Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

 

Podle názoru expertů RusNekst tím, že financují přistěhovaleckou krizi v Evropě, se kterou se EU nedokáže vypořádat, mohou Rothschildové sledovat jak strategické, tak krátkodobé cíle.

Politolog ze Skopje Milenko Nedělkovski považuje za podezřelé, že 90% přistěhovalců, kteří přijíždí do Makedonie a Srbska, tvoří muži. Informuje o tom srbský „Kurýr“.

Nedělkovski říká, že přijíždí ze zemí s tradiční kulturou, ve které se rodina neopouští.

Připomněl, že Makedonie se „po válce mezi Srbskem a NATO“ stala centrem, kde bylo přijato asi 150,000 Albánců, což zcela změnilo etnickou strukturu země.

uprchlicka krize

Nedělkovski zdůrazňuje, že přítomnost velkého počtu mladých mužů v populaci přistěhovalců vyvolává podezření, že se mezi nimi „mohou ukrývat stoupenci Islámského státu“.

Mimo to, uvádí Kurýr, podle údajů pohraniční policie Srbska 90% přistěhovalců z muslimských zemí uvádí jako den narození 1. ledna téhož roku. Dokumenty, podle kterých by je bylo možné prověřit, neexistují. Je nutné odesílat otisky prstů Interpolu. Odpověď trvá několik měsíců. Interpol spolehlivé databáze u Asie a Afriky nemá, obzvláště u zemí, kde probíhá válka.

Zároveň „Kurýr“ uvádí, že příval přistěhovalců v tomto směru je financován přes organizace Rothschildů „pro lidská práva“ a upřesňuje, že cena dopravy přes moře do Evropy činí 3,000-3,500 euro, do konkrétní země EU 7,000-11,000 euro.

Podle názoru expertů RusNekst mohou Rothschildové sledovat následující cíle:

— pokračování globalistické politiky likvidace tradičních kultur. Přistěhovalci mají vyvolat krizi identity evropských národů, jejich tradičních evropských kultur a hodnot. Prostřednictvím multikulturalismu je likvidováno chápání místní, své, domácí dominantní kultury. Všichni jsou si rovni, jak muslimové, tak křesťané, jak Arabové, tak Němci (např. v Německu), což znamená, že žádná kultura nemá prioritu. Což znamená, že kultura jako taková končí, zůstává tolerantní mišmaš.

— Příliv migrantů je vyvolán nejen zničením jejich zemí Západem (Libye, Sýrie, Irák), ale i důkladným, a v poslední době neustále rostoucím, financováním přistěhovaleckých vln zaplavujících Evropu. Lze předpokládat, že jsou sledovány určité krátkodobé cíle. Například vyvolat šok ve správních strukturách EU, aby pak mohla být byrokratická nadstavba přetvořena podle vhodného střihu vyhovujícímu finanční internacionále.

 

 

zdroj: http://cont.ws/post/116667 překlad: http://www.zvedavec.org

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

4 Komentáře “Proč financují Rothschildové přistěhovalectví do EU

  • Rokefelerovi to platí, tak tedy posaďme ty ubohé migranty do letadel směr US, přece nejsme tak nelidští abychom se s přáteli nepodělili 🙂

  • Jak tu bylo nedavno napsano:Vest potruby pres Syrii a tim odpalkovat Rusko jako hlavniho dodavatele do Evropy!!!Proste Amerika dostala šach mat!!!Tak ze….vsechny zakladny NATO v Evrope pozbyvaji ucinnosti.

  • Nejen že se likviduje Evropa a její kultura, ale tento zmatek hlavně zakrývá pozadí podpisu smlouvy TTIP a rozmisťování NATO a US armády k hranicím Ruska…proč jsou to samý mladí a silní muži? kdo platí za toho budou bojovat…je pozdě…

  • cil jasny…importovat do evropy muze ve veku 20-30 let,dat jim praci na pul roku,rok…zadluzit je ,nechat je splynout se spodinou spolecnosti za penize financne oligarchie kabalu a pak je vyhodit z prace,z ubytoven na ulici …pak chaos a rabovani zacne ihned…co rikaj Kohn?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*