Příběh vědkyně MUDr. Soni Pekové, PhD.:

Příběh vědkyně MUDr. Soni Pekové, PhD.:

Česká televize je veřejnoprávní instituce placená našimi penězi. Ze zákona by měla přinášet veřejnosti vyvážené zpravodajství.

Již řadu let však tuto roli neplní. Její zpravodajství je tendenční a mnohdy zaznívá jen jeden pohled na danou věc. Oponentní názory buď zcela chybí, nebo jsou jen ojedinělé, ať se to týká třeba vztahu k Rusku, politické situace v USA, nebo dění v souvislosti s epidemií covidu 19.

Rád bych zde uvedl dva odkazy, obsahující názory, které se do vysílání ČT zaručeně nedostanou.Molekulární bioložka paní Peková na jaře loňského roku na základě vědeckého výzkumu prohlásila, že covid 19 je umělého původu. Následoval mediální lynč a výsměch zejména těch, kteří ač zdaleka neměli její znalosti v daném oboru, věděli zcela jistě, že je to blábol a nesmysl. Až nedávno se zjistilo, že měla pravdu. Že virus unikl z laboratoře ve Wuchanu a že tedy může jít klidně o biologickou zbraň. Rozhovor s paní Pekovou je určitě zajímavou sondou do její práce a názorů na současnou dobu. Její výrok o tom, že očkovat proti laboratornímu šmejdu je absurdní je docela k zamyšlení.

Novinářka Martina Kociánová je zase publicistka, která do svého pořadu Kupředu do minulosti pozívá zajímavé hosty z různých oblastí. V poslední glose Proč: Martiny Kociánové: Další vlnu zajistíme? se ptá na to, co bylo obsahem mého posledního článku. Zabývat se otázkou, proč je vyvíjen takový tlak na očkování populace v situaci, kdy již dobře víme, že očkování před přenosem infekce nechrání a neděláme nic, aby se nejrůznější mutace ze světa zde nešířili je v ČT rovněž tabu. Takže milí přátelé. Až na podzim zde bude op

Žena, která jako první mimo státní struktury testovala na mediálně nejznámější virus roku 2020. Stát na ni zaklekl a ústy ministra zdravotnictví ji nařkl z neodborné manipulace se vzorky. Následovala omluva, s odstupem asi dvou týdnů i povolení k testování a značná pozornost médií. Do doby, než vyjádřila svůj vědecký a pozorováním podpořený názor, že virus SARS-CoV-2 je uměle vytvořený. Co Soňu Pekovou vedlo k tomu nemlčet? Na čem pracuje dnes? Jak se dívá na způsob, kterým se v dnešní době ve veřejném prostoru prezentují vědecké názory? Jaká rizika podle ní přináší plošné očkování na principu mRNA? Jak se dívá na stav svobody v naší zemi? Co vzkazuje kolegům vědcům a těm, kdo se bojí sdílet nepohodlné názory? Na tyto a další otázky odpovídá Soňa Peková v našem videorozhovoru.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Příběh vědkyně MUDr. Soni Pekové, PhD.:

  • Covid je tak rozšířený i proto, že se dá diagnostikovat i zdravým lidem.

  • · Edit

    Moudrá a statečná žena! Díky ní ještě existuje jistá, možnost ze lidstvo má naději není zcela zatraceno.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*