Proč mají lidi z komunistů jen legraci?

Proč mají lidi z komunistů jen legraci?

Lidi (píši “lidi“, ale mám na mysli jedince s hlavami zaraženými hluboko v blahobytu nebo minimálně ve svých vlastních zadnicích, pročež nejsou v obou případech schopni vnímat realitu) dnes nevědí co by komunistům (píši “komunistům“, ale myslím ty, kdo nám vládli od konce února 1948 do poloviny listopadu 1989) mohli vyčítat dříve či vyčítat více. Zda to, že byli příliš přísní a důslední, nebo naopak to, že byli moc laskaví a měkcí. Když to pro úvod velmi zjednoduším.

Hovada mezi námi lidmi (teď už myslím lidi obecně) byla a budou a neznamená to, že jsou a budou hovada všichni lidi. Hovada byla mezi komunisty (stále mám na mysli onu skupinu definovanou shora). To ovšem rozhodně neznamená, že byli a jsou hovady všichni komunisti, ať už ve skupině definované, nebo vně jí. Princip kolektivní viny prostě nehodlám aplikovat dokonce ani na kolektivizaci, byť by bývala byla kolektivizace kolektivní sebevíc (pokus o vtip či nadsázku, snad se povedlo).

Už však bez pokusu o vtip či nadsázku, zcela vážně prohlašuji, že činy a chování některých komunistů (teď už zase, prosím, zpět do naší skupiny) by se daly lehce přirovnat k chování fašistů (zde se držím terminologie “sovětské“, kde je fašista nacista a nacista je fašista a není ničím, co by se mělo přejmenovávat, aby se to mohlo třeba nakonec třeba i nedejbože oslavovat). Mezi fašisty byli taky slušnější jedinci a určitě i velmi slušní a laskaví jedinci. Přirovnávejme tedy komunisty k fašistům jak je libo!

Proč mají lidi z dnešních komunistů jen legraci? Možná proto, že už je nemohou (spíše nemají zapotřebí) k fašistům přirovnávat. Možná proto, že oni sami (komunisté) nevědí čí jsou? Nebo proto, že se dnes za komunistu vydává (přesněji: nechává si tak říkat) kdejaké vypočítavé hovado, ve snaze z historie a reputace někdejších i současných komunistů (především, ale nejen těch poctivých, co se doslova pro druhé rozdali a rozdávají, ze skupiny shora definované i dnes mimo ni) pro sebe sama co nejvíce vytřískat, pro svou kapsu a nenažranou dršťku, než tuto reputaci komunistů svým chováním dočista zprzní i u toho nejposlednějšího naivky?

Jsem přesvědčen o tom, že lidi mají dnes z komunistů (čti: těch, co o sobě tvrdí, že jsou komunisté, nebo jsou okolím za komunistu považováni) srandu hlavně proto, že jim je (jednoduše může být) naprosto ukradeno, co si ten který komunista myslí, co říká, nebo co píše. Nerozlišují mezi těmi, kdo jsou obecným míněním mezi komunisty škatulkováni. Nemusí rozlišovat, nemají to zapotřebí. Komunisté jsou neškodní. A budou, dokud neudělají zase nějakou tu revoluci či aspoň stávku. Tu ale vyčůránci parazitující na jménu komunistů nejvíce se kumulující v KSČM či na Slovensku v KSS dělat nebudou. Tak buďte naši pravicoví spoluobčané českoslovenští naprosto v klidu.

Pouze ten, kdo chce, si uvědomuje, že není komunista jako komunista. A tomu, kdo nechce, jen stěží vysvětlíte, že tomu je zcela jinak. Pokusit se o to můžete nejlépe činy, řekněme úplně mrňavou, větší, středně velkou, některým však jen velkou a k tomu říjnovou revolucí. Pokusit vysvětlit mu, že existuje i takový “komunista“, mající malá domů a nemající tedy zájem dělat jakékoli změny, nemá zapotřebí, aby lidi tyto rozdíly chápali. A všemi možnými prostředky, podlými činy se snaží, aby lidi nerozlišovali. Napomáhají veřejnému mínění chápat, že komunista je hovado bez charakteru. Protože potřebují jen čas, který jsou peníze. Peníze do jejich kapsy a po nás potopa.

