Překrásné německé město je „nerozpoznatelné“ po přijetí 1 200 migrantů

Překrásné německé město je „nerozpoznatelné“ po přijetí 1 200 migrantů

Starosta a obyvatelé města Boostedt se stále více obávají, jak migranti ovlivňují jejich rodné město. V posledních třech letech bylo v městských vojenských kasárnách usídleno přibližně 1 200 migrantů, což je nárůst počtu obyvatel o 26%.

Hartmut König, starosta města s 4 600 obyvateli, vyprávěl tento příběh německému kanálu NDR v rozhovoru, ve kterém přiznal, jak tolik migrantů mělo negativní dopad na město.„Je to docela jednoduše jejich chování. Například v obchodech jsou kradeny věci. Sám jsem to zažil: tři uprchlíci jdou po chodníku, aniž by uvolnili dostatek prostoru pro ženu s kočárkem a jejím dítětem, kteří jdou v jejich směru. Neudělají místo, žena se musí přesunout na cestu a obejít je,“ tvrdí starosta.

„To je jen jeden incident, ale ukazuje to celý obraz. Kromě toho zanechávají hromady odpadků a využívají všech dostupných prostor k posezení a pití piva,“ dodává.

Zatímco redaktor NDR se snažil problémy minimalizovat, slovy, že tito přistěhovalci jsou převážně mladí muži s malou pravděpodobností trvalého pobytu v Německu, obyvatelé sdílejí před kamerou své starosti.

„Pomáhání dává smysl, je to naše křesťanská povinnost, ale způsob, jakým se věci dějí – že tito lidé jsou ponecháni sami sobě, potulující se kolem, sedící všude ve městě, nikdo už naše město nepoznává – Boostedt býval krásným městem,“ říká starší muž.

 

Od doby, kdy Angela Merkelová otevřela v roce 2015 německé hranice, země přijala přibližně 1,5 miliónů migrantů, a to především z Blízkého východu a severní Afriky.

Namísto toho, co nám bylo řečeno, mnozí z nich nepracují, jsou nevzdělaní a nejsou uprchlíci. Migrační krize je pro Německo pomalou katastrofou.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Překrásné německé město je „nerozpoznatelné“ po přijetí 1 200 migrantů

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*