Příspěvek do diskuze

Příspěvek do diskuze

Můj příspěvek do diskuze k článku pana Oldřicha Rambouska http://svobodnenoviny.eu/na-sobotku-je-kalasnikova-skoda-ubijte-ho-lopatou/, na adresu a komentáře Roberta Janéze:

Robert Janéz

Tak. A timto clankem se Rambousek ocitnul za hranou.

Like · Reply · 3 · Mar 10, 2016 11:55pm

 

Robert Janéz

Verejne nabadani k vrazde clenu demokraticky zvolene vlady je proste za hranou. At je v clanku pravda ci lez.

Like · Reply · 2 · Mar 11, 2016 2:25am

 

Zde vkládám mou reakci jako samostatný článek:

 

O co tedy jde?

Roberte Janézi, nikdo Sobotku nebije ani nevraždí. Bohužel. Tak přestaňte hysterčit jako on.

Pan Rambousek má naprostou pravdu, ať se Vám to příčí nebo ne. Člověk je pro zaměstnavatele opravdu jen to „hovádko“, s kterým si může libovolně dělat a říkat mu, co se mu zlíbí. Lidé se bojí ozvat, aby neztratili práci, ve většině případů podprůměrně placenou. Proto na sebe nechají řvát, (ve většině případů), nějakým zelenáčem po škole, nechávají si ubírat z platu, leckdy snášejí ponižování a šikanu, zavírají oči před zlodějinami.

A jak je známo, kde není žalobce, není ani soudce. Zmíním případ jedné velmi zkušené a oblíbené paní učitelky ZŠ – u dětí i u rodičů, ale p. řediteli pila krev svou oblíbeností a oprávněnou kritikou jeho osoby, proto je místo této vystrnaděné učitelky na jejím místě podprůměrná učitelka, která smrdí, chodí s mastnými vlasy a je velmi neoblíbená a psychicky labilní – ale je miláčkem p. ředitele.

Je dáno Zákoníkem práce, že pana zaměstnavatele nesmíte nasrat, byť i jen nesouhlasným pohledem, například když Vás bezdůvodně přeloží na jinou práci a místo Vás si tam nasadí hovnodělající, ale o to více zkušenou osobu ve vlezdoanálu a nejen, že proti tomu nic nenaděláte, ale ještě Vám k tomu řekne: když se ti to, ty debile nelíbí, tak vypadni a neopruzuj. Nebo si do firmy (dosadí synáčka či dcerunku rozumu sice mdlého, flákače a nemakačenka a Vy zjistíte, že sice nepracuje, práci se vyhýbá a ručičky mu nebo jí jdou dozadu, ale má na výplatu o čtvrtinu více, aniž by reálně vůbec pracoval. Asi jste ještě neměl takového zaměstnavatele, že? Můj muž ano.

Netvrdím, že je takový každý soukromník nebo zaměstnavatel, to v žádném případě, ale když se stane, že se s takovým setkáte, nepomůže Vám ani stát, ani policie, ani ÚP, nedej bože třeba odbory – jako nejčerstvější případ si vzpomínám na odbory horníků, ten jejich slavně neslavný Pytlík, který – aniž by věděl něco o plánech nových vlastníků OKD, vyhlásil stávkovou pohotovost celého OKD, jako by ještě žil v éře před 89, ale že jeho a celé OKD odbory ti zlí kapitalisté platí, na to zapomněl. Takže z horníků opět udělal blbečky, o kterých pak všeználkové říkají, že horníci fňukají, kde můžou a na co můžou. A ti jsou teď naštvaní, protože si brouk Pytlík pouze přihřál jen svou polívečku, jako obvykle, a na nějaké horníky zvysoka… Stejně tak, jako ženské v Hypernově nebo Tescu. Nemocenská? Výpověď. Paragraf na nemocné dítě? Výpověď. Placení povinných přesčasů? To víš, ještě platit ti budeme, co? Stejně jako otrokařina v Nošovicích – no, ale tam už se poměry oproti začátkům dost změnily k lepšímu.

A jinak, Vám, pane Janézi nevadí, že politici, kteří podvádějí, kradli, kradou a budou krást dále, jsou stále na svých pozicích?

A jedeme jako v mariáši:

Flek

http://www.nasipolitici.cz/cs/analyzy/kauzy/detail/280-cni-podezrele-bydleni-ministra-mladka-byt-5-kk-od-firmy-z-danoveho-raje

Re

http://www.nasipolitici.cz/cs/analyzy/kauzy/detail/276-cni-fotbalovy-boss-pelta-zaplatil-politikum-letecky-vylet-na-zapas-do-amsterdamu

Tutti

http://www.nasipolitici.cz/cs/analyzy/kauzy/detail/271-miliardove-pozemky-z-podezrelych-restituci-skoncily-u-lidi-ze-syneru

Boty

http://www.nasipolitici.cz/cs/analyzy/kauzy/detail/282-cni-ukryte-miliony-odsouzeneho-kmotra-novaka

Kalhoty

https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_politick%C3%BDch_af%C3%A9r_v_%C4%8Cesku

Kaiser

https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Kavan#Kauza_Gripen

A jako bonus další

https://cs.wikipedia.org/wiki/Alexandr_Vondra#Kauza_ProMoPro

No, kdybych měla všechno vypsat nebo zkopírovat všechny odkazy, které pojednávají o zlodějinách našich politiků, bylo by to na dlouho a opět by to neprošlo : )

Pane Janézi, buď jste strašně mladý, nebo naivní, anebo provokatér.

Mou důležitou douškou pro Vás je:

pokud je omezováno svobodné myšlení lidí a je naprosto citelně omezována svoboda slova nyní, v demokracii, jak je možné nadávat na komunisty a 45 let „totalismu“? Jaký je v tom rozdíl?

Já jeden vidím. A to ten, že bez těch lopat a už ne jen s maketami šibenic se nic nezmění. (Stejně tak, jako jsou pro některé politiky pohoršující makety šibenice, asi proto, že mají strach, aby na nich oni sami neskončili, tak je pro mě pohoršující házení vajec na prezidenta,“ Stohoven“ a červené trenky, znehodnocení prezidentské standarty, červené karty). Jenže, nezmění se nic ani volbami, stejně tak, jako po-sametové přemalovávání tanků, které nás osvobozovaly v 45 roce, nic nezměnilo, ani se nezměnili politici, jen si převlíkají kabáty. Pamatujete vůbec, z jakých stran (od 89 roku) vznikla například nynější TOP09? Nebo v kolika stranách už byla třeba Bobošíková? Na nejmenované see můžete podívat na https://cs.wikipedia.org/wiki/Politick%C3%BD_p%C5%99eb%C4%9Bhl%C3%ADk

PS.: Výsledkem demokratických voleb bylo, že byl zvolen pan Miloš Zeman do své prezidentské funkce. A co pak bylo za humbuk a táhne se to dodnes.

 

 
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*