Premiér Sobotka nikdy nedosáhne kvalit prezidenta Zemana

Premiér Sobotka nikdy nedosáhne kvalit prezidenta Zemana

Premiér Sobotka řekl, že se prezident svým výrokem o kalašnikovu zařadil do sestavy fašistů. Zeman dle něj zvyšuje napětí ve společnosti a rozděluje ji.  

Bohuslav Sobotka po prohlášení na adresu prezidenta Zemana klesl ještě hlouběji. Je evidentní, že premiér nikdy zcela nevyslyší přání většiny občanů, neboť momentálně je jeho hlavním zájmem hrubě útočit na prezidenta, jehož kvalit zřejmě nikdy nedosáhne.

Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro iDNES.cz
Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro iDNES.cz

Ten, kdo rozděluje společnost není prezident Zeman, ale premiér Sobotka, který v žádném případě nebere na vědomí oprávněné obavy občanů z migrantů, směřujících do Evropy. Prezident Zeman společnost spojuje, i když se to týmu poradců kolem premiéra Sobotky nelíbí a v médiích vždy ochotně spustí hysterickou kampaň, namířenou proti našemu prezidentovi.

Premiér si uvědomuje, že společnost stojí ze prezidentem Zemanem a pomalu jí dochází, že Sobotka není politikem, který český národ ochrání ve stavu nouze. A tak mu nezbývá nic jiného, než-li útočit na Pražský hrad, čímž se ještě více ztrapňuje.

Zeman je politikem, kterého Česká republika potřebuje. Prezident je vlasteneckého cítění a máme u něj jistotu, že náš národ nikdy nezradí.

Na prezidenta Zemana mohou být občané České republiky právem hrdí.

 

Petr Cvalín

Loading...

Podobné články

 • · Edit

  Že Sobotka nedosáhne nikdy kvalit prezidenta Zemana, je jasné od doby, co vyšlo najevo, že Sobotka se nechává obklopovat různými poradci, kteří mu píší na papíry, co má dělat a říkat a on se navíc ještě ptá Mutter Merkelové, co má udělat tady a tam.
  Když Sobotka nemá mozek a tím pádem nemůžeme mít svůj vlastní názor, tak těžko může někdy dosáhnout kvalit pana prezidenta Zemana, který má vlastní názor, protože na rozdíl od Sobotky má svůj vlastní mozek.

 • · Edit

  Ještě jedna věc pane premiére, měl byste si dá pozor co říkat o lidech kteří volili našeho prezidenta. ZAPRVÉ bylo jich více jak 50 procet, k tomu ZADRUHÉ přičtěte asi 30 procent sypatizantů prezidenta, tedy plusmís 82procet a vy pane Sobotko je nazýváte fašisty a exenofobi, bud jste úplně mimo realitu a nebo blázen!!!!

 • Takže vždy když je nějaká krizová situace tak se pozná pravý charakter každého člověka. Pan Sobotka ukázal svůj charakter v celé jeho šíři. Není to vůdce, protože je to velice ustrašený člověk, nemyslící jako většina národa, protože jinak by nemohl konat tak jak koná. Připadá mi až žensky hysterický, není v něm ani kousek pevného charakteru, který by vycházel z jeho pevného názoru. On musí poslouchat Brusel a Frau Merkel, ale to si sám určil. Není mu možno věřit to co říká,e protože jeho heslem je jen žádnou paniku . Bůhví co na nás za našimi zády chystá. Teď se situace v Německu trochu mění svým pohledem na migranty tak pan Sobotka musí být velice pozorný, aby nikoho nepopudil ze svých nadřízených. Kdysi jsem ČSSD volila, teď ale ani náhodou. A pan prezident Zeman je člověk, kterého si vážím a bohužel v naši politické reprezentaci nemá konkurenta. A nejvíc kejhající na jeho projevy ukazují svoji ubohost. Krásný je když v TV si pozvou 2 hosty, kteří ale oba jsou prezidentem pohoršeni a k tomu jim přitakává cvičená moderátorka nebo cvičený moderátor, další alternativou je když jeden z hostů hájí jeho myšlenky, tak evidentně dostává méně času nebo ho cvičená moderátorka nebo cvičený moderátor nevhodným skákáním do řeči (Tvarůžková) záměrně přerušují. Je to spíš groteska.

 • · Edit

  Pan premiér by si měl uvědomit, že pan prezident Miloš Zeman byl zvolen přímou volbou většiny svých občanů, kteří za ním stojí, natož pan Sobotka byl zvolen jen svojí soc.demokratickou klakou do této fukce a které už silně klesaní volební preference. Ta sice kdysi výhrála volby, ale situace v naší zemi se velmi rychle mění, hrát si přitom na bruselského kašpárka a při stálém nesmyslném žvanění „že všechno zvládneme“ nezbívá na změnu politiky k uprchlické krizi moc času!!!!!!

 • Sobotka udělá své straně stejnou službu jako Topolánek ODS. ČSSD je díky Sobotkovi zlikvidovaná a pro voliče neperspektivní. Sobotka nikdy nepracoval, jen je v politice. Ničím jiným by se živit neuměl a to ho nutí poslouchat diktát z Bruselu nebo co mu nařídí Babiš. Sobotka se řídí heslem: „Díky za každé nové ráno ve funkci“. Připomeňme si, jak reagoval na Babišův výrok, že navrhne vládě snížení DPH u sudového piva. Všichni politici vyjádřili nějaký názor, jen Sobotka prohlásil, že bychom se museli zeptat v Bruselu, zda můžeme. Sobotka byl, je a bude vždy loutka těch, kteří ho mohou připravit o funkci. Zničí tím ČSSD, což by nebyla velká škoda, ale on ničí republiku a to je špatně.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*