Proč EU nařizuje kvóty? Protože Merkelová uzavřela bombastický zbrojní kontrakt s SA

Proč EU nařizuje kvóty? Protože Merkelová uzavřela bombastický zbrojní kontrakt s SA

Přečetla jsem si dnešní blog europoslance Petra Macha o českých poslancích, kteří v Evropském parlamentu hlasovali pro uvalení sankcí na ČR za nepřijímání běženců podle kvót.

Uvedení konkrétních jmen kvituji jako potřebnou informaci a po pravdě, jsem zděšená. Europoslanci Niedermayer (TOP 09) a Polčák (STAN) hlasovali pro zahájení řízení za nesplnění povinnosti.

Další poslanci (Telička, Ježek, Charanzová, Dlabajová z ANO, Zdechovský, Šojdrová, Svoboda z KDU, Štětina, Niedermayer z TOP 09, Polčák ze STAN, Poc a Poche z ČSSD) pak hlasovali pro usnesení „Strategie EU pro Sýrii“, ve které se uvádí, že evropské státy mají usilovně přijímat další syrské válečné uprchlíky. Takže strategie EU není o zásadním úsilí za ukončení válečného konfliktu v Sýrii, nýbrž o trvalém přemísťování muslimského obyvatelstva do Evropy. Merkelová totiž prodala před pár týdny obrovský balík německých zbraní do Saudské Arábie, která bude těmito zbraněmi vyzbrojovat znepřátelené radikály v Sýrii a státy Evropské unie nechť se postarají o ubožáky, kteří budou těmito novými válečnými šarvátkami ohroženi. To je vrchol sprostoty ze strany Německa a vrchol drzosti ze strany našich i všech ostatních europoslanců.Další úděsná informace vyplývající z blogu pana Macha je o praxi Evropské komise, jak ji v diskusi pro ČT 24 popsala eurokomisařka Jourová. Na dotaz, zda proběhlo v komisi hlasování sdělila, že v komisi se nehlasuje, pouze diskutuje. Tohleto musí občané EU vědět a je nutno tuto informaci šířit. Diktátor (Juncker coby poskok Merkelové) přinese do komise téma, komisaři si pokecají a posléze je vydáno diktátorovo nařízení.

Před pár dny jsem zahlédla nějaký průzkum mezi obyvateli, který se týkal povědomí o práci EU. Průzkum odhalil relativní nezájem o tuto instituci a to velmi hraje do karet těm, kteří si přisvojili právo rozhodovat o evropských záležitostech. Je velmi, velmi potřebné, aby iniciativa přišla zdola. Aby si lidé utřídili, co od EU očekávají a jak diametrálně odlišně se v EU postupuje nikoliv v zájmu jejich občanů, ale v zájmu úzké skupiny samozvaných vůdců tažených na nudli mocenskými korporacemi.

Námětem je blog http://machpetrmach.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=605697 a v něm uvedené video https://www.facebook.com/mach.svobodni/videos/1877247215866290/

 

(Ilustrační foto: AP Photo/Miguel Villagran)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*