Přiznání muslimů. Chceme u vás náš systém.

Přiznání muslimů. Chceme u vás náš systém.

Tak jsem se zpětně podíval na Hyde Park a krom toho, že se pan Mohamed Abbas z několika dotazů vyloženě vykroutil, tak nám jasně řekl dvě věci. 1. Chce šířit v ČR Islám a absolutně nechápe, proč by nám to mohlo vadit.  2. Neuznává náš právní systém, nechce naše Evropské právo a chce své vlastní „Šaríja.“

ad 1)

To, že chce Islám šířit je zcela přirozené. Často chtějí lidé rozšiřovat svoji víru, své postoje a koníčky. Např. já chovám jisté plemeno králíků a taky bych byl rád, aby tohle plemeno chovalo co nejvíce lidí.

Ať si klidně svoji víru v boha šíří, ale ať z ní napřed vyřadí pasáže a myšlenky, která porušují lidská práva. Někdo mi už řekl, že náboženství není hnutí. Nevím, jak to je přesně, ale v tomto okamžiku je to vyloženě šíření hnutí, které směřuje k potlačování lidských práv. A nejen to. Šíření Islámu bez vyškrtnutí některých pasáží z Koránu vyloženě porušuje naše právo.

muslimove

Trestní zákon

Absolutně nechápu a tímto vyzývám naše státní zaměstnance, aby nedovolili porušovaní našich zákonů, ze strachu. Budou to Vaše děti, kdo to odnese.

Pokud je nutné specifikovat slovo hnutí, tak vyzývám, aby do něj bylo zahrnuto i náboženství. „Zákaz propagace náboženství, které směřuje k porušování § 259, 259a, 260 atd.

A stačí na to jednoduchá logika.
Pokud je v koránu u napsáno, že má žená jiná práva než muž, nebo že muž má jiná práva než žena = dělení na 2 skupiny dle pohlaví = u jedné skupiny dochází k potlačování jejích práv na základě pohlaví.
Pokud je v knize jediné slovo o tom, jak přistupovat k lidem, kteří mají jiné náboženství, nebo nemají žádné = diskriminace skupin obyvatel dle víry. A pokud tam dokonce je něco o zabíjení = § 259 Genocida
A pokud tam jsou dokonce tresty jako kamenování, či sekání rukou, či řezání hlav = § 259a Mučení a jiné nelidské a kruté zacházení.


 

Pan M.A. se k některý věcem osobně přiznává. Pane M.A. přestaňte chtít diskriminovat naše obyvatelstvo. Přestaňte nás urážet!!! Pokud se Vám u nás nelíbí naše pravidla, tak odejděte. Vaše tresty jsou nelidské. Váš postoj k ženám mne uráží, protože diskriminuje všechny mé spoluobčanky.

Vážení zákonodárci. Jak je možné že není zákon, který zakazuje šíření takové knihy, která propaguje výše zmíněné? Jak je možné, že si nějaká skupina lidí dovoluje prosazovat a šířit hnutí-náboženství, které porušuje zákon?

ad 2)

Toto je mnohem horší. Ve skutečnosti totiž neuznává náš právní systém a touží po změně. On tedy řekl, že by si přál pro svou vlastní komunitu své islámské právo. Ale to je přesně to samé.

„Chceme, aby lidé věřící v Islám mohli na sebe uplatňovat islámské právo“, je totiž naprosto stejné jako věta: „Chceme, aby v ČR bylo Islámské právo“. První věta bude uplaťnena, pokud věřících bude výrazně méně, než ostatních občanů ČR a druhá bude uplatněna, pokud poměr obyvatel bude opačný.

 

Nikdo nemůže předpovědět, kolik bude v ČR věřících v Islám třeba za 100let. A v obou případech je to naprosto stejné. Uplatnění Islámského práva pro skupinu věřících. Zda-li ta skupinka má 3000ob., nebo 8min.ob. to je pro význam té věty nepodstatné.  Je to tedy naprosto jasné pohrdání naším právem a snaha vyměnit ho za jiné.

Jak je možné, že dopustíte, dopustíme, aby někdo shazoval naše právo a veřejně hlásal, že chce vlastní = že to naše je špatné. 

Tohle zakázat nemůžeme, protože máme svobodu slova, ale tak jak nesmím prosazovat nacismus, mohu to zakázat, dokud v tom právu budou diskriminační a nelidské prvky. A proto opět vyzývám naši vládu, aby učinila opatření, které zabrání prosazování diskriminačního a nelidského práva. A jestliže už na to naše paragrafy stačí, tak aby bylo takové prosazování trestáno a cizinci, kteří ho prosazují byli vyhoštěni.

A na závěr žádám vládu, aby mne a ostatní obyvatele ČR přestala diskriminovat. Tím že někdo může porážet naprosto neetickým a bolestivým způsobem zvířata a ostatní ne, je totální diskriminace všech ostatních. Stejná práva pro všechny. A protože týrání zvířat z náboženského důvodu je naprosto nesmyslný důvod, tak žádám min.zemědělství aby přestala podporovat týrání zvířat a neudělovala výjimky. Pokud někdo nemůže jíst maso, které bylo získáno bezbolestnou smrtí zvířete, tak může být vegetarián. Nikdo ho nenutí, aby ho jedl.

 

 

Blog autora http://jiricasek.blog.idnes.cz

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Kdyby hloupost nadnášela…

Kdyby hloupost nadnášela…

…létali by opozice, ČSSD i ústavní právníci jako holubičky… Reklama Loading... Reklama Tweet Podobné článkyPodporu…

4 Komentáře “Přiznání muslimů. Chceme u vás náš systém.

  • · Edit

    Co mám vyplňovat, když už jsem příhlášen? Jste snad kokoti či co?

  • Vyhostit zpět, nikdo je tu nechce , a už vůbec jejich zákony a náboženství…… kdo by chtěl něco tak šíleného a nelidskeho. Budou se divit , až je tu začnou střílet. Oni si to pak rozmyslí. Když chce někdo jejich náboženství tak prosím , ale nutit náš nemohou, každá země, každý stát má svoje pravidla.

  • Lumír Kapek píše „Pokud nepůjde vláda s lidem, tak je všechno zbytečné.“
    \Lze jen dodat že pak je ona naprosto zbytečná/ nebo ne?!!

  • · Edit

    Pokud nepůjde vláda s lidem, tak je všechno zbytečné. To je třeba pochopit, v opačném případě se tady opět vynoří časem diktatůra, která bohužel zakročí.Je to opakování historie.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*