Šokující výpověď údajné bývalé členky z řádu Iluminátů, která popisuje tuto organizaci (1.část)

Šokující výpověď údajné bývalé členky z řádu Iluminátů, která popisuje tuto organizaci (1.část)

Zveřejníme zde výpověď od údajné velmi vysoce postavené bývalé členky z řádu Iluminátů, která riskovala svůj život, aby mohla společnost varovat před nadcházejím zlem, které již dlouhou dobu připravují.

Poznámka redakce : Neručíme za autenticitu těchto informací, které jsme získali, jelikož jsou natolik kontroverzní a šokující, že to ani nejde, ale i tak je pro vás zveřejníme a zařazujeme do sekce konspirací. Možná je jednodušší tomu nevěřit.Článek bude trochu rozsáhlejší, tudíž jej rozdělíme na více částí.

illuminati-symbols-moloch

1. část (úvod)

Žena, která byla vychována mezi ilumináty popisuje jejich mocnou a tajnou organizaci, která se skládá asi z 1 procenta populace. Organizace, která infiltrovala všechny důležité instituce a připravuje se na válečné převzetí země. Její odpovědi vrhají  pravdivé světlo i na výrazy jako je „ válka proti terorismu“.
Přijala pseudonym SVALI a je 45-letá žena a bývalá specialistka na programování mysli kultu, kde působila do roku 1996. byla jedním z vyšších čelních „trenérů“ v San Diegu a měla pod sebou třicet rekrutů. Riskovala svůj život, aby uvědomila druhé o ohrožení, které nám ilumináti připravují.

Popisuje také její život v sadistické sekci  satanistů řízené nejbohatšími a nevlivnějšími lidmi na planetě. Tato skupina shlukuje ve velkém homosexuály, pedofily, praktikuje rituální obětování zvířat i lidí. Tito lidé uznávají  Aryjce, ale ochotně mezi sebe přijímají i lidi původu židovského. Kontrolují světový obchod s drogami, zbraněmi, prostitucí i pornografií  a schovávají se za obrovské množství politických zločinů, jako 11. září, snajprem z Marylandu, nebo bomby na Bali.

Infiltrovali se do všech vlád. Infiltrovali náš vzdělávací i finanční systém, naše náboženství i média. Zalezlí na své základně v Evropě plánují zavedení Nového Světového řádu, systému vedle kterého je nacismus, nebo komunismus letní piknik. Co je nejdůležitější : Tito lidé zajisté nejsou vůbec šťastní.

SVALI vysvětlila, proč již naše děti nejsou vedeni k morálním hodnotám, proč si přivykají na homosexualismus a násilí a proč se naše kultura ubírá směrem k nihilizmu a sexuálním neřestem. Dále podotýká, že Bush i jeho administrativa patřila k Iluminátům stejně jako ohromující část světových politiků.

V březnu roku 2000 začala SVALI psát pro měsíčník Suite101.com pro lidi, kteří přežili rituální obřady Iluminátů. V prosinci toho samého roku se s ní kontaktoval ředitel CentrExNews.com a provedl s ní 18-ti stránkový rozhovor prostřednictvím emailu.

„Jsem přesvědčený, že hovoří pravdu, “ Jsou slova Springera. „Osobně jsem prověřil velké množství emailů, které ji byli adresovány od osob, kteří byli předměty vymývání mozku, znásilnění, sexuálniho zneužívání atd. Mnoho z nich mi její verzi historie potvrdilo. Nemám důvod pochybovat, že SVALI byla součástí Iluminátů od jejího narození.“

My také věříme SVALI, protože její výpověďi potvrzují naše předchozí výzkumy a shromážděná fakta. Vše do sebe dokonale zapadá od zdroje spisů, které potlačují pravdu pro civilizaci po darování tajné technologie Číňanům od Clintona, nebo dokumenty o připravovaných koncentračních táborech. Vysvětluje také, proč lidé které zná pracují na tomto spiknutí. Děkujeme SVALI za tyto šokující, ale velmi přínosné informace, které nám dovolí nahlédnout a porozumět světu, ve kterém žijeme.

Můj přítel naléhal, abych se vyvaroval podvodu a nabídl, že potvrdí verzi SVALI. Souhlasil jsem. Podívejte se na poznání a svědectví na toto téma a udělejte si vlastní názor. S jejich svolením zde dávám část korespondence mezi SVALI , CentrExnews.com a H.J.Springera. Taky jsem zde umístil materiál z jejího článku „Are the Iluminati Taking Over the World“

 

Druhá část článku

Třetí část článku
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Šokující výpověď údajné bývalé členky z řádu Iluminátů, která popisuje tuto organizaci (1.část)

  • · Edit

    We don’t care about this list, because we know , population will not believe this .

  • Bla bla bla……nechutné zastrašování. Někdo se snaží vytvářet atmosféru strachu. Kdyby byli Ilumináti tak mocní, jak se tady prezentuje, tento nechutný článek by nikdy nevyšel. Neveřme všemu co jedna paní povídala.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*