Prezident Zeman dokázal, že je prezidentem všech občanů České republiky

Prezident Zeman dokázal, že je prezidentem všech občanů České republiky

Dlouho očekávané Vánoční poselství prezidenta republiky bylo plné naděje. Pan prezident představil vizi budoucnosti, shrnul ekonomickou situaci republiky a dotknul se i nejtíživějšího problému a to masové nelegální migrace. 

Žel musím konstatovat, že reakce z řad pravice na sebe nenechaly dlouho čekat.Mezi prvními, kdo zkritizoval Vánoční poselství pana prezidenta byli i předseda vlády Sobotka a předsedové ODS a TOP 09 pan Fiala a Kalousek. Toto mne ale tolik nezaráží, neboť jmenovaní pánové se stávají na tuzemské politické scéně spíše inventářem, než respektovanou osobností.

Hlavně předseda vlády Bohuslav Sobotka by měl vědět, že na rozdíl od prezidenta Zemana je velmi neoblíbeným politikem. A to hlavně díky tomu, jaký má přístup k aktuální migraci. Možná i proto se z předsedy vlády stal stejný „charakterní politik“, jako ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier..

Nikdy bychom neměli zapomenout na to, co řekl pan prezident Zeman na závěr Vánočního poselství: „Tahle země je naše. A tahle země není a ani nemůže být pro všechny.“

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana k přečtení zde.

Prezident Miloš Zeman (iDNES)
Prezident Miloš Zeman (iDNES)

 

Petr Cvalín

Loading...

Podobné články

4 Komentáře “Prezident Zeman dokázal, že je prezidentem všech občanů České republiky

  • Absolutní souhlas, díky za Miloše! Díky za prostou selskou logiku. Jeden z mála politiků co se ještě nezbláznil…

  • Zaplaťpánbůh za pana prezidenta Zemana. Ještě, že je na Hradě on a ne neomarxistický-kapitalistický-trockistický-islamofilní Kchárl Schwarzenberg.

  • Pana Zemana vidím jako opravdového a vlasteneckého prezidenta svého – českého národa a každý další jeho shlédnutý projev mě o tom jen ujišťuje. Krom toho, že je dobrým a dobře informovaným prognostikem, tak jako člověk je svůj, zásadový a neúplatný, a je také jedním z mála posledních symbolů naší státnosti, na které můžeme coby Češi být ještě hrdí. Proto je ale trnem v oku mocným, kteří se snaží o jeho diskreditaci a ze všeho nejraději by jej viděli z prezidentského úřadu odcházet, aby mohli lépe realizovat své záměry.
    Soudný a myslící člověk si dokáže lehce udělat obrázek toho, co od migrační vlny můžeme čekat a jak můžeme, po vzoru některých států, kde islamisti ve velkých počtech již jsou, nakonec dopadnout. Mentalita a výchova tohoto hnutí je daná, a také s naší evropskou kulturou naprosto neslučitelná. Proč nám tedy oficiální představitelé a informační zdroje, zejména ty námi placené, neukazují pravdu, tak třeba jak tam stoupla kriminalita, násilí všeho druhu, šikana původního obyvatelstva a kdoví co ještě?
    Z tohoto pohledu je hned jasné, kdo z našich politiků, médií a institucí opravdu kope za český národ a kdo proti, kdo to po stránce vlastenectví myslí dobře a kdo jen lže a hájí cizí zájmy. Ať již je to za peníze či z pouhé osobní hlouposti, vyjde ve finále nastejno. Žijeme zde, naši vlast jsme dostali od našich předků, kteří za její obranu prolévali krev a mnozí položili i své životy. Snad ještě nějakou šanci máme, a snad nakonec přece jen zvítězí zdravý rozum, a my budeme mít svým potomkům taky co jednou předat.

  • V oblasti imigrace se Zemanem naprosto souhlasím. Šel bych ale dál, až k vystoupení z EU a NATO, pokud nám budou imigranty nutit. V oblasti daní byl jeho projev utopický. Vysoké daně a zároveň zajištění efektivního využívání veřejných rozpočtů je u nás nereálné. Co se do rozpočtů dostane, to se rozkrade. Nejvíce peněz se ztrácí právě v přerozdělování. Ale jinak si cením toho, že se Zeman nepodělá z tlaku z USA či EU jako Sobotka.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*