rukách kapitalistických obchodníků je víc než účinná …

 Jak je tedy vidět, tak web Konspiratori.sk se snaží pomoci manipulaci a šíření desinformací o nezávislých mediálních projektech docílit jejich poškození a očernění. Fakt, že s takovou to moderní inkvizici spolupracuje Seznam.cz dokazuje, že tato nezisková organizace plní dobře svůj záměr pomoci ekonomického nátlaku nutit internetové firmy k autocenzůře …
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Proč Seznam.cz spolupracuje s manipulativním webem Konspiratori.sk? Máme důkaz jak tento web manipuluje s fakty

  • V „rozhovoru“ s Babišem mladším redaktorka několikrát musela napovídat, aby Babiš odpověděl správně. Zřejmě to bylo nacvičené a předem sehrané. Jak k tomu Babiše donutili, můžeme jen spekulovat. Ale ty nápovědy byly zřetelné a bylo vidět, že Babiš odpovídá jako cvičený pejsek a čeká na odměnu. Mohli mu dát nějaké to cukrátko nebo ho vydírat. Redaktorům tohoto typu toho moc nevěřím.
    Pokud jsou děti Babiše psychicky nemocné, měly by zkrachovat aerolinky, pro které létal s dopravním letadlem. Nedovedu si představit, že bych vlezl do letadla, které pilotuje psychicky nemocný člověk. Takové aerolinky, které nemají své kvalitní lékaře a neodhalí cvoky v oblacích, nemají na trhu co dělat. Nebo je to jinak? Nejde jen o zamezení soudního stíhání?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*