Princezna Diana byla zavražděna izraelským Mosadem v sanitce

Princezna Diana byla zavražděna izraelským Mosadem v sanitce

Jen si představte : Napíšete jméno vaši matky v internetovém vyhledávači kdekoliv na světě a první výsledek? „ Je naplánována dopravní nehoda na mé zabití…seriózní poranění hlavy… Je to Charles“ (Tvůj otec), který organizoval nehodu, která zajistí smrt tvé matky…A toto se přesně událo a bylo předpovězeno samotnou Dianou v dopise, který byl předán jejímu právníkovi.

Toto přesně popisuje život Prince Williama a Prince Harryho. Každý může s jistotou vidět, že jejich matka, Princezna Diana, dostala informace ze zákulisí o tom, že zemře při automobilové nehodě. Je zcela evidentní, že její otec Prince Charles dal souhlas k její absurdní vraždě. Jak zastaví mladou princeznu od surfování na Googlu? Budou pravděpodobně muset filtrovat jméno její matky ze všech výsledků vyhledávání prezentovaných v celé královské rezidenci.

Nechutná kamufláž stále pokračuje. Vrah byl oddaný. BBC stále pokračuje v komické šarádě. V srpnu vyšlo mnoho článků v britském deníku British Sunday, kde otiskli přiznání zaměstnanců Britské Armády jasně říkající, že tajná jednotka SAS pomohla zorganizovat tři vraždy v roce 1977.

Princezna Diana, bývalá manželka Prince z Walesu a matka princů Williama a Harryho, měla 36, když byla zavražděna v zadní části ambulance, která trvala 1,5 hodiny na cestě, která běžně zabere 6 minut. Zabijáci byli oblečeni jako pracovníci ambulance a byli to s největší pravděpodobností  zabijáci Mosadu.

zdroj : http://the-tap.blogspot.cz   překlad : svobodnenoviny.eu  foto : tap.blogspot.cz

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*