Prezident Obama likviduje armádní důstojníky, kteří chtějí ctít Ústavu Spojených států

Prezident Obama likviduje armádní důstojníky, kteří chtějí ctít Ústavu Spojených států

obama

Obamova administrativa používá pro velící důstojníky testy, které mají pomoci přetřídit vojáky. Účelem je zjistit, kteří důstojníci by poslechli jakýkoliv Obamův příkaz a kteří by raději ctili Ústavu Spojených států.

Tyto testy dostávají všichni vojáci a týká se to dokonce i generálů. Součástí otázek je i ta, jestli by dokázali zaútočit i na americké občany. Dle vysloužilého důstojníka Benjamina Smithe díky těmto testům přišlo o svůj post během 5 let  až 197 důstojníků což v historii americké armády nemá obdoby.

Vysloužilý armádní důstojník generál-major Patrick Brady uvedl pro server wind.com, že generálové a plukovníci přicházejí o své posty, pokud nenásledují Obamovu agendu. Někteří důstojníci vojenské policie musí dokonce asistovat Federální agentuře pro nouzový management a jejich protiústavním požadavkům.

Na serveru infowars se objevilo i video, kde se armádní velitel ptá amerických poslanců, jestli znají detaily postupu v případě vyhlášení stanného práva a jedním z nich je také konfiskace zbraní americkým civilistům.

Členové armády jsou využíváni jen jako loutky politické mašinérie ve Washingtonu a to nastalo po nástupu Obamy do funkce. To se ukázalo i při nedávném zastavení vlády, kdy Obama nařídil zrušení vojenských memoriálů a tím ukázal nedostatek respektu vůči vojenským veteránům.

Bílý Dům je více zaneprázdněný expanzí své monopolní síly místo ochrany základních práv amerických občanů a ubírá se cestou k otroctví  místo respektování individuálních potřeb, které vedou k ekonomickému progresu a prosperitě.

Právě proto Bílý Dům využívá tyto testy k odstranění překážek na cestě k úplné dominanci.

Čístky v armádě jsou tak snahou o postupné odstranění zbytků republiky Spojených států.

zdroj : infowars.com překlad: svobodnenoviny

 

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*