Příznaky smrtelné choroby opakující se v cyklech

Příznaky smrtelné choroby opakující se v cyklech

Existuje mnoho nemocí, od lehkých až po ty těžké a smrtelné, ale není horší nemoci, než nemocná společnost zabředávající do morálního bahna, zabaleného do pozlátka imaginárního společenského pokroku s názvem demokracie. Čistě monetární a materialistický systém skrytý za demokracií vytváří z lidí poddané ovce, u nichž jsou eliminovány ve značné míře klasické morální hodnoty a samostatné myšlení, což však vylučuje jakoukoliv demokracii a společenský pokrok.

Pokrok samozřejmě existuje a to ve formě vědecko-technického rozvoje, ale ten nelze považovat za přímo úměrný stavu společnosti. Je mnoho oblastí, kde vědecko-technický rozvoj učinil z lidí ještě větší zvířata, než byla v minulosti. Tedy velmi snadno zde může způsobit kontraproduktivity, deformace a společenské degradace. Mnoho příkladů existuje v oblasti zbrojní výroby, potravinářství a dokonce i ve farmaceutické výrobě, či informačních technologiích.

Každá deformita a kontraproduktivita se samozřejmě negativně podepisuje na stavu společnosti, kde způsobuje ekonomické, sociální a kulturní rozpory, čehož výslednicí je politické víření a politická nestabilita, vedoucí až k rozkladným procesům uvnitř společnosti, která ztrácí svou identitu a integritu. Tyto procesy jsou příčinou společenského napětí, kde se společnost začne rozdělovat na frakce, což v konečném důsledku ohrožuje samotnou státní suverenitu. V tomto směru máme zřetelný příklad v tom, kam až naší republiku dovedl vstup země do NATO a EU. V tomto smyslu však není ohrožena jen ČR, ale veškeré Evropské země. Díky direktivě EU a EP, které zbavily dříve suverénní státy části jejich suverenity byla Evropa jako taková vmanévrována do situace v jaké bylo příkladně Rakousko-Uhersko před první světovou válkou. Stejně jako tenkrát v Rakousku-Uhersku jakožto soustátí, probíhají dnes v EU rozkladné a hnilobné společenské procesy. Je jistě otázkou, kam až nás tyto procesy dovedou, nebo kam až to necháme dojít. Osobně se domnívám, že tyto procesy jsou už nezastavitelné a dovedou Evropskou společnost až do stavu války, kde každý z nás bude nucen bojovat o holý život. Svým způsobem se již v jisté formě války nacházíme, ale většina společnosti si to díky materialismu ve vlastní hlavě ani neuvědomuje. Je to zatím tichá válka, která nás a naše děti zabíjí skrze toxické potraviny, skrze toxické léky nebo očkování, ale také skrze morální a kulturní rozklad.

S jistým obdivem můžeme vzhlížet do období první republiky, kde samozřejmě nebylo vše dokonalé, ale z morálního a kulturního hlediska se společnost povznesla a dosáhla v rámci Československa mnoha úspěchů. Bylo to dáno vytouženou samostatností republiky, která národ semkla a povznesla, z čehož pramenila i národní hrdost. Škoda jen, že toto období bylo tak krátké a že kapitalismus započal velmi rychle vytlačovat ze scény demokracii skrze monetární systém, na což reagovali tehdy pouze někteří příslušníci sociální demokracie svým odštěpením od mateřské strany a sloučili se pod ideou a hlavičkou strany komunistické.  Morálně a kulturně však společnost neklesla. V té době nebylo možné, aby ve vládě nebo parlamentu seděli teplouši-pardon homosexuálové, či lesby. Bylo nemyslitelné, aby byl jako čelní představitel národa nějaký pornoherec, prezentující se veřejně svým dyndonem, nebo aby ministrem obrany byl herec, který má tak ostrý zrak, že při střelbě musí zavřít obě oči. Bylo nemožné, aby si vůbec někdo dovolil zvažovat kandidaturu na post prezidenta republiky, když jeho minulost sebou nesla lidské či politické bahno. Viz pan Horáček a Pospíšil.

