Předvolební šťouchanice, aneb divadélko pro blbečky

Předvolební šťouchanice, aneb divadélko pro blbečky

K čemu nám jsou volby??  Řeší volby něco??  Jsou volby dokladem demokratické společnosti?? Přináší občanům a voličům krom nákladů na ně ještě něco pozitivního?? 

Ale kdeže-volby jsou pro kočku a kdyby volby byly schopny samy o sobě cokoliv měnit, byly by již dávno zakázány a zapsány na indexu společensky nežádoucích aktivit. Kdekoliv by se objevil jen náznak toho, že volby by něco řešily, okamžitě by zasáhla cenzura a veškeré možné mechanismy k potlačení nežádoucího jevu. Neděje se tomu tak-to snad vidíte.Politici totiž jasně vědí, že volbami se vyřeší prd a že mají své jisté. Nebudou li zvoleni, či budou muset ze sněmovny odejít, tak vědí, že budou uklizeni na ještě lukrativnější pozice ve státní správě nebo do dozorčích rad různých firem a k tomu mají své zlaté padáky!!! Nastoupí nová garnitura šmejdu a ta si je dobře vědoma toho, že ta odcházející ví mnoho o dění ve státě, ale má také nasbírány materiály ke kompromitaci kohokoliv z nových politiků-tedy i noví politici jsou nuceni udržovat vytyčený směr pakliže chtějí přežít. To je doslovná ukázka zvrácenosti politického a společenského systému, který nás oblažuje svou přítomností a dává minimum příležitostí k zásadním systémovým změnám.
       Takový systém je nám prosím k čemu??? Vždyť v největší míře slouží především nejvyšším vrstvám společnosti /menšinové/ k útlaku většinové společnosti. Je brzdou rozvoje společnosti jako celku a vytváří velké propasti mezi lidmi, které jsou příčinou mnohdy malicherných, ale jindy zcela zásadních sporů. Těmito ztrácíme nejen zbytečně čas, ale také mnoho zbytečně vynaložených prostředků. Nejhorší je však rozklad národní integrity na systémových nesmyslech. Volbami se můžeme zbavit třeba Sobotky, třeba Kalouska, ale nezbavíme systémových špatností a stranických doktrín, jež jsou v současné době založeny výhradně na vyzískávání peněz pro své soukmenovce. Volbami nelze nastolit systém přímé lidové demokracie!! Tento je navíc, mocenskými elitami současnosti tlačen vší silou do pozadí, neb je pro ně nežádoucím zásahem do politiky a systému legalizovaných zlodějen na kterých za peníze daňového poplatníka parazituje kde kdo. Největšími parazity je drtivá většina neziskových organizací, které vyperou i ty nejšpinavější peníze, peníze na uprchlickou krizi nebo prostředky pro romské začleňování. To není žádná dobročinnost nebo ušlechtilost společnosti, ale tunelování daňových poplatníků.
       Osobně prosazuji systém lidové demokracie, protože jsem přesvědčen, že je li politik národem zvolen tak jím musí být i kontrolován a musí mu toto být bez výhradně umožněno. Dále musí být politik na základě své činnosti, či nečinnosti kdykoliv národem odvolatelný a není možno, aby byl kryt za každou cenu svým volebním mandátem na 4 roky. Dělník v továrně, když cokoliv provede, může být na hodinu propuštěn a to musí platit i na poli politickém či vládním. Dělník způsobí povětšinou malou škodu, ale špatný politik škodí celému národu-celé své zemi. Bílé límečky nesmí být povýšeni nad právo a spravedlnost, což je neblahým ukazatelem dnešní doby.
        O lidovou demokracii, krom bloku pana Okamury neusiluje žádný politický subjekt. Lidovou demokracii však nelze získat volbami, ale činností v ulicích. O lidovou demokracii musí projevit zájem národ a sám ji musí nastolit. Demokracii totiž nelze tvořit jinak, než odspodu. Jinak to totiž není demokracie, ale podvod a bohužel v tom podvodu žijeme a s námi celá Evropa. Demokracii nemohou vytvářet politické strany, které jsou přímo závislé na finančních tocích od státu, ale musí ji tvořit národ. Politikovi se nesmí věřit-k tomu nebyl předurčen. Politik se musí pečlivě kontrolovat. Státník-to už je jiná kapitola a tito nám schází!!! Osobně jsem připraven kdykoliv se postavit do čela odporu proti současnému lži systému. Nikdy ne pro peníze, ale vždy pro společnost, pro národ, pro lidi. Nepřísluším k žádné politické straně a to hlavně proto, že jsem s postupem času došel k přesvědčení, že politická strana, ať je jakákoliv, tak nemůže plnohodnotně hájit zájmy národa, protože pouze parazituje na systému a národu.
       Vzkvétající národ a jeho spokojenost-to je ukazatel míry demokracie.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Společnost je rozdělena. Na ty , kteří jsou všehoschopní a těch je velmi mnoho a pro společnost nic nevytváří jen kecají a čachrují a jsou královsky placeni. Ti, kteří mají nějaké sociální cítění jsou zahnány včas do kouta, aby nemohli svou případnou popularitou ohrozit ty nemakačenky. A pak je lid dělný, který se blíží moderním otrokům a pak jsou mezi námi bohužel ti, kteří jsou na ulici, vybírají popelnice a nemají žádnou perspektivu. Vše co fungovalo dříve se rozpadá např. zdravotnictví, školství apod.. A do toho váleční štváči se těší jak vydělají na případné válce. Bilderberg se radí, Clintonová se raduje , Obama hecuje.
    Jak tato nerovnováha může asi skončit ?

  • Ne tak docela- Sobotkovi se podařilo odvrátit vyšetřování privatizace OKD a řady dalších případů. Reorganizace policie obnoví vliv politiků na vyšetřování velkých kauz. Babiš by měl shodit vládu, ČSSD se daří ve spojení s křesťany zavést diktaturu prříznivců Unie.

  • Ne tak docela- Sobotkovi se podařilo odvrátit vyšetřování privatizace OKD a řady dakších případů. Reorganizace policie obnoví vliv politiků na vyšetřování velkých kauz. Babiš by měl shodit vládu, ČSSD se daří ve spojení s křesťany zavést diktaturu prříznivců Unie.

  • Jsou tu politické strany, jak pro vystoupení z NATA, tak z EU, ale ty ve volebním průzkumu nenajdete, nebot se to nehodí. Ale vemte si Slovensko, KOTLEBA a jeho průzkumy, nakonec měl 10x tolik. Vládní strany a jejich placený průzkumy jsou tu na to, aby nás jenom zmátly a my pak volili jen ty vládní. Lidi ale smýšlí jinak a to je naše šance dostat tam ty, ještě NEšpinavé, NEvládní, NEválečné a NEislámské strany!!!!

  • Ano, takto si volí lidé. To si myslí. Ale nevolí. Je to jen hra. V parlamentu jsou jedni pro EU a druzí pro USA. Ale to je stejné. NA výběr mají jen na oko. Ať volí jak volí, stále volí to samé. Divím se jim. Volí stále ty samé zloděje a kolaboranty. Stále dokola. Mají i jiné možnosti. Třeba volit kohokoliv mimo parlament. Je to jedna z posledních možností. V parlamentu ani jedna strana nechce zabránit přílivu uprchlíků, chtějí to pouze řešit. Ani jedna strana neřeší život našeho národa, ale především svůj osobní. Ani jeden politik nedává v zástavu svoji čest a majetek pro případ, že by učinil špatné rozhodnutí. A to prosím rozhoduje o životech 10 milionů lidí. Minimálně.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*