Předvolební námluvy socanů s komunisty, aneb občane nedělej ze sebe prosím vola.

Předvolební námluvy socanů s komunisty, aneb občane nedělej ze sebe prosím vola.

Tak nám ta naše Česká politika zase hraje pěkné divadlo co??? Socanům jaksi teče do bot, neb Hurvínek Sobotka je takový politický Kosťa Kurvil.
Tak jako tomu bylo již několikrát v minulosti, když ČSSD zmršila, co mohla, tak najednou je jí KSČM dobrá.Proč jsou ti socani takoví pokrytci???

Ty-občane se však nedej ošálit!!! Jakožto bývalý člen KSČM Vám musím sdělit několik závažných věcí. Je pravdou, že ČSSD a KSČM mají k sobě programově velice blízko a že obě tyto strany chtějí v podstatě to samé, jen s tím rozdílem, že používají poněkud odlišnou rétoriku. S určitou mírou nadsázky se lze tázat, která že strana od které opisuje. Obě dvě tyto strany jsou stranami levicovými-to je velmi důležitý aspekt. Není totiž vůbec pravda, že KSČM je stranou komunistickou. V tomto směru se tedy občan-volič, nemá čeho obávat, neb ani jedné ze stran nejde v žádném případě o zásadní změnu společenského, ekonomického a politického řádu. Oběma stranám v zásadě vyhovuje participace na politickém systému, který jim přináší ekonomický profit. Skutečná komunistická platforma v parlamentu neexistuje.

Ať jde o ČSSD nebo o KSČM, tak obě tyto strany se plně v oportunistickém duchu přizpůsobily změnám poměrů v naší zemi a jdou v otázce ekonomické participace úplně stejným krokem jako strany středu, či pravice. Říká se, že žijeme v demokratické společnosti, ale každý z nás, kdo platí daně, tak je nucen si vydržovat tu politickou chátru a to ať je zleva nebo zprava. Naše daně jdou i stranám, které bychom nikdy nevolili a to se ani nestydí si sami sobě ve sněmovně zvyšovat platy bez toho, že by se těch, jejichž peníze si bezostyšně berou a cpou si je do výlučně svých kapes alespoň zeptali!! No a aby poděkovali-no to už bychom chtěli asi moc, když vidíme jak jsou dámy a páni poslanci udření úmornou dřinou, jež jim způsobuje především otlaky na prdeli a jsou doslova nuceni ve svých křeslech únavou pospávat. Jo-kdybychom to tak udělali v práci my-obyčejní dělníci, to by nám pan zaměstnavatel koupil dozajista i gauč.

ČSSD vede už od svého vzniku takovou zvláštní politiku. Velice ohebnou a neprůhlednou a v některých případech i zrádcovskou. Právě politická zrada společnosti ve dvacátých letech minulého století vedla ke vzniku KSČ. Ano v oněch dvacátých letech minulého století to byli někteří sociální demokraté, kteří odmítli zradu sociální demokracie a odštěpili se od mateřské strany-zrádců, a založili Komunistickou stranu Československa. V následných časech zradili socani ještě několikrát a mnoho z nás si pamatuje tu velkou zradu voličů z nedávné minulosti, kdy uzavřeli koaliční smlouvu s ODS. Svým způsobem je jistou zradou voličů i současná vládní koalice, ale co chtít od strany, která nemá svou vlastní, vnitřní pevnou ideu.

