Proč mám z milionkářských demonstrací škodolibou radost?

Proč mám z milionkářských demonstrací škodolibou radost?

ČR má podle ČSÚ 10 668 641 obyvatel. Když vezmeme v potaz, že na Letné bylo něco kolem 200 – 250 tisíc lidí, tak se ptám, kde bylo při té mohutné mnohaměsíční propagaci těch zbylých cca 10 milionů 400 tisíc ostatních?Jak je možné, že těch zbylých 10400000, a to včetně mne samotného na demonstraci milionkářů na Letné nic netáhlo? Domnívám se, že pravý důvod tohoto faktu se ukrývá v názvů oněch „Miliónů chvilek“.

Nejsem totiž ani žádný milionář ani žádný tzv. „lepšočlověk“, který si o sobě myslí, že má patent na pravdu. Jsem běžný občan České republiky, příslušník těch 10 milionů, jejichž hlavní starostí je, aby nějak přežili.

A když srovnám současné vedení našeho státu oproti tomu, které zde bylo do roku 2013 a ke kterému všichni ti “ pražskokavárenští lepšolidi“ pořád stále vzhlížejí, tak z mého pohledu musím říci, že je to teď mnohem a mnohem lepší než tehdy. Proto mne také nic na pražskokavárenské demonstrace nic neláká.

Ale i já jsem před časem rád chodil na demonstrace. Ale to bylo právě v době volebního období 2010-13, kdy jsem zas já nesouhlasil s tehdejší vládou. Jenže teď chodí na ty demonstrace úplně jiná sorta lidí než tehdy. Dnes jsou to většinou samí stoupenci tzv. „pražské kavárny“, lidi, co si myslí, že mají patent na pravdu, tedy těch rádoby horních „X“ tisíc.

Proto říkám, že se mi vždy bude líbit ta doba, ve které se bude bouřit těch horních „X“ tisíc, ale těch spodních 10 milionů bude v rámci svých možností s politickou situací jakž takž spokojeno. A tak si přeji, aby právě takovýchto období bylo v historii naší země i do budoucna co nejvíce.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*