Dnes, když se podíváme okolo sebe a zjistíme, kam až jsme klesli-věřte není to hezký pohled. Je to horší ještě o to, že tento stav není jen problémem České republiky, ale celé EU, která chtě nechtě připomíná jeden velký nevěstinec. Problém s migrací je už jen vyústění politické neschopnosti a úplné ztráty kulturního a historického povědomí údajných elit, které jsou v poddanství monetarismu. Ztráta kulturního a historického povědomí je bohužel s úspěchem aplikovaná i na naše děti ve školách a je vydávána za legitimní, což je příčinou značného názorového nesouladu mezi dětmi a rodiči, ale i mezi generacemi. Proto dílčím způsobem chápu jistou odtažitost mladé generace od politického dění-nechápou souvislosti, ale vadí mi, že tento mor ovlivňuje i klasické fungování rodiny a soužití generací na což ve výsledku krutě doplácí všichni a všichni navzájem si škodí a ubližují. Tato nemoc národy postupně zabíjí. Proč se takto děje?? Kdo toto chce??? Co z toho kdo má??? Pokládáte si tyto otázky??? Myslím, že bychom si je měli pokládat všichni, protože to, co se okolo nás děje není samoúčelné.

O Evropě se říká, že je křesťanská. Ano to je pravda, ale abychom byli přesní tak musíme říci, že Evropa stojí na žido-křesťanských základech.  Vztah židů a křesťanů, kteří vedle sebe v Evropě žijí nikdy nebyl vyvážený. Křesťanství je pro Evropany jakýmsi původním náboženstvím a politickou doktrínou. Židé, ač pro vnější svět křesťanství přijímají, tak v konečném důsledku žijí jen pro židovskou víru. Na křesťanství se židé přisáli jako blecha na psa pouze v zájmu vlastního přežití a existence, ale také ekonomického růstu a infiltrace do křesťanské společnosti. Nejsou ničím jiným, než parazitickým etnikem, zneužívajícím svého hostitele. Poškozují kulturu, morálku a národní integritu hostitele a to zpočátku skrytě avšak sofistikovaně a to až do doby, kdy dosáhnou takové síly a politického vlivu, kdy tento národ pohltí. Stejným způsobem činí ve vztahu s Islámem či Budhismem. Půjdeme li však k podstatě židovství a křesťanství tak chtě nechtě dojdeme k tomu, že tyto dvě skupiny jsou neslučitelné a to především na základě svých konečných cílů, které jsou diametrálně odlišné. Židovské etnikum je přesvědčeno, že je etnikem vyvoleným a že všichni ostatní jsou na světě jen proto, aby byli jejich otroky. Tato doktrína je velmi nebezpečná a to pro všechny národy. Tato doktrína přesně odpovídá dikci globalizace, jediné světovlády a dikci NWO. Za povšimnutí stojí i přístup židovské obce k otázce eugeniky. Židovská víra je nepřátelská vůči všem jiným vírám, ovšem intenzita onoho nepřátelství se liší. Islám je v tomto směru daleko méně nebezpečný, neb není zdaleka tak záludný a falešný. Holt neměli Jidáše. Islám je v radikální podobě přímočarý, říkající otevřeně své záměry. Aby toho nebylo málo, tak musíme ještě oddělit od sebe židy Sefardské a Chazarské. Ti chazarští jsou tím nejhorším, co svět mohl poznat a Chazarská mafie s největší pravděpodobností stojí za rozklíženou Evropou a za migrační krizí.  Není nic lepšího, než postupovat dle hesla-DVA SE PEROU A TŘETÍ SE SMĚJE. Postavit proti sobě křesťanství a Islám je totiž zabití dvou much jednou ranou. Křesťanství stejně jako islám patří mezi nepřátele židovské víry a překážky za jejich vysněnou cestou ke světovládě. Znamená to tedy, že v současnosti jsou na Evropu tlaky ze dvou náboženských směrů a korunu tomu všemu nasazuje nenažraný kapitalismus. Je však nutno poznamenat, že je čistě chybou původních Evropských národů, že se tomuto podvolují a trpně mlčí, že lidé skrze svůj vlastní hamižný materialismus nevnímají dění okolo sebe a věří zaprodaným Chazarským médiím.

