Prezident Duterte vykopne Rothschildy z Filipín

Prezident Duterte vykopne Rothschildy z Filipín

Prezident Duterte slíbil, že na Filipínách „zlikviduje všechny stopy finanční kriminality Rothschildů“ a oznámil, že nebude reagovat na tlak nebo finanční vydírání ze strany americké vlády nebo Rothschildy řízených globálních bankovních institucí.

Filipínský prezident, který tvrdí, že zabil kartelové šéfy vlastníma rukama, není člověk, který se nechá zastrašovat a nyní se zaměřil na vyčištění finanční korupce ve své zemi a slíbil, je ze země „vyvede jako mrchožrouty, jimiž jsou.“

Před tím, než Rodrigo Duterte převzal úřad prezidenta, Filipíny trpěly v důsledku privatizace zavedené ze strany MMF a Světové banky, která využívala jeho lid a zdroje. Filipíny byly také jednou z nejvíce zkorumpovaných a nejslabších zemí Asie.

Ačkoli filipínský lid, díky silným projevům populárního odporu v průběhu let, dokázal omezit některé z nejvzrušenějších korupčních zločinů, zůstaly mnohé z těchto pout, které tyto instituce řízené Rothschildy zachovaly.

Prezident Duterte se vydal směrem k velké změně, ale na rozdíl od západních politiků, kteří se změní předtím, než přijdou o své příznivce, prezident Filipín dostal svým slibům.

Během volební kampaně Duterte naléhal na lidi, aby jej zabili, pokud během prvních šesti měsíců svého funkčního období nedokáže vyřešit zločiny a korupci v zemi.Během jednoho roku svého funkčního období své sliby splnil. Nyní je známý i díky tomu, že v minulém roce nazval prezidenta Obamu „zkurvysynem“ na regionálním summitu v Laosu. V hrůze mezinárodního společenství řízeného Rothschildy, Duterte střílí z boku a čistí svou zemi.

V roce 2016, po varování těch, kteří se podílejí na obchodu s omamnými látkami, že „buď zabijete mě, nebo zabiju já vás,“ se ohromujících 1.007.153 drogových zločinců vzdalo vládě a bylo zatčeno 73 vládních činitelů za účast v nezákonném obchodu s drogami.

Duterte zabavil narkotika v hodnotě miliard dolarů a ukázalo se, že to lze udělat v poměrně krátkém čase, pokud se problém řeší vážně.

Nyní se prezident setkává s oligarchy, kteří se vyhýbají placení daní a mezinárodními korporacemi, které za desítky let nezaplatily ani cent. Elity a jejich mediální impérium držely bývalé režimy v zajetí. Ale teď nad Dutertem nemají žádnou moc a skutečně splácejí.

Jak se Dutertovi daří bez následků boj s bohatými a mocnými? Je to jednoduché. Filipínský prezident se může pochlubit s 83% podporou v celé zemi. Oligarchové nemohou používat mainstreamová média k jeho zničení, protože jim už lidé nevěří.

Lidé věří prezidentovi na rozdíl od generací politiků, kteří vládli před ním, Duterte dělá to, co říká. Jeho obyčejné mluvení rozzuřuje síly, které jsou na Západě a které vedly proti němu válku prostřednictvím propagačních kanálů v médiích.

Ale jakému úsudku bychom měli věřit? Globální kabale, nebo jeho vlastnímu lidu?

Když Duterte říká, že „zničí všechny stopy finanční kriminality Rothschildů“ v jeho zemi, není pochyb o tom, že to udělá, a to navzdory vlastním rizikům.

Mezinárodní měnový fond (MMF) a Světová banka ovládaná USA jsou hlavnímu hráči na globální ekonomické scéně od svého vzniku v roce 1944.

Tyto mezinárodní bankovní organizace, které jsou soukromě řízené notoricky známou bankovní rodinou Rothschildů, nejprve tlačí na země, aby deregulovaly svůj finanční sektor, aby umožnily soukromým bankám vykořisťovat jejich ekonomiky.

Jakmile jsou vlády nuceny zachránit svůj deregulovaný finanční sektor, Mezinárodní měnový fond nebo Světová banka stanoví úvěrový balíček tajně napsaný centrálními bankéři a ministry financí, což podkopává jejich národní svrchovanost a nutí je přijmout úsporná opatření, která poškozují zaměstnance, rodiny a životní prostředí.

Filipíny se staly první asijskou zemí, která činí rozumné kroky. Filipíny pracovaly tvrdě, aby získaly finanční nezávislost, a nyní jsou v procesu vykopnutí Rothschildy kontrolovaných bank ze své země.

Filipínská transformace pod vládou Duterteho dokazuje, že jakýkoli národ, bez ohledu na to, jak je zbídačený a v problémech, může odhodit tyto vazby, které na ně uvalily mezinárodní bankéři, kteří obchodují se smrtí a destrukcí a vrátit moc lidem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*