Prezidenta Miloše Zemana naštěstí zablokovat či smazat nemohou

Prezidenta Miloše Zemana naštěstí zablokovat či smazat nemohou

Tak náš pan prezident už není jen xenofob, rasista, hulvát či virotik, ale je dokonce již i vlastizrádce. A tak media a někteří politici zase pálí salvy směrem na Hrad. Za to, že prezident opět řekl pravdu.

Mám pocit, že TOP09 a ODS dělají vše pro svoji sebedestrukci. Připojila se k nim ústy Bohuslava Sobotky i ČSSD. Tyto strany totiž vedle toho, že neustále napadají prezidenta Zemana, v tuto chvíli nejpopulárnějšího politika, ignorují i většinové veřejné mínění. Většina naší společnosti má podle mne oprávněné obavy z islamizace Evropy.

TOP09, ODS, KDU-ČSL i ČSSD (mimo ministra Chovance) tyto obavy společnosti zlehčují a pro zastavení migrační vlny nedělají vůbec nic. Odhady hovoří o tom, že letos přijde do Evropy 3 – 5 milionů migrantů. Merkelová i severské státy avizují, že přestanou migranty přijímat a zavřou hranice. Migrační vlna se tedy logicky rozlije do ostatních států Evropy, tedy i do ČR.  TOP09, ODS, KDU-ČSL i ČSSD pro řešení takové situace nedělají nic, místo toho jen napadají prezidenta.

Prezident Miloš Zeman (iDNES)
Prezident Miloš Zeman (iDNES)

Ano, vyzradit tajnou informaci, že Vláda zaplatila, je pitomost. Jenže tu informaci vyzradil ministr Stropnický a nikoli prezident Zeman. Takže odstoupit by měl Stropnický a nikoli prezident. Nemluvě o tom, že media o tom, že Vláda zaplatila výkupné za dvě (mírně řečeno) nezodpovědné „cestovatelky“ píší již více jak týden. Ale je třeba si do Zemana střelit za každou cenu, že? To, že Vláda zaplatila za ty (s prominutím) dvě kačeny 6 milionů, to potvrdili ministři vlády již dříve. Jediný rozdíl je, že ministři hovořili o 145 milionech Kč, prezident Zeman o 150 milionech. Zeman ovšem řekl, že záleží na přepočítacím kurzu. A tak se ptám, jak měl prezident Zeman na přímou otázku zda jsme zaplatili výkupné – odpovědět?

1. Není to pravda – pak by byl obviněn ze lži

2. Ano, je to pravda – tak je obviněn z velezrady

3. Bez komentáře- tak by vypadal jako šašek.

Přiznání, že jsme zaplatili výkupné, nikoho neohrožuje, protože teroristé a únosci to, že se výkupné platí samozřejmě ví. Tedy po tomto přiznání nebudou unášet ani více ani méně. Tvrdit, že potenciální únosci neví, že země platí výkupné a že se to dozvěděli až od Zemana, je pokrytecké. Únoscům platí prakticky všichni. Vyjednávají, platí, či vyměňují. Jen to netroubí do světa, jako ministr Stropnický. Po jeho odvolání však TOP09 s ODS nevolají. Je přece třeba kopnout do Zemana. To, že si každým takovým kopnutím prohlubují vlastní hrob jim nedochází.

Ne prezident, odstoupit by měla současná vláda, protože nehájí zájmy této země a jejích občanů. Co víc, zavádí proti nim více a více represí (viz dnes „protlačená“ EET). Blokují a mažou se facebookové profily a blogeři, za to, že pojmenovávají věci pravým jménem. Prezidenta Miloše Zemana však naštěstí zablokovat ani smazat  nemohou.

 

 

Michal Malý

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Stydím se za prezidenta Zemana, který škodí své zemi a jeho voličům to ještě nedošlo!

 • Již dlouho nežiji v Čechách, ale jsem si jistá, že ty informace které denně čtu stačí k tomu abych mohla říci“ Bože odpusť jim, neboť oni neví co činí!“
  Když jsou ti “ inteligentní politici a někteří občané“ nespokojeni s prezidentem ZEMANEN, který ještě nezapomněl co je MORA’LKA a ETIKA a hlavně Vám všem dokazuje, že nezapomněl na co Svému národu přísahal, vyměňte ho!!!
  Třeba taková paní Merklová by se k Vám hodila- k Těm kteří vlastní národ prodají!
  Děkuji Bohu za to, že ještě existují lidé jako je pan prezident ZEMAN! Jen takoví politici jsou naše naděje na přežití!!!!

