Přelud jménem Macron

Přelud jménem Macron

Prezidentské volby ve Francii vyhrál s přehledem Emannuel Macron, tedy kandidát, po kterém lidově řečeno ještě před půl rokem „ani pes neštěkl“. Odkud a proč se tento člověk najednou zjevil v situaci, kdy kandidáti tradičních francouzských parlamentních stran začali ztrácet přízeň voličů, na úkor Marine Le Penové?!

Představte si na chvilku, co by se stalo, kdyby tyto francouzské prezidentské volby vyhrála Le Penová, řečená madam Frexit. Pro Evropskou unii, by to byla po Brexitu doslova a do písmene smrtelná rána! Malé členské země, by totiž i přes Lisabonskou smlouvu, která je pojistkou totalitní nadvlády Německa, pak zase Německa a potom tak trošku Francie, při hlasování v evropském parlamentu mohli přečíslit německé europoslance, kteří by již neměli podporu Francie!

Taková změna, by však mohla znamenat nejen to, že v EU by mohla možná začít panovat opravdová demokracie, ale také odmítnutí imigračních kvót a tím pádem zhacení plánů globalistů na to, udělat z Evropanů národ pologramotných poslušných otroků bez vlastní historie a národních hrdinů, poslušně pracujících a konzumujících podřadné potraviny pro vyšší zisky nadnárodní globální elity.Něco takového prostě nemohli globalisté dopustit! Proto, byl vyslán v čele úplně nové strany do boje loutkový válečník Emannuel Macron, s cílem zastavit vítězné tažení Marine Le Penové! Většina Francouzů vzala tohoto „mladíka“ jako čerstvý vítr v politice, netušíc, že tento vítr je ještě mnohem zatuchlejší, než ten, který vane od tradičních politických stran. Emannuel Macron totiž nespadl jenom tak z nebe. Tento člověk totiž pracoval, či spíše na 99% pořád ještě pracuje pro Rothschildy a těžko si představit mocnější zástupce výše zmiňované globální elity, než je právě tato rodina!

Evropu nyní čekají těžké časy, ve kterých bude centrista Macron společně s centristkou Merkelovou tlačit na co největší utažení šroubů v čase do příštích voleb. Cílem bude dosáhnout toho, aby věci, které se stanou v tomto období, již nešlo demokraticky zvrátit ani v případě, že by za 5 let vyhrála volby nějaká národovecká strana! Jedinou šancí pro malé členské státy EU, se tak stává varianta odchodu z unie!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Přelud jménem Macron

  • Nejdrive zdiskreditovali Fillona, protoze nechtel byt loutkou globalistu v USA. A potom vystrasili Francouze Le Penovou a masivne penezi podporili Rotschildova favorita Macrona a chranili ho pred vsim co by mu mohlo uskodit. Lide nemeli na vybranou, museli ho volit. Globaliste NWO maji tedy Evropu zase pevne v ruce. Svazacka Merkelova, floutek Macron a brexitova Tereza budou dal plivat na Rusko, provokovat ho a hrozit mu preventivnim atomarnim uderem. Budou tak vydavat Evropu v nebezpeci zniceni, tak jak to globaliste planuji. Dame vam rakety na obranu, ktere budou ale vasi zahubou. My budeme za Atlantikem pak pozorovat, jak jdete do haje. Pak vam nabidneme zase pomoc, tem co zbydou a budeme je vysavat az do aleluja. O to se postara nas mainstream, kterym oblbujeme lidi a lzeme jim uz leta. Mame vsude 5 kolonu, ktera haji nase zajmy a destabilizuje zeme.

  • Už v roce 1923 napsal Hitler v Mein Kampf, že Francouzi jsou degenerovaný národ. Tato degenerace zřejmě od té doby značně pokročila, protože jestliže se tehdy ještě dokázali postavit na odpor vlastní záhubě, dnes už to nedokážou a sami si dávají na krk smyčku.. Cokoliv se těm degenerátům stane, jakékoliv výbuchy, nájezdy kamiony do davu a střelba do lidí, všechno si to sami vybrali a všechno si to po právu zaslouží.

  • Macron jako kádr globalistů byl připraven svým vzděláním a svými vazbami na vlivné globalisty byl vytažen jako trumf proti Le Penové . Dobře to řekla Le Penová, že ať vyhraje ona nebo Macron vždy bude Francii vládnout žena. Tak se také stává Merklová si tohoto narcis ambiciozního mladíka bere pod patronát. Ale lidi ve Francii nejsou spokojeni a jde to tam od deseti k pěti. Oni si budou muset zvykat a klanět se vetřelcům. Lidi nejsou spokojeni a nějaká hesla nabádající k lásce k vetřelcům a nezaměstnanost a podřízenost k Německu nepřinese nic dobrého. Ta země je již obětována a bude se ze svého počínání dlouho vzpamatovávat – ale kdy ? Globalizace a NWO jsou původním zlem neutěšené situace v Evropě, neboť mnoho negativních dějů bylo globalisty vytvořeno z á m ě r n ě .

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*