Předkrm-exploze na islámské ambasádě, čekají nás „hlavní chody“…?

Předkrm-exploze na islámské ambasádě, čekají nás „hlavní chody“…?

Cizinecká policie ČR včera vydala alarmující zprávu; v uplynulém roce byl počet islámských Arabů, kteří uvízli v v jejích sítích, směšný v porovnání s ostatními zeměmi, kde se počítají muslimští imigranti na tisíce, zejména z Afriky; uprchlíci z Eritreje, Etiopie a Somálska směřují do Itálie, Řecka a Španělska. A přinášejí do Evropy fundamentalistický islám…

U nás byly z celkem 4 153 „nelegálů“ jen necelé tři stovky Libyjců, 255 Kuvajťanů a 111 občanů Saudské Arábie. Tedy asi sedm set. Moucha? Ovšem pozor; předloni jich bylo jen něco přes sto, nárůst je skoro o šest set… Muslimů v Česku zkrátka razantně přibývá. Nejvíce zneužívali padělky západoevropských pasů a občanek obyvatelé Sýrie a Albánie. Cizinecká policie se rovněž podílela na akci s krycím názvem Čistka. Spolupracovala s Útvarem pro odhalování organizovaného zločinu.

Za vším ovšem hledej Evropskou unii, která dala vale křesťanské tradici starého kontinentu a před několika lety v tichosti zahájila projekt EUROMED (Euro-Mediterranean Partnership) či spíše barcelonský proces, který v sobě kromě posilování kulturního, ekonomického a politického partnerství mezi členskými státy EU a středomořskými sousedy, ukrývá doplnění počtu obyvatel starého kontinentu metodou přesidlování. Program počítá s přistěhováním více než 56 miliónů muslimů do zemí sedmadvacítky mezi lety 2010 – 2050. K této číslici dospěl statistický úřad EU Eurostat.

olser baner

Předběžný odhad hovoří dokonce až o 80 milionech islámských migrantů, jak uvádí Salim Murad z New york University in Prague, mají vyrovnat demografický úbytek v celé Evropě. Na oko je smyslem projektu, který se původně vyvinul z dohody o volném obchodě mezi EU a zeměmi v oblasti Středozemního moře (EU – MEFTA), posílení spolupráce v oblasti správy cílené migrace mezi partnerskými státy. Hlavní je však klid demografů; lapidárně řečeno, národ, který má porodnost pod dvě děti, nemá šanci přežít. Proto budeme přijímat zejména plodné rodičky z islámských zemí, které získají mj. české občanství a svými pěti a více dětmi zajistí udržení národní, tedy české identity.

A pokud se bavíme o možnosti, že by Česká republika eventuálně odmítla podílet se na realizaci tohoto projektu? V Lisabonské smlouvě jsou obsaženy mechanismy, které umožní Evropské unii na základě společné imigrační politiky a řízení migračních toků přerozdělovat imigranty mezi jednotlivé státy EU. Pokud by ČR s něčím takovým nesouhlasila, nemůže příliv imigrantů na své území zablokovat, protože již nemá právo veta. A to už není normalizační „plíživá kontrarevoluce“, nýbrž „plíživá islámská revoluce“ po česku.

Proto jsme si už užili to, nad čím jsme vždy mávali rukama; že exploze bomb jsou od nás daleko, Blízký východ? Kdo by se tou vzdáleností zabýval? Česko je bezpečné, až uprostřed Evropy. A ejhle, první bomba vybuchla na islámské ambasádě Palestiny v Praze-Suchdole. Jako „předkrm“, teroristické „hlavní chody“ v islamistickém jídelníčku se dají v Česku teprve očekávat. Podle růstu islámských imigrantů se dá předpokládat, že jejich projevy „mučednictví“ mohou být ve středu Evropy zatraceně brzy. To v Anglii, Francii či Španělsku a Rusku už mají za sebou stovky mrtvých při islamistických atentátech v metru či autobusech a ve vlacích. V Evropě je nyní přes třicet milionů muslimů, z toho ve jmenovaných zemích více než polovina z tohoto počtu. Kromě atentátů zde však mají i pouliční nepokoje, zapalování stovek automobilů, demolování obchodů a podobně.

