Předseda Federální volební komise: „Tyto volby jsou nelegitimní“

Předseda Federální volební komise: „Tyto volby jsou nelegitimní“

Předseda Federální volební komise vystoupil s šokujícím oznámením, v němž uvedl, že podle toho, co viděl v Pensylvánii, a podle zpráv, které dostává odjinud v zemi, jsou tyto volby nelegitimní.

Je to opravdu výbušná zpráva. Nejvyšší šéf všech volebních funkcionářů Trey Trainor potvrdil, že podle jeho profesionálního názoru „nedošlo ve volbách k transparentnosti“ a „tyto volby jsou nelegitimní“.

Prohlášení učinil pro liberální zpravodajské médium v Newsmax, když oznámil, že se domnívá, „že na těchto místech dochází k podvodům s voliči“.Neexistuje vůbec žádný legitimní důvod, aby byl pozorovatelům odepřen přístup k sčítání hlasů. Ipso facto, sčítání hlasů musí být „nelegitimní.“ To oznámení nepřichází jen tak od někoho. Trey Trainor není jen státní volební úředník, je federální.

A k tomu všemu je vůdcem celé komise. Na rozdíl od liberálních mediálních pisálků, kteří spěchali svolávat státní volby pro demokraty a prezidentský úřad pro Bidena, Trainor ví pár věcí o volební bezúhonnosti.

Předseda Trainor v rozhovoru s deníkem Newsmax řekl: „Navzdory vítězství v soudním příkazu, který Trumpově kampani umožňuje vysílat pozorovatele, aby sledovali sčítání volebních lístků v Pensylvánii ze vzdálenosti šesti stop, „nebyli smysluplně vpuštěni do volebních místností.“

Trainor poukazuje na to, že „když bylo pozorovatelům dovoleno se dívat, branka byla přesunuta“. Jednoduše řečeno „ve volbách nedošlo k transparentnosti“.

„Celý náš politický systém je založen na transparentnosti, abychom se vyhnuli zdání korupce,“ trvá na svém Trainor. „Státní zákon umožňuje, aby tam ti pozorovatelé byli. Pokud se zákony nedodržují, pak jsou tyto volby ‚nelegitimní.‘“

Trumpův tým uspořádal v sobotu tiskovou konferenci, aby učinila vlastní velké prohlášení.

Prohlásili, že kvůli tomu půjdou k soudu do války. Jak řekl Rudy Giuliani, média nerozhodují o tom, kdo vyhrál volby – ale soudci.

Předseda Trainor, starý pistolník z Texasu jmenovaný Trumpem, za nimi stojí celou dobu. Trumpův tým tvrdí, že jde o „velmi oprávněná obvinění“, s čímž souhlasí, která musí soudní systém „plně prověřit“. Předpovídá, že obvinění jsou natolik závažná, že „skončí u Nejvyššího soudu“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*