Proč Konvička se Sobotkou za masivní migraci neženou k odpovědnosti Británii, Francii a USA?

Proč Konvička se Sobotkou za masivní migraci neženou k odpovědnosti Británii, Francii a USA?

Začíná být až nudné otevírat výběr ze zpravodajství: Právě dnes. Každý den je tam možná 10, možná 30 vášnivých diskuzí na téma emigrantů či islámu a nic nového nepřináší.

Vytýkám ale profesionálnímu islamobijci Konvičkovi stejně jako předsedovi vlády, že neřeší podstatu.

Zcela na rovinu, žádní afričtí či islámští migranti by Evropu neohrožovali, kdyby USA nevedla válku proti Iráku, kde svrhla a zavraždila sice diktátora, ale sekulárního, který v Iráku udržoval poměrnou stabilitu a klid, byť samozřejmě i za cenu teroru, ale to v islámských zemích ani jinak nejde.

Ovšem ještě větší tragédií byla likvidace Kadáffího, jehož režim byl jednak poměrně sociálně prospěšný, ale hlavně, byl účinnou branou proti možné migraci obyvatel Afriky do Evropy… Konec konců sám nabízel Západu, že jakoukoliv migraci potlačí.

uprchlici

To, že si Sarkozy a Cameron, přes nesouhlas i např. Merkelové prosadili útok na Libyi je naprosto neomluvitelné. A to je základní příčina zaplavování Evropy migranty, z nichž mnozí jsou islamisté.

Ne že bych zde chtěl muslimy, ale je třeba oddělovat příčinu od následku. A to pan Konvička neumí.

Ale neumí to ani Bohuslav Sobotka, který najednou začíná hovořit, že solidarita vyžaduje, abychom přijali 1000 uprchlíků.

NEVYŽADUJE! MY JSME ROZHODNĚ TUTO SITUACI NEZPŮSOBILI.

Ani jsme se neúčastnili – a to výjimečně kvituji s povděkem tehdejšímu ministru zahraničních věcí Schwarzenbergovi – konference v Paříži k tomuto tématu.

Netrápí mě, jestli migranti zavalují Británii či Francii, ale i Německo, které migrační politiku islámských obyvatel prosazovalo od 60. let minulého století.

Česko (ale nejen ono) má ale plné právo na jiný přístup.

Je třeba natvrdo požadovat, aby Francie, Británie a USA vyvinuly veškeré myslitelné úsilí, že bude migrace zastavena, že budou v hojné míře vybudovány slušné uprchlické tábory, stejně jako, že nebude svržen prezident Assad, protože to by už byla fakt tragédie…

Je třeba vyvolat po celé Evropě vlnu odporu.

Nevím, proč většina zemí EU má trpět za válečnické choutky několika zemím…

Pánové Konvička a Sobotka, každý z jiného úhlu pohledu jsou mimo mísu.

Polepšete se…

Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Proč Konvička se Sobotkou za masivní migraci neženou k odpovědnosti Británii, Francii a USA?

  • Za příčinu invaze uprchlíků – války v Iráku a Libyi je zodpovědná též Severoatlantická aliance, která již dávno není pouze obrannou aliancí, k čemuž byla původně vytvořena. NATO je útočnou aliancí, vojenskou pákou špinavé zahraniční politiky USA. Měli bychom proto usilovat o vystoupení ČR z NATO. Vzpomeňte si na to u nadcházejících voleb.

  • Představte si situaci, kdy hodíte do obydlí někomu granáty, pár lidí zabijete a ostatní přijmete k sobě domů, protože nemají střechu nad hlavou. Myslím, že vás hned při první příležitosti podřežou. USA spolu s EU se takto zachovaly. USA problém nemají, tam se uprchlíci nedostanou. K nám ano. Chápu jejich motivaci jako touhu po pomstě. Nechápu politiky EU, že to mohou dopustit. Je to konec Evropy. V USA to ví, je to jejich plán. Ale proč to neví politici v EU? Nebo to nesmí vědět? Jsme vazalové USA, které nás chtějí takto zlikvidovat a pak nám prodat pomoc?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*