Předseda Odborového svazu německé policie:Muslimští migranti „pohrdají naší zemí a smějí se naši spravedlnosti“

Předseda Odborového svazu německé policie:Muslimští migranti „pohrdají naší zemí a smějí se naši spravedlnosti“

Předseda Odborového svazu německé policie tvrdí, že kriminální přistěhovalci ze severní Afriky se smějí německému systému spravedlnosti, neboť mají dovoleno volně odejít po spáchání trestného činu.  

Předseda Odborového svazu německé policie, Rainer Wendt, vyjádřil vážné znepokojení nad rostoucím počtem migrujících zločinců, zvláště těch, kteří jsou severoafrického původu. Předseda tvrdí, že pokud se nezmění systém v justici, nemohou být učiněny žádné skutečné kroky k vyřešení trestných činů páchaných migranty, napsal deník Kronen Zeitung.

„Oni opovrhují naší zemí a smějí se naši spravedlnosti,“ uvedl Wendt a varoval, že policie nemůže řešit trestné činy páchané migranty, pokud nebude soudní systém ochoten zintenzivnit své úsilí a deportovat recidivisty.

„Policie, podle pana Wendta „dělá vše, co je schopna dělat,“ pokud jde o trestné činnosti páchané migranty. Wendt tvrdí, že policisté v Německu jsou v neustálém ohrožení, protože u mnoho migrantů je známo, že mají vysokou úroveň násilného chování a útočí na policii, která se je snaží zatknout.

„Není-li uvalena vyšetřovací vazba, není-li ukládán žádný trest odnětí svobody, a nedochází-li k žádným deportacím, poté policie provádí více zatýkání a pachatelé jsou nakonec i tak propuštěni,“ uvedl Wendt s tím, že migranti skončí zpět na ulici.

Pan Wendt citoval zprávu „Casablanca Report”, která dokumentovala 2.244 zločinů spáchaných severoafrickými migranty ve městě Düsseldorf. Podle šéfa Odborového svazu německé policie, čísla v jiných německých městech jsou podobná a uvedl, že migrační krize jen posloužila, aby zvýšila čísla již existujících migračních kriminálních gangů.

 

(Předseda Odborového svazu německé policie Rainer Wendt Foto: Sunshineradio)
Loading...

Podobné články

Komentář “Předseda Odborového svazu německé policie:Muslimští migranti „pohrdají naší zemí a smějí se naši spravedlnosti“

  • To by si měli přečíst naši užiteční idiotové, kteří fandí těmto nepřizpůsobivým migrantům buď z toho důvodu, že jsou slaboduší a oni konají jakoby opozici či protest, protože oni jsou plni lásky k bližnímu, ale své by nechali popravit. A ta druhá skupina je ještě horší, protože díky svým chlebodárcům jsou královsky placeni a zváni do TV, aby svou lásku rozsévali mezi lid.Mimo některých politiků jsou to neziskovky které jsou podporovány boháči např. z USA pan Soros a ten tyto své služebníky štědře odměńuje. Snad se lidi brzo probudí a nedopustí tuhle pěšáckou válku, která je již zahájena.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*