Prezident Zeman porazil jak místopředsedu Ženíška, tak i celou TOP 09

Prezident Zeman porazil jak místopředsedu Ženíška, tak i celou TOP 09

Je důležité upozornit na jednu informaci, která by neměla zapadnout. A to, že populistická snaha místopředsedy TOP 09 Marka Ženíška přišla vniveč.

Podání ústavní žaloby na prezidenta Miloše Zemana pro velezradu se nepodařilo, neboť Ženíšek nesehnal dostatek podpisů zákonodárců. Je evidentní, že Ženíšek se tímto pokusem jak zviditelnil, tak zároveň i ztrapnil. Více zde o iniciativě místopředsedy Ženíška.

Prezident Zeman dostal v Liberci od hejtmana Půty darem samopal / zdroj foto: iDNES.cz
Prezident Zeman dostal v Liberci od hejtmana Půty darem samopal / zdroj foto: iDNES.cz

Položme si otázku, jak dlouho ještě TOP 09 bude bojovat proti prezidentovi Zemanovi. Vždyť tato strana se každým dalším úderem proti panu prezidentovi čím dál tím více dehonestuje. „Topka“ v čele s bývalým ministrem financí Kalouskem je na tom momentálně tak špatně, že se de facto bojí o to, aby se ve volbách do Parlamentu vůbec dostala. A pokud se do Parlamentu přece jen dostane, tak bude mít kolem 5 – 6 %.

Volební model v lednu společnosti STEM
Volební model v lednu společnosti STEM

Podívejme se i na to, jak „Topka“ ztrácí veřejnou podporu. Není se čemu divit. Veřejnost si uvědomuje, jaký vztah má tato strana k migrantům a například i k nedávnému občanskému konfliktu na Ukrajině, či k aktuálnímu konfliktu v Sýrii.

Doporučuji k přečtení rozhovor s Karlem Schwarzenbergem, který říká, že nejsme civilizovaný a kulturní národ. Rozhovor k přečtení zde.

Prezidentovi Zemanovi roste popularita. Přes 70% občanů mu věří. A je vidět, že toto TOP 09 nemůže takzvaně rozdýchat a proti panu prezidentovi zaútočí s čímkoli, co má momentálně „po ruce“. Viz snaha místopředsedy Ženíška.

Průzkum společnosti SANEP proveden ve dnech 2. – 9.2.2016
Průzkum společnosti SANEP proveden ve dnech 2. – 9.2.2016

 

Jsem zvědavý, s čím v budoucnu TOP 09 vyrukuje proti prezidentu Zemanovi, když populistická snaha místopředsedy Ženíška tentokrát nevyšla.

 

 

Petr Cvalín

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Prezident Zeman porazil jak místopředsedu Ženíška, tak i celou TOP 09

  • Ženíšku, Ženíšku poměrně mladej, ale trapnej a hloupej. Výborně ! Více takových a voliči budou mizet jak jarní sníh. Topka bude muset jako slibotechna ulovit nějaké voliče . Kam asi bude mířit ? Nechme se překvapit. Možná skončí v propadlišti dějin české politiky.

  • Jestli je tu fašistická strana, tak je to TOPka09. Podporují fašistický loutkový režim na Ukrajině, napadají občany voleného jimi prazidenta a obvinují ho z fašizace, nejchtějí žádné referendum o EU či NATu. Koho se znás ptali o vstupu do koncetráku v EU, nebo do zločinecké NATO? Samozřejmě že rozhodli sami a rychle, nebot lidé by s tím nikdy nesouhlasili. Nyní podporují islámskou migraci, jen lžou, snaží se nás ohloupyt a zlomit. Tohle je fašizace proti svým lidem, proti své zemi, to je vlastizrada!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*