Proč globalisté tolik nenávidí Vladimíra Putina

Proč globalisté tolik nenávidí Vladimíra Putina

Globalistická média a politici opakovaně šíří dezinformace o ruském prezidentovi Vladimíru Putinovi v pokusu podkopat, oslabit a podmanit si Rusko.   

Zde uvádíme 7 způsobů, jak Putin změnil Rusko k většímu dobru a proč představuje velmi reálnou hrozbu pro Nový světový řád:

Růst HDP: Pod Putinem ruské HDP vzrostlo z 200 miliard dolarů v roce 1999 na více než 2 bilióny do roku 2013, kdy se Rusko stalo 5. největším hospodářstvím na světě.

Ruské HDP pod vládou Putina

Snížení dluhu: Zatímco americký dluh k HDP vzrostl mezi lety 1999 a 2017 z 56% na 105%, Putinovi se podařil opak: snížil dluh Ruska z 100% na 18% HDP. V současné době existuje více než 160 zemí světa, které mají vyšší poměr dluhu k HDP než Rusko! To je fenomenální úspěch.

Ruský dluh k HDP

Ohromné zvýšení zahraničních devizových a zlatých rezerv: Rusko nemělo prakticky žádné devizové rezervy a velmi málo zlatých rezerv, když Putin nastoupil do úřadu. Putin doplnil pokladnu a učinil ruskou ekonomiku naprosto imunní vůči poklesům a útokům ze strany gaunerů z Wall Street. Rusko je nyní na 6. místě co se týče devizových rezerv, stejně jako na 6. místě v objemu zlatých rezerv.

Ruské devizové rezervy
Ruské rezervy zlata za Putina

Ekonomika dostatečně silná, aby odolala sankcím USA a EU: Neexistuje lepší svědectví o síle ruské ekonomiky, než jak nejen přežilo sankce USA a EU a obrovský pokles cen ropy (pokles o 65% od roku 2014 do roku 2016) za poslední roky, ale vyšlo z toho silnější. Během let 2014 a 2015 a dokonce 2016 nás západní znalci neustále ujišťovali, že se Rusko okamžitě zhroutí.Běda, veškeré jejich předsudky o záhubě a zkáze se nenaplnily. V roce 2017 vzrostla ruská ekonomika o 1,4%, jeho inflace je nižší než 3% a v roce 2018 bude mít Rusko skutečný rozpočtový přebytek (zatímco Spojené státy budou mít téměř 1 bilión dolarů deficitu). Putinovy obezřetné a konzervativní finanční hodnoty učinily Rusko silné a stabilní.

Když Spojené státy zastavily společnost Exxon pracující na Arktickém projektu, Putin spolupracoval s Čínou (za peníze) a Francií (za technologii) a dokončil projekt na zkapalněný zemní plyn (LNG) v Yamalu. A také dostavěl v Moskvě nový mrakodrap, který bude jedním z nejvyšších v Evropě.

Pod Putinem se Rusku podařilo zaznamenat rekord ve výrobě obilovin a stalo se jedničkou v oblasti pšenice, což je opět celkem úspěch v porovnání s tím, kde bylo Rusko v roce 2000 (obrázek níže). Putin chytře odmítl GMO a chce, aby se Rusko stalo hlavním vývozcem biopotravin.

 

Putin učinil z Ruska globální geopolitickou moc: Podle amerických (a nejen amerických) médií je Putin zločincem, tyranem, vrahem Hitlerem a každým dalším senzačním adjektivem, které média běžně používají pro nepřátele Říše. Nicméně, pokud je Rusko tak chudé a Putin tak špatný, jak je možné, že s ním všichni globální vůdci klábosí a pravidelně navštěvují Moskvu?

  • Japonský vůdce Shinzo Abe se setkal s Putinem 20 krát.
  • Když se stal Macron novým vůdcem Francie v roce 2017, první zahraniční vůdce, který navštívil Francii, byl Putin.
  • Německý prezident navštívil Putina v roce 2017 a vyslovil se proti sankcím
  • Izraelský premiér Netanjahu navštívil Putina dvakrát v loňském roce
  • Dlouhodobý geopolitický nepřítel Saúdská Arábie uzavřela mír a její král navštívil poprvé Rusko v roce 2017.
  • Dokonce i rusofobní Spojené království vyslalo svého ministra zahraničí Borise Johnsona do Ruska koncem roku 2017, poprvé za čtyři roky.

 

Od Středního východu po Střední Asii, Putin získal obrovskou prestiž a moc pro Rusko. Porazil USA v Sýrii a zajistil trvalou základnu. Putin nejenže překazil americké plány obrátit Turecko proti Rusku, ale kompletně obrátil stůl – nyní je Turecko v táboře rusko-íránských vztahů a vtahy mezi USA a Tureckem se bortí. Z Putinova inteligentního partnerství s Čínou těží obě země, protože se navzájem doplňují. Putin sjednocuje lidi a národy dohromady, na rozdíl od Západu, který se zaměřuje jen na „rozděl a panuj“.

Putin udělal ruskou armádu ohromnou: V 90. letech 20. století byla ruská armáda zdecimována a vojáci ani nedostávali pravidelný plat. Rusové byli tak demoralizovaní, že prohráli První čečenskou válku s islámskými teroristy.

Putin oživil vojenskou, turbulentní ruskou technologickou zdatnost a obnovil národní hrdost. Nove vojenské tryskáče (nasazené od roku 2011) – Su-30, Su-35 atd. – jsou ještě lepší než americké protějšky. Nový ruský tank T-14 Armata, který je nyní ve výrobě, je jedním z nejlepších tanků na světě. V Sýrii Putin překvapil Západ novými přesnými ruskými raketami, které mohly být vypuštěny z lodí. Ruské systémy protiraketové obrany – S300 a S400 – postavené pod vládou Putina jsou jedny z nejvyhledávanějších na světě.

Rusko je nyní druhým největším vývozcem zbraní na světě a v roce 2017 mělo šťastné zákazníky z 53 zemí. Nejdůležitější je, že Putin toho všeho dosáhl, zatímco utratil jen zlomek toho, co USA (50 miliard dolarů oproti 700 miliardám ročně).

Putin si osvojil křesťanství a tradicionalismus: Zatímco Západ se stal proti-náboženským, proti-duchovním a proti- tradicionalistickým, Putin odmítl kulturní marxismus. Putin postavil v posledních deseti letech více než 10 000 kostelů a klášterů! Rusové z toho budou bezpochyby v dlouhodobém měřítku těžit.

 

(Yournewswire/ svobodnenoviny.eu Vladimír Putin Foto: Sputnik)      
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*