Proč Evropa potřebuje australskou migrační politiku

Proč Evropa potřebuje australskou migrační politiku

Austrálie právě zaznamenala pokles příchozích migrantů na desetileté minimum díky přísnějším hraničním kontrolám a novým pravidlům pro žadatele o azyl, kteří přicházejí do Austrálie.  

Jednoduše řečeno, australská vláda zavedla plán, na jehož základě přijímá pouze oprávněné žadatele o azyl, kteří se dostanu do Austrálie, pokud o to požádají prostřednictvím oficiálních kanálů.

Budete deportováni a drženi v pobřežních zpracovatelských střediscích, pokud se pokusíte vstoupit do Austrálie neoprávněně – a to i v případě, že jste žadatelem o azyl s dobrým úmyslem.
Australská vláda navíc hlídá své pobřeží, aby zajistila, že bude zachyceno obchodování s lidmi a že tito přistěhovalci budou automaticky odmítnuti.

Vláda se konečně rozhodla zpřísnit požadavky pro vstup přistěhovalců zavedením těchto jednoduchých, ale velmi účinných směrnic:

 • Vyšší znalosti anglického jazyka
 • Udržení delší doby pobytu
 • Evidence integrace osoby prostřednictvím stálého zaměstnání
 • Odložený přístup k vládním benefitům po příjezdu

 

Tato opatření aplikována současně zajišťují, že počet přistěhovalců je zvládnutelný, že přistěhovalci přicházejí do Austrálie, aby přispěli jejímu hospodářství a kultuře spíže než aby žili z jejího systému sociálního zabezpečení, a že žadatelé o azyl jsou opravdu legitimní a jsou v souladu s existujícími migračními zákony.

Porovnejte si to s Evropou, která má jen velmi málo kontrol ohledně toho, kdo a v jakém množství přijde, má jen malou hlídku nasazenou ve Středomoří, nevyžaduje žádné znalosti evropského jazyka předtím, než bude migrantům povoleno zůstat v různých zemích, a nemá prakticky žádná omezení při poskytování velice štědrých sociálních dávek velkému množství neznámých, nekvalifikovaných, ekonomických migrantů a uprchlíků.

Jak řekl prezident Trump v rozhovoru s britským deníkem The Sun, „“souhlas s imigrací, ke které dochází v Evropě, je ostuda. Myslím, že to změnilo strukturu Evropy a pokud nebudete jednat velmi rychle, nikdy to nebude to, čím to bylo a nemyslím to pozitivně.“

Austrálie a Donald Trump mají pravdu – a Evropa buď bude muset tyto příklady a varování brát v zřetel, nebo riskuje, že se navždy transformuje na chudší a nebezpečnější kontinent.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Proč Evropa potřebuje australskou migrační politiku

 • Pokud nebudou migranti, prevazne ekonomicti paraziti vraceni zpatky,
  Pokud zdejsi migranti v Evrope nebudou muset vydelat si na stravu a ubytovani, ale dal zit z nasich penez a dostavat kapesne (za co? Dava nam nekdo kapesne, ci nasim duchodcum?)
  Pokud budeme mit politiky, podporujici migraci a jeji zlorady,
  Pokud budeme mit media podporujici migraci a karajici nas, ze migraci nechceme a zlorady migrace nam zatajuji
  Pokud budeme v organizacich jako je OSN, EU a NATO, ktere migranty chrani a zvou do Evropy

  nedostaneme se z toho, kam nas tlaci!!!

  Dalo by se pokracovat dlouho. Je to spiknuti proti obycejnym lidem, kteri to vse nechteji, ale musi financovat diky prislusnosti k OSN, EU a NATO, k USA nasemu kolonizatorovi, ktery ridi nase media i politiky.
  Presto muzeme jeste vyhrat tim, ze si uzakonime Referendum a svrhneme pouta otroctvi, ktere nam nasadili a stale vice utahuji!
  Zalezi jenom na nas.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*