V Paříži se už rabovalo od roku 2005 několikrát. Nepokoje připomínají události, kdy se bouřilo hned několik pařížských předměstí a následně i imigrantské čtvrti v dalších francouzských městech; důvodem byl útěk před policií. Dva podvodníci – teenageři se schovali v trafostanici a byli usmrceni elektrickým proudem. Jindy se rabovalo proto, že zahynula dvojice mladíků, ujíždějících před policejním vozem na ukradeném motocyklu, když došlo ke srážce, při které byl zraněn i policista v autě. Při nočních potyčkách mezi desítkami výtržníků v Paříži vzplála policejní stanice a benzinová pumpa.

islam

FOTO : sodahead.com

Březen 2004 byl masakrem po islámských atentátech, které si v Madridu vyžádaly 191 obětí na životech a 1800 raněných. Celkově bylo použitých 13 časovaných bomb, ukrytých ve sportovních taškách. Bomby zanechali pachatelé v různých vlacích, spojujících předměstí Madridu s centrem města. Dva atentáty byly nedávno spáchány též v moskevském metru. V jednom z vagonů ve stanici Lubjanka se odpálila se sebevražedná atentátnice a zabila 24 nevinných lidí. Útok další muslimky ve stanici Park kultury na téže trase si zatím vyžádal 14 obětí, které se ničím neprovinily.

Čečenští teroristé zaútočili v Moskvě už několikrát, nejznámější je útok na divadlo Na Dubrovce z října 2002, kde gang zadržoval na tisíc lidí. Při osvobozovací akci speciálních sil zemřelo 129 osob. Beslan – Rusko, Severní Osetie, 3. září 2004. V budově školy zadržovali čečenští teroristé 1800 dětí a jejich rodičů, kteří sem přišli, aby zahájili nový školní rok. Všichni islámští teroristé byli zlikvidováni, pouze jeden byl zajat. Po ukončení bojů zbylo v budově 323 mrtvých, z toho 156 dětí. Dnes zahajují Zimní olympijské hry Soči a česká média jménem Karase škodolibě hlásají, že jde pro policejní a vojenskou ochranu spíš o policejní hry, přičemž moc dobře ví, jakému riziku jsou hry ze strany teroristů vystaveny. Posmívá se každému bezpečnostnímu opatření; přitom Kavkaz, Dagestán a šílené šahídy jsou za rohem. Jedna z nich se 29. prosince 2013 odpálila u vstupu do nádražní budovy ve Volgogradu a zabila nejméně 18 lidí. Na místě byly další desítky zraněných, osm z nich v kritickém stavu…

Po Manhattanu, Madridu či Moskvě, otřásly atentáty rovněž Londýnem. Dne 7. července 2005. Tři pumy vybuchly v metru a jedna v autobusu. S dvaapadesáti oběťmi na životech a asi sedmi sty zraněnými to bylo největší krveprolití v Londýně od konce války a zároveň nejhorší atentát teroristů v britské historii. Pachateli byli čtyři britští muslimové většinou původem z Pákistánu. Další islámští teroristé sekáčkem na maso napadli vojáka. Po několika sekundách byl mrtvý, útočníci však byli podle svědků jako smyslů zbavení a do bezvládného těla sekali dál, dokud neoddělili hlavu od trupu. Když své krvavé dílo dokončili, odtáhli tělo z chodníku doprostřed ulice. Černoch se do kamery omluvil, že to musely vidět ženy. Pak začali provolávat: “Přísaháme věčnému Alláhovi, že proti vám nikdy nepřestaneme bojovat.”