Když si vezmeme, že války v Afghánistánu, Iráku, Libyi, Sýrii a dalších zemích byly vyvolány zcela účelově a postaveny na vylhaných příčinách, musíme se určitě ptát po těch skutečných příčinách. Je jasné, že z médií se pravdu hned nedozvíme-ta vychází na světlo světa až když je po všem a situace je nezvratná. Přesto se musíme dál a dál ptát a chtít pravdu!!! Velmi dobře je známo, že elity Chazarské mafie mají dnes převážně za svou domovinu USA. Je známo, že její chapadla sahají do těch nejvyšších kruhů / Rothschild, Soros, Rockefeller, rodina Bushů, rodina Clintonů a mnoho dalších/. Je známo, že ovládají světový bankovní systém, MMF i SB.  Víme, že se sdružují v židozednářských tajných spolcích. Víme, že Al Kaida, ISIL, An Nusrá, Talibán a další teroristické organizace jsou dětmi USA potažmo CIA a odtud jsou i financovány. Víme, že prostřednictvím těchto organizací se na blízkém východě masakrují lidé a vyvolávají války. Co byste tedy chtěli ještě za větší důkaz, že USA a židovská Chazarská mafie pracují na vyvolání světového konfliktu s tím, že hlavním bojištěm má být Evropa!!!  Ptáte se proč Evropa??? Protože právě do ní směřují migranti z Islámského světa, kteří v počtech kterých dosahují, budou destabilizovat náš společenský řád, právní systém, sociální systém a nebudou v žádném případě uznávat a ctít naši domovskou kulturu. Chazarské elity mají za cíl eliminaci lidské populace na 3 mld. lidí a gro obětí má být v Evropě a to jen proto, že je křesťanská a tím tedy i úhlavním nepřítelem židovské víry.

Nemyslete si, že naše politické elity jsou v tomto směru čisté. Chazaři mají své lidi nastrčené všude-v každé zemi. Tedy i u nás v České republice. Když budete sledovat delší čas počínání určitých politiků a porovnáte jej s ideologií NWO-ideologií židozenářských elit, tak zjistíte, že k nim téměř s jistotou patří Schwarzenberg, Halík, Vlk, Herman, Dienstbier, Šabatová a určitě někteří další.  Jsou to ti, kteří nahlodávají naší společnost a dehonestují naši kulturu a tradice. Jsou to ti, kteří staví obyčejné lidi proti sobě. Nevěřte tomu, že to dělají pro peníze. Oni je už nepotřebují-mají jich dost. Jim jde pouze o získání moci, a když to nepochopíme tak na to krutě doplatíme. Nyní jsme nemocnou společností s příznaky smrtelné choroby. Je naší povinností se tomuto moru bránit všemi dostupnými prostředky, najít původce této nemoci a BEZ JAKÉKOLIV MILOSTI JE ZNIČIT.

Dost možná, že by válka mohla situaci vyřešit, ale je důležité vědět, kdo a co je její příčinou a tedy na jakou stranu se postavíme.  Je nutné znát svého nepřítele a to jak viditelného, tak toho, co se snaží zůstat skrytý.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Příznaky smrtelné choroby opakující se v cyklech

  • Ono to mas sirsi zaber, nez je v tomhle clanku. Ten, kdo skutecne ovlada hegemona chtel NWO a pracuje na tom usilovne dal prostrednictvim elit. Pripravne kroky byly zalozeni EU a NATO, rozhodovani za narodni staty lidmi, ktere nikdo nevolil, byli vybrani, jsou ovlivnitelni a rizeni. Nemusi skladat nikomu zadne ucty za sve pusobeni. Narodni staty odevzdaly suverenitu do Bruselu. Elity nezastupuji zajmy obcanu, pracuji proti jejich zajmum. Ucastnime se valek a konfliktu vsude ve svete, vyvolanych USA a NATO. Nemame tam co pohledavat, podporujeme jenom zlociny USA a NATO, jsme spolupachateli. Prvnim krokem je vystoupeni z NATO a EU. Ziskat opet suverenitu v rozhodovani, kterym smerem a s kym mame spolupracovat v multipolarnim svete. Kdo je nam blize svymi koreny, kulturou a tradicemi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*