Prezidente Zemane, prý nemáte pravomoci. Máte! Volil Vás národ !!

Prezidente Zemane, prý nemáte pravomoci. Máte! Volil Vás národ !!

Mediální masírka napříč medii a ČT nevyjímaje, házející permanentně bláto na Miloše Zemana není příliš úspěšná, přestože podplacené mediální průzkumy hlásí vyšší podporu kudrnáči Sobotkovi, než „virotiku“ Zemanovi.

Pane prezidente Zemane,

Prosím, zakročte. Tato země je pod zrůdným diktátem Bruselu, jakkoli vnímám, že jste „Evropan“. Lidé této země jsou terorizováni nesmyslnými nařízeními, omezeními a příkazy. Lidem této země je upírána svoboda slova, je nastolena nekompromisní cenzura, veřejnoprávní ČT podává tendenční informace a tají fakta. Kdo ovládá „televizní radu“ je veřejně známo stejně, jako kdo ovládá media. Tento národ ale není davem hlupáků, který by si něco nechal natlouci do hlavy, důkazem toho byl výsledek první „všelidové“ prezidentské volby“.

Ano, mám občas drobné výhrady k Vašemu šatníku či volbě slov pane prezidente, ale svými činy jste „můj“ prezident, jež hájí tuto zemi a její národ. Chtějí okleštit na zakázku prezidentské pravomoci. Chtějí vydat další nařízení a nařídit další povinnosti. Dotují flákače a neziskovky a ignorují naše otce a dědy, důchodce, jež celý život poctivě pracovali a obětují je na úkor ekonomických přistěhovalců. Podle veřejných zpráv BIS je tato země ovládána Mafií a to nejen vláda, ale i justice, policie a státní zastupitelství. Ty zprávy dostáváte na stůl i Vy. Konejte !

Pane prezidente Zemane, vnímám zejména Bohuslava Sobotku a Jiřího Dientsbiera jako zrádce této země, ombudsmanku Šabatovou nevyjímaje. Vnímám fašizaci této země realizovanou direktivními vládními nařízeními. Vnímám stejně tak rozkrádání této země a i to, kolik nikdy v životě nepracujících spoluobčanů žije ze štědrého sociálního systému a navíc terorizuje většinovou společnost. Lidé se oprávněně bojí islamizace Evropy a tedy i naší země. Vláda zcela nesmyslně dotuje neziskové organizace, jež dodnes nic nevyřešily, jen jsou dojnou krávou státu a pohodlným příjmem sluníčkářů.

Pane prezidente Miloši Zemane, jste můj prezident. Prosím zakročte. Věřte, že pokud by Vás chtěli umlčet, bude zase plná Letná a Václavák. A pak bude fičák. Prosím, začněte konat.

Váš volič, Michal Malý.

 

(Miloš Zeman Foto: ČTK)
Loading...

Podobné články

  • JL:
    Zeman rozhodne nedela nic zavratneho z ceho by mel Cesky narod benefit. Je to profesionalni zvanil, nic vic – nic min. Na svou vladu naoko narika a pritom s ni nic neudela ikdyz ma pravomoc ji odvolat. Do CNB chce dosadit zidaka Rusnoka, ktery bude pokracovat v kolejich sveho soukmenovce Singera a financne deptat ceskou korunu. Pokud je nekdo zaryty zionista, a to Zeman je, nekouka z toho nic dobreho. Nekteri lide si Zemana zidealizovali, ale v podstate Zeman skodi.

  • Díky za prezidenta. Již 2 x jsem psala delší článek, kde jsem se zmiňovala i o knížecím stádu, ale vždy to pravděpodobně bylo vycenzurováno, takže jsem odpověd nemohla sdělit.

  • Však on už koná, kdo to nevidí jen neví kam se dívat. Chcete vyjít do ulic a dopadnout jako ukrajina ? Ta skončila v USA prdeli zaražená ještě víc, než předtím. Extrémisty lze obecně lehce manipulovat a není dobré se vydávat tímto směrem.

  • Marne to volani! Zeman je proizraelsky zionista do morku kosti a samozrejme nic radikalniho pro cesky narod neudelal a NEUDELA. Slape totiz pro zajmy Jewrejskwho Unionu. Ve vanocnim proslovu svou kolaborantskou vladu chvalil tak, az se hory zelenaly a dodal, ze mame duvod k usmevu, nacez vycenil na televizni obrazovku svuj umely chrup jako vysmech ceskemu narodu. Minuly rok mel moznost ukazat na ci strane stoji, kdyz jel/nejel na oslavy k 70. vyroci Rude armady a prehlidku oslavil na hotelovem pokoji. Co od Zemana cekate? Co cekate od cloveka z prognostaku odkud vychazeli pouze zmetci? Kdyby byl Zeman vlastenec, hrimal by k lidu jako madarsky Orban. Nejak postradam, ze by kdy uprimne mluvil k lidem. Rekla bych, ze je to takovy cesky Jelcin.17

  • Zemana jsem nikdy moc nemusel. Ale respektuji, že ho volila většina, že nás zachránil před knížetem, že se snaží zachránit republiku tím, že nezavírá vrata k Rusku a Číně. Evropa je na rozcestí. Buď se nechá díky USA zatlačit do krachu, nebo přestane poslouchat US nesmysly, které nám USA předkládají prostřednictvím Bruselu, Merkelové a tajné dohody TTIP. Pokud se Evropa osvobodí od diktátu a začne pragmaticky jednat s Ruskem a Čínou, bude to znamenat krach USA a ne EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*