 • Pochopte prosím, já mám rád všechny lidi, ale tahle islámská imigrační invaze je uměle nafukována se zlým zámyslem. Zkuste prosím všichni se trochu zamyslet nad souvislostmi: Proč mají ty šílené neziskovky (co vítají islamisty v Evropě) utajené sponzory? Proč papeženci kamarádí s muslimy?

  Ti sobotkovci co očerňují Zemana a protlačují NWO v Čechách jsou placení a řízení z EU…

  HLAVNÍ KLÍČOVÁ OTÁZKA zní: Proč to ti, co nám vládnou, prosazují? Proč nás chtějí islamizovat?!

  …tohle je totiž dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A PŘEDEVŠÍM VYCHOVAT POSLUŠNÉ OVČANY. Nejdříve se o to pokusil Řím vytvořením zfalšovaného křesťanství, tedy katolicismu, prostřednictvím Konstantina… Evropané začali poslední dobou Vatikánu utíkat z lopaty, pardon ohrady… rozhodli se mocipáni tedy nasadit silnější otrokářský nástroj: ISLÁM.

  A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil za účelem ovládnutí Arabů, dobytí Jeruzaléma a likvidace původních, nekatolických, PRAVÝCH KŘESŤANŮ v severní Africe… proto dnes papeženci a mohamedáni tak kamarádí… a proč vlastně chce církev tak MOC zlikvidovat původní Kristovo učení?

  TO JE OČ TU BĚŽÍ! BÝT ČI NEBÝT!!

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

  http://www.ragauian.cz/jaky-je-spravedlivy-trest-za-likvidaci-naroda-a-statu-kolik-let-za-vlastizradu-dostane-sobotka-nase-vlada-planuje-take-likvidaci-svobody-internetu-nechame-si-to-libit/

 • Místo , aby se řešila s okamžitou platností situace s uprchlíky a zabezpečil se náš národ, abychom se jich vyvarovali nebo se aspoň o to upřímně snažili, tak ODS a TOP 09 pořád se snaží řešit zcela vymyšlené nepodstatné věci a pořád to mele dokola a myslí si, že tím někoho zaujmou. Nejvíce je štve náš prezident, protože oni nejsou schopni se podívat pravdě do očí a tak hlavním jejich programem je házet špínu na pana prezidenta.Už to, ale tak přehánějí, že jsou trapní a směšní. Kalousek už přichází o mozkové buňky, protože se chová jako primitiv. Stačí si u něj vypnout zvuk a každý člověk má jasno, že mluví demagogický a zlý člověk. Vždyť ta jeho tvář kopíruje jeho duši a klidně by se s ní mohli točit horory. Paní Němcová je vždy velice rozhořčena a diví se. Nic jiného neumí. Proč se nemluví k nejdůležitějším dnešním problémům a pořád se svolávají schůze k úplně zanedbatelným blbostem a v tom si naši politici rochní. Toto přece není náplní dobře placených politiků. Musí uznávat priority důležitosti . Na této situaci mápodíl i televize, která pořád zve lidí házející špínu na pana prezidenta. Ten ať řekne cokoliv, tak tým blbounů už číhá jak z jeho odpovědi udělat tragedii. Musím souhlasit s panem Okamurou, který vidí do uprchlíků a vidí to strašné nebezpečí, které díky našim některým poblouzněným politikům by nás mohlo čekat. Čas chvátá a pracuje proti nám. Jaro se blíží.

 • Politici se zlobí, že únik informací ohrožuje jejich koryta. To, že platíme výkupné za holky, které o vlastní vůli odcestovaly do pekla, je maličkost. My platíme výpalné Turecku. Když zavřeme teroristu, odjede jeho advokát s partičkou pro politiky důležitých lidí do země, odkud je terorista a nechá se unést. Pak teroristu vyměníme za za toho vykutáleného advokáta. Asi to nebylo zadarmo, když jsme se nebáli ani hněvu USA.
  Teroristé ví, že platíme výkupné a výpalné, o které si řeknou. Na tom se tím, že se to dozví i občané ČR nic nemění. Problém je tedy v tom, že se tříští skutečná moc ve státě a probíhá o ní boj. Kdo ovládne zpravodajské služby, bude vládnout všem. A o tom to je.

 • Jestliže němci letos zavřou hranici, začnou se v čechách tlupit desetitisíce migrantů, tak zrádná vládo vás naštvaný lid nahází do vltavy. Už se to stalo v našich dějinách několikkrát, zřejmě se to musí stále opakovat. Měly jste nato přes zimu dos času, stále melete a napadáte prezidenta z obav před touto vlnou uprchlíků, tak se soc.zrádná vládo modlete, at se oný katastrofický scénář nenaplní!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*