Přestaňme zachraňovat jiné, zachraňme sebe !

Přestaňme zachraňovat jiné, zachraňme sebe !

Docela by mne zajímalo, v kolika rodinách muslimských evropských „starousedlíků“ se dnes večer slaví? Muslimové mají důvod k radosti, vždyť je na světě zase o několik desítek z jejich úhlu pohledu nevěřících méně.

Dnes se ještě radují potají, protože nejsou v přesile, ale nejpozději za dva roky už budou nad každým dalším masakrem nevinných tančit v ulicích!!! A evropští politici stále jen kecají a problémy neřeší.

Jenomže i my, občané států Evropy, také víc remcáme, než abychom zor­ganizovali ma­sové, miliónové protesty, jejich prostřednictvím a masivním politickým nátla­kem odvolali Bruselem zkorumpované vlády a do čela států zvolili lidi připravené organizovat obranu nám svěřeného území státu.

První opatření – už ani jedna muslimská noha přes hranice evropských zemí, okamžitě odvolat dohodu s Tureckem. Většina států unie stejně už nyní žije na dluh a my si máme půjčit další desítky miliard na pomoc našim nepřátelům? Jsme idioti?

Odpověď zní, že jsme. I v naší zemi již nyní žije několik miliónů občanů na samé exis­tenční hranici. A my budeme podporovat a živit naše budoucí okupanty, sektu náboženských nadřa­zenců, případně i své budoucí vrahy?

Jedná šance je vyhlásit omezené celoevropské stanné právo. Znovu zavést trest smrti a všechny nelegální „přistěhovalce“ za závažné trestné činy spáchané na území EU nepro­dleně po­pravovat.

Každého „ilegalistu“, který uvede, že chce do Německa, Británie či Švédska au­toma­ticky považovat za ekonomického imigranta odvést na k tomu účelu vybraný ostrov a tam ho internovat.

Při pokusech o násilný přechod hranic střílet ostrými a nebrat si žádné servítky. Jsme totiž ve válce a jde o to, jestli zůstaneme domácími pány MY, nebo se jimi stanou ONI.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Reuters )
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Přestaňme zachraňovat jiné, zachraňme sebe !

  • dělá se mi špatně když vidím jak horlivý Sobotka s klidem odsouhlasuje počet imigrantů , aby se zavděčil USA, Bruselu a Merkel. Ale on by měl chránit naše lidi a uvědomit si, že tyto lidé jsou zcela neslučitelní s naší kulturou. Proč záměrně náš národ přivádí do velkých problémů? Copak je slepý a nevidí, že tato kultura je zcela panovačná a nenávidí nás? Copak tady chce znásilněné ženy a malé holčičky a vytvoření ghet? Když v poslanecké sněmovně na toto téma hovoří Okamura a promlouvá k němu tak se Sobotka a jeho kumpáni za jeho zády smějí , baví a toto téma zcela ignorují. Už aby byly volby a lidé mu to spočítali. Do té doby tento duchem slabý politik může však napáchat svými rozhodnutími a patolízalstvím a nefér jednáním našemu národu velkou tragedii. Zdá se mi i že napřed měl plno kuráže a kasal se jak nebude přijímat kvoty uprchlíků, ale de facto si z nás děláí srandu. Měl by si vzít příklad z pana Orbána nebo Fitzy. Tito politici umějí udělat pro svůj lid zásadní rozhodnutí a chtějí svůj národ chránit a ne vynikat v patolízalství k vůdkyni.

  • Když měla pravice, která by hájila národní zájmy nakročeno k získání nějakých hlasů, zmocnil se jí Vít Bárta a zase kuje pikle. Zase sepsal smlouvu, kterou si chce budoucí poslance zavázat. Díky němu není v ČR volitelná strana, která by zastupovala národní zájmy. Zase se hlasy rozptýlí a zvítězí Babiš. Sobotka mu bude k tomu sekundovat a škemrat o nějaké to koryto.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*