Proč Bill Gates vykupuje zemědělskou půdu napříč Amerikou?

Proč Bill Gates vykupuje zemědělskou půdu napříč Amerikou?

Čtvrtý nejbohatší člověk na světě a největší finančník Světové zdravotnické organizace Bill Gates se mlčky stal největším vlastníkem zemědělské půdy ve Spojených státech.

Tento muž však nemá nic společného se sedlákem. Nedokázal zvednout ani balík sena.

Nicméně Gates nyní vlastní desítky tisíc akrů zemědělské půdy napříč osmnácti státy.

Vlastní nejvíce zemědělské půdy v Louisianě – ohromující portfolio o rozloze 69 071 akrů. Jako by to nestačilo, vlastní dalších 47 927 akrů v Arkansasu a 20 588 akrů v Nebrasce a má podíl na 25 750 akrech půdy na západní straně Phoenixu v Arizoně.Tak proč Bill Gates skupuje zemědělskou půdu po celé Americe?

Bill Gates a zemědělské experimenty OSN

Investiční nástroj Billa Gate, Cascade Investments, si dal záležet, aby skryl své rozsáhlé nákupy zemědělské půdy, a při každém monstrózním obchodu se snažil zakrýt stopy.

Jedním z obchodů byla akvizice za 171 milionů dolarů, kterou ukryla společnost LLC se dvěma zaměstnanci v kovové budově na polní cestě u Bayou Teche.

Bill Gates se pyšní filantropií, tak proč by řídil svůj osobní investiční nástroj, aby investoval do zemědělské půdy po celé zemi a držel to v tajnosti?

V roce 2008 jeho osobní nadace investovala 306 milionů dolarů do řízení zemědělských operací drobných farmářů v subsaharské Africe a jižní Asii.

Nadace Billa a Melindy Gatesových použila peníze z grantu na podporu vysoce výnosného, „udržitelného“ zemědělství.

O deset let později Bill spustil Gates Ag One, aby tyto snahy podpořil. Společnost Cascade Investments koordinuje činnost s dceřinou společností Cottonwood Ag Management, která je součástí sítě Leading Harvest, neziskovky, která podporuje udržitelné zemědělství.

Leading Harvest nyní představuje 2 miliony akrů ve 22 státech a další 2 miliony akrů v dalších sedmi zemích. Za touto transformací zemědělství stojí pracovní skupina pro udržitelné zemědělství a Bill Gates je jedním z hlavních investorů.

Tato třináctičlenná skupina zahrnuje zahraniční investory, kteří chtějí změnit produkci potravin a plodin v USA, včetně: Ceres Partners, Hancock Natural Resources Group, The Rohaytn Group a UBS Farmland Investors.

Připravuje se Gates kontrolovat americké zemědělce a diktovat směr amerického zemědělství v souladu s Organizací spojených národů? Chystá se spustit experimentální GMO na statisících akrů zemědělské půdy v USA a bude diktovat, jaký druh semen a živočišných plemen budou zemědělci používat?

Není jasné, zda je jeho zemědělská půda využívána k ochranářským účelům, nebo zda má v úmyslu přizvat do zemědělského prostoru USA cizí vliv a experimentální technologie genetické modifikace.

Ve Skotsku se Bill Gates spojil s Velkou Británií, aby vyvinuli „super plodiny“ a chovali vysoce výnosné krávy.

Oba subjekty investovaly 174 milionů dolarů do experimentálních chovných programů, jejichž cílem je, aby krávy produkovaly více mléka, kuřata snášela více vajec a geneticky modifikované plodiny lépe odolávaly chorobám.

Pokusy mají „pomoci“ 100 milionům afrických zemědělců, aby mohli vyprodukovat vyšší výnosy ze svých drobných zemědělských operací.

Souvisí tyto mezinárodní zábory půdy a pokusy globalistů se snahou FDA odstavit producenty syrového mléka a s válkou Úřadu pro správu půdy proti nezávislým rančerům?

Dalším důvodem, proč Bill Gates skupuje půdu, jsou investice do nadcházejících inteligentních měst. Pozemky, které vlastní západně od Phoenixu, se mění v novou metropoli jménem Belmont. Po dokončení se bude pyšnit 80 tisíci domy, 3 800 akry průmyslových, kancelářských a maloobchodních ploch, 3 400 akry volného prostoru a 470 akry pro veřejné školy.

Rozloha je strategicky umístěna u dálnice 10 a bude přístupná i na dálnici 11. Předpokládá se, že na 40 čtverečních mílích bude bydlet 200 000 a více obyvatel, kteří budou nepochybně vystaveni nepřetržitému sledování a sběru osobních dat ve všem, co v hyperpropojeném inteligentním městě dělají.

Sardonický vliv Billa Gate je součástí většího vlivu, který se snaží využít Američany a jejich zdroje k mezinárodní kontrole a vykořisťování.

Technologický miliardář v tichosti skoupil 242 000 akrů zemědělské půdy v 18 státech – a 268 984 víceúčelových pozemků v 19 státech celkem, což z něj dělá největšího zemědělského vlastníka půdy v USA, i když zdaleka ne největšího celkového vlastníka půdy v zemi (Zdroj obrázku)
 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*