Řízený příliv muslimů přinesl nebývalé potíže Švédsku. Na stockholmském předměstí Rinkeby se v noci na čtvrtek 10. června 2010 odehrála také bitva – násilné nepokoje, které rozpoutali islámští imigranti zřejmě za to, že je nepustili na soukromý večírek. O pár měsíců později rozzuřený dav zapaloval auta a demoloval obchody. Protesty byly odpovědí na policejní zákrok, při něm byl zastřelen 69letý muž, který jim hrozil mačetou. Podle statistik se ve Skandinávii přičiněním muslimů výrazně zvýšila kriminalita. Zatímco v USA je spácháno kolem čtyř tisíc trestných činů na sto tisíc obyvatel, v Norsku, Švédsku a Dánsku je to více než dvakrát tolik; uplynulý rok bylo v norské metropoli oznámeno rekordních 161 znásilnění a 35 pokusů o znásilnění. Více než dvě třetiny „znásilňovačů“ nebyli etničtí Norové. Ohledy na „nové muslimské seveřany” jsou zřejmě přehnané.

Ale kam se hrabe sever Evropy proti Saudskoarabskému režimu; ten schválil nový „protiteroristický zákon“, podle kterého budou aktivisté, kteří požadují reformy, odhalují korupci nebo se účastní disentu, souzeni jako teroristé. Zákon stanovuje, že jakýkoliv čin, který “podkopává” stát nebo společnost, včetně volání po změně režimu, může být označen za terorismus. To se vztahuje také na “urážku reputace státu” a poškozování veřejného majetku nebo národních zdrojů. Bezpečnostní složky mají také více pravomocí pro razie v domech a pro sledování telefonních hovorů a internetové aktivity. Skoro jako v USA po zavedení Vlasteneckého zákona – Patriot Act. Vlastenecký zákon – Patriot Act

Třeba za nevěru je v Saudské Arábii trest smrti useknutím hlavy. Noví a neznalí cizinci jsou při sekání hlav umístěni do první řady, aby je postříkala krev z useknuté hlavy, a Arabové z toho mají strašnou srandu. Jinak si Arabové říkali: „Tento víkend bude nuda; budou se sekat jen ruce.“ Když se sekaly hlavy, tak bylo vždy narváno. Proč se nesmí kritizovat flagrantní pošlapávání lidských v Saudské Arábii? Odpověď je velmi prozaická. Saudská Arábie je největším exportérem ropy na světě a díky ní se na světových trzích musí platit americkým dolarem. Zároveň je největším exportérem pravých teroristů, kteří umožňují americké administrativě vojensky napadat země, jež považují za svůj ekonomický zájem. Dokonce ani Američanům nevadilo, že drtivá většina z 19 sebevražedných atentátníků z 11. září 2001 byla právě ze Saudské Arabie…

Dojemné byly autentické záběry, jak z Kennedyho letiště opouští 13. září 2001 USA bin Ládinova saudskoarabská rodina v počtu 26 osob, kdy už jsou zničena dvojčata Twin Towers v New Yorku. Ve svém soukromém letadle a za pozorné asistence příslušníků tajných služeb CIA odlétěli všichni v pohodě, formálně vyslechnuti FBI, do Saudské Arábie. Přestože jiné vzdušné soukromé dopravní prostředky bez výjimky měly až do odvolání zákaz jakéhokoli startu či přistání, natož pak letu nad Spojenými státy…

Snad dobře spí naši podnikatelé; zástupci české mezinárodní splečnosti Czech Mining Technology – CZMT a. s. totiž plni důvěry, v USA ověřené miliardáře, podepsali 22. srpna 2008 v Praze kontrakt se saudskoarabským podnikatelem šejkem Bandarem Tárikem bin Ládinem z firmy Middle East Development. Šlo o slušnou sumičku 17 miliard korun (700 miliónů eur). Šejk Bandar Tárik bin Ládin je přece pouze nevlastní bratr světoznámého teroristy Usámy bin Ládina. Objektem zájmu stavbařů jsou státy Džibutsko a Jemen…

Inu, nejhorší varianta islámské schizofrenie; kdo s čím zachází, tím také schází, aneb Bude-li nás víc, nebudeme se bát vlka nic, kromě islamistů…

Publikováno se svolením autora olser.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*