Proč chceme další válku?

Proč chceme další válku?

USA jsou opět delší dobu v krizi a potřebují 3. světovou válku, na které by začali ekonomicky profitovat, obdobně jako tomu bylo před 1. a 2. světovou válkou. Potřebují rozpoutat válku mezi Evropou a Ruskem, potřebují ve střední a východní Evropě vybudovat své radarové a raketové základny, které by se pak staly snadným cílem ničivých odvetných útoků strašlivých Ruských zbraní.

Pocity ukřivděných, kteří byli  okupováni ukrajinskou, německou, maďarskou, polskou a dalšími armádami vojsk Varšavské smlouvy z roku 1968, nenávist „rusorasistů“ a „rusofóbů“ odůvodňovaná šedesát let starými činy gruzínského diktátora Stalina a „idiocismus“ evropských politiků, kteří jen slepě odsuzují a sankcionují Rusko ve snaze držet partu a zalíbit se, nedovolí vidět skutečné geopolitické pozadí a motivy k rozpoutání ukrajinského konfliktu.

Tito lidé vidí v Rusku nepřítele, nechápou, že USA potřebují válku z ekonomických důvodů. Válku, která by se opět odehrála mimo jejich území, a která by byla znovu financována americkými židovskými bankéři, kteří na ni, stejně jako v minulosti,  poskytnou nevýhodné úvěry. Tito zaslepení lidé otevřeně podporují snahu USA odstřihnout Rusko coby levný energetický zdroj Evropy, podporují nákup dvakrát dražšího plynu z USA, podporují to, že většina obyvatel střední a východní Evropy bude dávat celý svůj plat na to, aby v zimě nezmrzli.

Masakry na Majdanu, v Oděse, ve Slavjansku, Luhansku a Doněcku jsou koncipovány USA a pod kontrolou CIA, která má od vlády USA za úkol vyprovokovat Rusko k vojenské akci na ochranu lidských práv brutálně mučených a vražděných Slovanů, tedy Ukrajinců a Rusů. Zatím jen těchto Slovanů. Jakákoliv vojenská akce Ruska by pak okamžitě byla západní propagandou zveličena, odsouzena jako nepřípustná agrese a do oblasti by byly povolány vojenské jednotky NATO, které se tam již v tichosti přibližují. Odtud už je ke kýžené válce a zničení našich domovů, životů, žen a dětí jen kousek.


Ať už byly Německo za druhé světové války a Sovětský svaz před ní a po ní jacíkoliv, jedinou silou, která dnes dokáže zvrátit americké válečné šílenství 3. světové války na evropském území, je Rusko. Díky jeho rozvážným a moudrým postojům, k ze strany USA záměrně vyvolanému ukrajinskému konfliktu, ještě dnes můžeme dýchat čistý vzduch, těšit naše blízké a vidět šťastné oči našich dětí.

Pokud včas nepochopíme geopolitické hry USA, nerozeznáme dobro od zla, budeme pokrytecky tvrdit, že si USA a Rusko nemají co vyčítat, že raději budeme v americkém válečném dobrodružství než v ruské bídě, pak již brzy budeme dýchat černou spáleninu a smrad z lidských mrtvol, pohřbívat naše blízké a umírat žalem při pohledu na naše válkou zbědované děti...

Josef Votípka

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*