Exekutor (pardon “vykonavatel soudního exekutora“) Martin Říha se nechal 16. ledna zvolit předsedou KSČM Brno. Udělal to asi z vypočítavosti, protože prý potřebuje postavit dům a křeslo předsedy OV jej má vynést do křesla v Parlamentu vedle povedence Filipa. Neudělal to ale také ve snaze poškodit “komunistickou“ KSČM a přispět tak k jejímu zániku, jak to už léta dělá Vojtík Filipů? Minimálně přispěl k hovadskému obrazu “komunisty“ a Strany především. Protože jsem se od prvopočátku (tehdy ještě jako člen té “komunistické“ strany) stavěl zásadně proti Říhově kandidatuře, poštval na mne Říha své kolegy exekutory. Aby se mi pomstil. Aby se pomstil mně, svému (tehdy ještě stále) spolustraníkovi, za námitky a kritiku nejen dle stanov strany, ale také dle učení Marxe a Lenina, kterého má Říha a jeho pohůnci neustále plný orální otvor.

Zcela jiný tělesný otvor pak nalezl jeden “taky komunista“, který Říhovi v pravý čas vyzradil kde vlastně nově bydlím, aby mohla být exekuce provedena. Patrně se mi (podobně jak Říha) chtěl odvděčit. Za to, že jsem jej nechal u sebe přespat, aby nemusel po dlouhé směně cestovat z Brna do Lanžhota a zpět a ještě platit za cestu. Prosil jsem jej (jako soudruha, kterému pomáhám a věřím) ať Říhovi neříká kde bydlím. Taky přispěl k obrazu hovada. V mých očích určitě. Ale ne komunisty. Takový šmejd komunistou nemůže být. Může se za něj však umně vydávat. Třeba jako tajemník “komunistické” strany, ve které je 9 členů(všichni jsou tajemníci, ale nikdo nedělá), ale v názvu má číslovku daleko vyšší.

Toliko ukázky hovad “s rudou knížkou”.

Vlastně je to všechno úplně jedno, protože lidi opravdu mají z komunistů jen srandu. A ten zbytek lidí, těch, kteří se nesmějí ale pláčí (nikoli však štěstím) ti to nespraví. Zatím. Postupně umřou hlady a zimou někde pod mostem a Říhovi a jiným nenajedencům (Říha jim pod ten most mimochodem jako exekutor pomáhá), kteří už neví které koryto urvat pro sebe či “soudruha” ve svém řitním otvoru, namísto, aby dělali něco (s lidmi) pro lidi, se o nich třeba jednou budou aspoň zdát škaredé sny.

Jen pro pořádek, je tu ještě jedna skupina, kde se (moc) nesmějí. Jsou to jedinci jakkoli napojení na KSČM a nedající zaboha dopustit na kohokoliv z KSČM, ze kterého mají nebo by někdy mohli mít prospěch, nebo jen prostě proto, že je “jejich”, ať je to sebevětší šmejd, křivák, udavač či exekutor.

Rozloučím se suchým konstatováním toho, že moc dobře vím, proč mají lidi z komunistů jen srandu. Je to ale hloupá sranda. Stojí nás denně příliš mnoho.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Proč mají lidi z komunistů jen legraci?

  • Dnes 1 500 000 rodin nemá na školní obědy,sbírají se víčka na dětské operace,přibývá bezdomovců a žebráků,zvyšuje se kriminalita zvláště mládeže díky zákonům,ničí se rodina a podporuje se homosexualismus,pedofilie,propaganda a cenzura je ještě horší než dřív,do ČT mají zakázaný vstup vlastenci,kteří chtějí říct národu pravdu.Co se změnilo?Vše je podstatně horší.Dřív byla povolena kritika menšin.Jen fanatik nevidí rozdíly.Komunisté mají velkou perspektivu.Samozřejmě do stejné řeky nevstoupíš.Tak jako kapitalismus se za těch sedmdesát let změnil,i socialismus by byl absolutně jiný,ale ve prospěch běžných lidí.Tento systém se rozpadá přímo před očima,jen fanatik to nevidí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*