Premiér Sobotka se projevuje jako samovládce

Premiér Sobotka se projevuje jako samovládce

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se projevuje jako samovládce, který nerespektuje demokratické orgány a instituce, pokud mu jejich rozhodnutí nevyhovuje.

Více než 250 tisíc občanů v petici žádalo referendum ke kvótám pro imigranty. Vláda pod vedením B. Sobotky se přesto rozhodla peticí nezabývat a nerespektovat rozhodnutí sněmovny vydat do 11. dubna 2016, tedy do roka(!) po přijetí petice, své stanovisko. Vláda v čele s B. Sobotkou se odmítla stanoviskem zabývat a premiér Sobotka kvóty podepsal.

Poslanecká sněmovna v březnu 2016 přijala usnesení, že důrazně odmítá povinný přerozdělovací mechanismus běženců a odmítla dohodu o bezvízovém styku s Tureckem. Přesto B. Sobotka dohodu v Bruselu podepsal. Nerespektoval tak nejvyšší zákon republiky, Ústavu ČR, v níž je zřetelně konstatováno, že „vláda je odpovědna Poslanecké sněmovně“.

Bohuslav Sobotka jako předseda ČSSD odmítl respektovat rozhodnutí soudu o zaplacení dluhu advokátu Altnerovi, čímž se otevřeně vysmál všem občanům, ohroženým existenčně kvůli své obtížné finanční situaci, a zároveň vyslal jasný signál, že právo v naší zemi není třeba respektovat.

Tyto skutečnosti prokazují, že vláda Bohuslava Sobotky není schopná hájit zájmy občanů. Národní demokracie proto Bohuslava Sobotku opakovaně vyzývá k odstoupení a požaduje vypsání předčasných parlamentních voleb.

předsednictvo Národní demokracie, 27. dubna 2016

http://narodnidemokracie.cz

(Bohuslav Sobotka Foto: img.radio.cz)

 


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Daně nás dusí

Daně nás dusí

Krize z let 2008–2009 se projevila i v přístupu Evropy k daním. A další krize,…

4 Komentáře “Premiér Sobotka se projevuje jako samovládce

  • Sobotka je zrádce a měl by stát před soudem. Já jako občan ČR se necítím být vázán ničím, co Sobotka podepsal proti vůli většiny a proti usnesením PSP. Udělám vše pro to, aby se u nás běženci necítili dobře a aby raději utekli zpět do Německa, kam patří, protože si je tam Merkelová pozvala.
    V každých volbách i místních či krajských, budu volit ty subjekty, které dávají naději na postavení zákonů ČR nad byrokratická nařízení EU. Pokud nám EU zastaví dotace, jen dobře. Vystoupíme z toho nesmyslu a místo odvádění peněz do společného rozpočtu si budeme sami rozhodovat, co chceme financovat.
    EU je domeček z karet. Snaží se za každou cenu udržet. I za cenu nevratných škod, které budou znamenat její konec. Je to smrtelná křeč. Nesvazujme se s tím byrokratickým nesmyslem, ať nás jeho formální rozpad tolik nebolí. Faktický rozpad již započal, nyní běží proces, kdy si to musí uvědomit i papaláši. Je to stejná situace, jako když se rozpadala RVHP.

  • Sobotka není samovládce, je to poskok Merklové, je to její psíček, kudy chodí, tudy štěká její názory. Kdyby měl vůdcovské sklony, tak by se nechoval k EU a USA tak servilně. On jeho poradci i celá Sobotkova vláda, to jedna obrovská politická a ekonomická mafie. Ale na každou svini se voda vaří!!!!!!

  • no co … on si myslí že Altnerove penize zmizi .. ja si zase myslim že moje dane taky zmizi v černé díře .. takže příští rok uz dane neplatím .. není to sice žádná darda, ale mne to určite poteší .. 🙂
    Nerespektuje rozhodnutí soudu, to ja taky nemusím respektovat nejaké zákony dle mýho výberu

  • Nejhorší je, že on je jeden z nejvyšších politiků České republiky, ale jeho konání nasvědčuje tomu, že svými rozhodnutími neslouží ve prospěch českého lidu, ale naopak republiku poškozuje a svým ustrašeným patolízalstvím vůči USA a samovládkyni Merkelové a jejím evropským přicmrdávačům připravuje pro budoucnost našeho národa scénář strachu. To se nebojí o své děti ? On jako vůdce by si měl vzít příklad z pana Orbána a být zásadový a všechna jeho konání a rozhodnutí by měla být ve prospěch naší republiky a ne ,aby sloužil cizákům, kteří s námi hrají nepěknou hru. Myslím, že mu poslední dobou narostl hřebínek asi má někde silnou podporu a tu nechce zklamat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*