Z těch uživatelů, co nemají facebook, jich má ale pořád hodně internet. Měli by proto vědět, že se tisíce lidí chystají v pátek protestovat proti islamizaci a tlaku médií a politiků na Hradčanské náměstí v Praze. A že jim o tom žádná média neřeknou, protože raději představí reportáž o padesáti lidech, kteří prezidentovi ukáží červenou kartu hlavně proto, že Miloš Zeman s odbojem proti násilné islamizaci sympatizuje.

Co je důležité vědět o demonstraci, je to, že není proti muslimům, nehází všechny do jednoho pytle. Existuje mnoho muslimů, kteří otevřeně přiznávají, že ano, že například francouzský teror lze označit za islámský. Existuje mnoho muslimů, kteří pracují, žijí svůj život a nikoho neobtěžují tím, že je třeba diskriminují psy venčící se v ulicích měst. Existuje mnoho muslimů, kteří si vezmou z islámu to, co je v souladu s naší společností, se Západem roku 2015 a je mnoho těch, co vědí, že islám může civilizaci či oblast posunout naopak zpět do roku 700. Nemůžeme tedy prosazovat kolektivní vinu, ale musíme si uvědomit, že muslim, který si stinné stránky své ideologie neuvědomuje nebo je schválně zamlčuje, je stejně nebezpečný jako extremista, který vystřílí redakci vtipálků.

ne islamu

Protest na Hradčanském náměstí naví upozorňuje na politické pozadí ilsamizace i naší země. Politici nám málem zamlčeli hlasování o přijetí desítky tisíc syrských uprchlíků. Nakonec toto přijetí neschválili, ale média by nám například takovou důležitou událost oznámila možná až jako schválenou.

Za zmínku stojí i vládou schválené zvýšení pravomocí ombudsmanky. Paní Šabatová se už mnohokrát projevila jako zaslepená a nevědoucí zastánkyně islámu a zvýšení jejích pravomocí by posílilo její pozici například v legislativním boji proti zákonným opatřením, která by třeba v budoucnu mohla islamizaci Česka bránit. Šabatová by mohla napadat zákony u Úsatavního soudu coby diskriminační. Dále by mohla napadat kohokoliv z diskriminace a obviněný by musel vynakládat čas a peníze na dokázání své neviny. Více o možných pravomocích ombudsmana na ivcrn.cz.


Prohlášení Al-azhar: ISIL (Islámský stát) nemůže být exkomunikován (takfir) z islámu, protože na něm není nic dostatečně neislámského. V polovině prosince to potvrdil islámský náboženský koncil káhirské univerzity al-Azhar, nejvyšší světová islámská autorita. Dochází tak k názorovému převratu, Al Azhar v létě tvrdě jednání IS odsoudilo, zatím ale nedochází k exkomunikaci z islámu. Výsměch pak předvedla média, která nikterak či minimálně o tomto informovala.

Protest se nese také proti právu šária, což je neoddělitelné islámské právo, které bylo Evropským soudem pro lidská práva označeno jako útvar, který je v rozporu s lidskými právy. Proti islámu povstali na facebooku i čeští Romové, kteří na stránce Romové proti islámu již čelí kyberšikaně (trollingu) od muslimů a zastánců islámu.

Je potřeba, aby se na akci dostavilo co nejvíce lidí. Hradčanské náměstí, Praha, 16.1.2015, od 16:00. Tisková zpráva o demonstraci a více informací na ivcrn.cz. Není to již sranda, upřímně, média těžko přehlédnou takovou událost, ale sami uvidíte, jak jí označí. Čím vyšší podpora účastníků, tím více výpovědí, které při případné snaze akci dehonestovat, média usvědčí ze lži. Pokud chcete Česko lepší a svobodné, pokud nechcete útoky jako ty ve Francii, Iráku, Afghánistánu a podobně a pokud nechcete ještě větší nepořádek než ten, který tu již je, podpořte tuto akci.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz