Příště bude muset proti západním zločincům natvrdo zasáhnout už i Putin

Příště bude muset proti západním zločincům natvrdo zasáhnout už i Putin

Myslím si, že mnohé z nás překvapilo, že se Bašár Asad a jeho vojáci vypořádali tak skvěle s trojicí nepochybně vojensky nejsilnějších západních agresorů. Mnohý z nás očekával, že zasáhnou i ruské jednotky, vybavené na rozdíl od syrské armády se zbraněmi pocházejícími ještě z dřevních časů Sovětského svazu, tou špičkovou protiraketovou obranou.

Když si uvědomíme, že při nočním útoku USA a spojenců na Sýrii protivzdušná obrana Sýrie zlikvidovala 71 raket s plochou dráhou letu z celkových 103 raket, je to triumf. A když navíc víme, že syrská letiště, na která Američané se spojenci zaútočili, nebyla poškozena, což se snaží trojice zločinců popírat, je to triumf ještě větší.

Každý z nás se chvíli musel v záležitosti zorientovat. Když se objevily spontání rozjásané davy Syřanů s vlajkami své země a s hesly, že Trump je opičák a že stojí za Asadem, člověk se mohl domnívat, že je to z radosti, že přežili. Až následně jsme se dozvěděli tu jasnou pravdu. „Syrská protivzdušná obrana, která je vybavena komplexy sovětské výroby, dokázala zachytit 71 raket s plochou dráhou letu, které byly vypuštěny během útoku na Sýrii,“ jak oznámil velitel hlavní správy Generálního štábu RF Sergej Rudskoj…

Od války v Iráku a Češi už od Mnichovské dohody v otázkách vojenskopolitických z principu nesmějí Západu a zejména Trumpovi, Mayové, Macronovi a Merkelové důvěřovat.

Dnešní Evropská unie a NATO se poučily od Adolfa Hitlera. Tak jako údajný Gliwický incident byl dokonalou false flag a záminkou pro rozpoutání 2. svědové války, dnes plní tuto jedinečnou funkci Bílé přilby, oceněné příznačně i Oscarem.Opírat se o videa „Bílých přileb“, když díky informační společnosti si každý z nás může nalézt desítky příkladů zinscenovaných faků, protože tato skupina je tak drzá, že dokonce klidně nechává na youtube nezkrácené příběhy „údajného“utrpení, které jsou jasným dokladem manipulace, je nehorázné. A nejen to: Zatímco Česká televize je příkladem organizované lži, například veřejnoprávní televize ARD v sousedním Německu se nebála tyto lži odhalovat.

Ale pojďme dál:

Vladimír Putin dělá jednu zásadní chybu. Žije v názoru, že je možné Západ přesvědčit argumenty, případně řešit věci diplomatickou cestou. To je vyloučeno.

Dnešní Evropská unie i NATO je od roku 1990, kdy podle nich Západ porazil Východ, založena na představě, že má neomezené právo kohokoliv zničit, kdo se jim postaví. A tak Západ od tohoto roku ničil relativně úspěšné státy jen proto, že se mu nepodvolily. Jen heslovitě: Irák, humanitární bombardování Jugoslávie, podpora gruzínsko-ruské války, započaté Gruzií, Libye, arabské jaro, Sýrie, euromajdan.

I když zcela nesporně většina Syřanů na osvobozených území jednoznačně stojí za Asadem, Trump, Mayová, Merkelová či Macron budou nadále zběsile volat, jak hubí plynem své obyvatelstvo a je třeba zasáhnout.

Západ nepochybně po tomto útoku proti suverénnímu státu pookřál. Znovu má pocit, že si může ve světě dělat, co chce, kohokoliv zavraždit a svrhnout kdejaký režim.

Že s jídlem roste chuť, je známá pravda. Nyní už se nebude Západ rozpakovat znovu zaútočit a vymyslit si může cokoliv. Bílé přilby financovány USA a Británií jistě budou nápomocny.

Nemá smysl, aby Putin západní velmoci varoval. Oni to chápou jako doklad slabosti. Mediálně, i když utrpěli v podstatě až trapnou porážku sjednotily všechny politiky EU a NATO a mohou lhát dál.

Je nesporné, že možná v krátké době dojde znovu k nějakému agresivnímu útoku USA, Francie a Británie.

Pokud příště Putin neodpoví osobně a mnohem důrazněji a nenechá potopit alespoň nějakou raketovou loď a nenasadí své vlastní zbraně, Rusko ztratí vše, co tak pracně budovalo.

Ano, je to na hraně 3. světové války. Ale jinak to nejde. Protiútok Ruska musí být příště intenzivnější než útok Západu.

Jenom tak budou moci obyčejní obyvatelé tohoto zoufalého geopolitického uskupení mít naději, že se Západ zbaví lži…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Příště bude muset proti západním zločincům natvrdo zasáhnout už i Putin

 • plne súhlasím s názorom a stanoviskom v článku, len sa zamýšlam nad tým. čo by malo prinútiť rusa dať svoju kožu na trh a brániť korporátnym fašistom v ich medzinárodnom terorizme. Rusko nemá spojencov !!! rus bude v budúcnosti bojovať a zomierať len za rusko a rusov. Ostatní sme rusom ukradnutí, amíci si nás v podstate zotročili s našim súhlasom. Za porážku a oslobodenie od nacizmu, relatívnnu slobodu vo východnom bloku ale hlavne mier do 1989 sme rusom napľuli do tváre a otočili sa im chrbtom.
  Prečo by mali amíkom alebo islámu brániť kolonizovat resp. islamizovať európu. Je im to jedno. Vytvoria nárazníkovú zónu okolo ruska a na lokálnych konfliktoch ako je sýria a ukrajina testujú schopnosti amíkov a ostatních teroristov ( aj EU) tak aby mali rusi stále navrch … tak ako v časoch studenej vojny… anglosasi a amíci nikdy nenájdu odvahu priamo zaútočiť na rusov … vždy tam bude prostredník, ktorý bude robiť prieskum bojov … v prípade tohoto útoku na sýriu to bol izrael, a následná dohoda s rusmi o cieloch a zaútočení na sýriu… preto taký výsledok aký je … žiadne straty z vojenského hladiska trapas …divadlo na posilnenie pozícií korporátneho fašizmu v usa a eu a samozrejme pred slniečkarmi ( sorošbandou)

 • Pezident Trumpeta, valecny zlocinec, lhar a valecny stvac chce stahnout US Army ze Syrie. Vybudoval tam uz nekolik zakladen a sice ilegalne, bez svoleni Syrie a jeji vlady!
  Ted, kdyz jimi podporovani teroriste jsou porazeni, nema tam US Army koho zasobovat, ridit valecne operace a provokace jako predstirani chemickych utoku na civilni obyvatelstvo, jenom aby mohli klackem dal mlatit Syrii.
  Jenom pri kobercovem bombardovani Rakky, ktere nebylo vubec nutne, lezi cele mesto ted v sutinach. Pod nimi je 30 000 civilistu a deti. Nepredstavitelny zapach tlejicich tel se siri troskami mesta. Toto je genocida spachana USA a vyzaduje reakci svetove verejnosti na zverstva, ktera pachaji USA v Syrii!!!

 • V podstate mate pravdu. Tim, ze Rusko prezevsechno stale nabizi ruku k jednani je zapadem vyhodnoceno jako slabost a nerozhodnost, ktera ho vybizi dalsim provokacim Ruska. Je to naprosto mylne vyhodnoceni. Rusove jsou stale zdrzenlivi, protoze nechteji vyprovokovat 3. svet. valku. Oni jim dali uz ale ultimatum, zahyne-li jediny rusky vojak, potopime zdroje, ze kterych strilite rakety. A to je myslim dostatecne a zapad to respektoval. Zacatkem kvetna dorazi letadlova lod USA s doprovodem k Syrii a je mozne, ze tato presila bude zase utocit. USA bastardove utoci jako cikani vzdy v mnohonasobne presile a drti vzdy jenom mnohem slabsi protivniky. Valky ale i prohrali jako ve Vietnamu.
  Na druhe strane ovsem ma ruske obyvatelstvo uz dost ponizovani lzivymi false flag jako Skripal a novy utok, ktery se nekonal,, zabijeni ruskych zoldaku v cizich sluzbach, sestrelovani letadel, napadani svych specialnich jednotek teroristy a vyzaduje od Putina tvrdost!! To je tedy tedy pro konflikt se zapadem prioritni, protoze i jinak by zapad touto taktikou mohl oslabovat Putinovu autoritu! USA chteji a musi vyprovokovat za kazdou cenu svetovou valku, protoze se hrouti vnitrne i jako hegemon.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*