O KSČM lze hovořit v podobném duchu. Od vzniku KSČM bych v žádném případě nenazýval tuto stranu jako komunistickou. Jde o stranu levicovou jako ČSSD. KSČM se otevřeně vzdala původní komunistické ideologie vycházející z Marxismu-Leninismu. Její transformace na stranu levicového charakteru probíhá postupně a dá se říci zcela souměrně s postupným úbytkem nebo chceteli vymíráním skutečných komunistů. Skutečných komunistů je v KSČM opravdu velmi málo a jsou velmi účinným způsobem umlčováni. Ti mladší,kteří ideologii pochytili od rodičů a dále se ideologicky samovzdělávali, se naučili znát a rozumět a vstoupili do řad KSČM. Znám mnoho těch, kteří se snažili bojovat, něco změnit a dát straně opět komunistický revoluční rozměr, avšak ze strany nejužšího vedení strany o toto není zájem. Proč??? Musela by skončit ona participace na systému, neb je to jedna ze základních ideologických tezí. Ono to totiž vůbec nezní dobře-komunisté participující na kapitalistickém systému, nebo komunista kapitalistou vykořisťující dělnickou třídu. Je to zásadní ideologický rozpor. Proto mnoho mladších komunistů, kteří byli nadějí pro budoucí vývoj strany KSČM opustilo. Je zde absence pevného komunistického směru, absence ideologické jednoty, absence revolučního pojetí politiky atd. Již od základních organizačních složek nikde neprobíhá žádná ideologická příprava, což je jasným dokladem nezájmu o komunistickou ideologii, ale i nezájmu o to, zničit zločinný mafiánsko-kriminální-kapitalistický řád. Osobně mi to je velice líto, že věci se mají takto a jestli pan předseda Filip bude chtít dokázat opak a bude li chtít dokázat, že on je komunistou, tak musí v první řadě kopnout do prdele Sobotku i s tou jeho pokřivenou partají a nevstupovat do jakéhokoliv spolku s žádnou současnou parlamentní stranou.

Musím konstatovat, že od KSČM v současné době vůbec nic politicky nehrozí, ale také od ní nelze nic moc očekávat. To takový Okamura má k ideologii komunismu se svou vizí přímé demokracie podstatně blíže a jeho politika je mnohem čitelnější a konzistentní.Záleží samozřejmě jen na Vás milí voliči-hlas je Váš, ale zvažujte a přemýšlejte, protože jinak z nás politické strany opět udělají co??? No co soudruzi???? No přeci vola Kefalín-vola!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Slučovací sjezd KSČ a ČSSD jsem nikdy moc nechápal. Nyní ho díky Sobotkovi chápu. Sobotka půjde tak daleko, že prohlásí bohumínské usnesení za vyhaslé a opráší usnesení z roku 1948. Možná někdy pochopím i myšlenkové pochody Sobotky, ale moc v to nevěřím. Je to druhý nejpřizpůsobivější politik po Kalouskovi. Oba umí vycítit, kdo jim umožní moc a spojit se s ním. Je jim jedno, zda je to zprava nebo zleva, hlavně, že to sype.

  • K EK: Vsadim se, ze Sobotka zadnou analyzu dopadu tehle reformy dani nema. Je to strelba od boku, ktera v koalici neprojde. My si musime firmy co plati dane a podnikatele u nas udrzet a ne je vyhanet zdrazenim dani!!! Trestat uspesne podnikatele a nutit je, vyrobu presunout tam, kde budou vyrabet jeste lacineji? Je to spise pokrytecka ukazka jak ovlivnit hloupe volice, kteri z Bohouse maji radost.

  • Bohousi, spojeni se zlocinci komunisty ti kuzi nezachrani. To ukazuje jenom tvoji proradnost a zoufalstvi pred volbami. Lidi te maji ty Fierlingere stejne uz davno prectenyho!!!! Nahonit si hlasy ve spolecenstvi puvodne vami zavrhnutem a ted najednou je toto zavrhnuti vyhasle? Spolecenstvi s temi, co nas hodili 100 let dozadu a tady pres 40 let tyrali? No to snad neni pravda! Doufam, ze ti to volici spocitaji!!!

  • Sobotka je osobně odpovědný za velezradu. Předání podstatné části naší armády pod velení Německa je zločin. Komunisté by měli podpořit jeho rychlý odchod kam patří. Jestliže mohl Stropnický odevzdat bez boje naší armádu Německu, musí za to nést odpovědnost premiér. Pokud ne, tak celá ČSSD.

  • Sobotka je v zoufalé situaci. Jeho nápad s daněmi je hloupý. Stejně jako voda nepoteče do kopce, nebudou velké firmy a banky platit vysoké daně, když budou v okolních státech podmínky výhodnější. Pokud by jeho nápady prošly, doplatili bychom na to všichni. Velké firmy by vykazovaly zisky tam, kde je nechce nějaký Sobotka okrást. Socani na jedné straně chtějí plošně okrádat firmy a občany a na druhé straně jsou schopni dát zahraničním investorům daňové prázdniny. S touto zvrhlostí máme zkušenosti a věřím, že ČSSD díky Sobotkovi půjde na smetiště dějin.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*