Principál Hrušínský tvrdí, že mu Putin brání používat dámské přirození. Stal se hlavní tváří společné kampaně ProVagina.pi a PulseOfVagina.pi

Principál Hrušínský tvrdí, že mu Putin brání používat dámské přirození. Stal se hlavní tváří společné kampaně ProVagina.pi a PulseOfVagina.pi

Ředitel Divadla na Jizerce Jan Hrušínský se pyšně doznal, že má vagínu. Je mu však smutno z toho, že ji nemůže používat.

„Bohužel žijeme v zemi, kterou ovládá proputinovská propaganda. Kolikrát jdu takhle po ulici a chce se mi použít mou vagínu.Jenže nemohu, protože se bojím reakcí lidí. Ti jsou naočkovaní nesnášenlivou propagandou, která umožňuje být pouze mužem nebo ženou,“ neskrývá Hrušínský své rozčarování.

„Po vstupu do Evropské unie jsem doufal, že se už nebudu muset za svoji vagínu stydět. Opak je pravdou.

Mohu ji používat pouze v soukromí a já přece mám právo ji používat i na veřejnosti. Stejně jako dalších 330 milionů EUropanů,“ má jasno ředitel úspěšného divadla. Nyní se však rozhodl syn slavného otce vystoupit na veřejnost a stal se hlavní tváří společné kampaně ProVagina.pi a PulseOfVagina.pi.

„Je mi ctí, že se mohu podílet na tak prospěšné věci. Nikdo by se neměl stydět za svoji vagínu. Všichni máme právo používat své vagíny na veřejnosti. Tolerantní společnost to musí přijmout. Kdo má opačný názor, nechť odejde do Ruska nebo KLDR.

Takové v Evropské unii prostě nepotřebujeme,“ vysílá Jan Hrušínský jasný vzkaz netolerantním vagínofobům. „Viděl jsem jeho vagínu a rád bych ji používal ve svých artových filmech,“ dodává náš reportér Jakub Unda.

 

Převzato z https://www.eportal.cz/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*