Před půlrokem jsem napsal, že Zeman zvítězí 55:45 nad protivníkem. Jinak to nebude

Před půlrokem jsem napsal, že Zeman zvítězí 55:45 nad protivníkem. Jinak to nebude

Sám se pokládám za vtipného, ale to asi každý chlap. Nicméně konstatuji, že vítězem soutěže o nejvtipnější definici tohoto prezidentského klání je podle mého názoru jednoznačně Andrej Babiš. Sám jsem několik hodin uvažoval, jak definovat ten podivný útvar, který byl dokonce předsedou České akademie věd, a přitom vyluzuje výroky, které odpovídají svou inteligenční výrokům podprůměrného studenta VUMLu, pravda obsahově jinak orientované.

A potom to Babiš shrnul způsobem, kdy jsem se chlámal asi 1 minutu: „To není volba mezi Zemanem a Drahošem, ale mezi Zemanem a NeZemanem,“ prohlásil v televizním pořadu TV Barrandov Andrej Babiš. „Místo Drahoše by tam mohl být klidně Mickey Mouse a vyšlo by to nastejno,“ poznamenal suše premiér v demisi.

To nemělo chybu…

Už Jan Werich a Miroslav Horníček kdysi pravili, že humor je nejen vtipný, ale hlavně přesný.

Příměr Andreje Babiše je prostě dokonalý a nikdo nic lepšího nevymyslí. Ani já… Ve své podstatě jedním řezem – a to si možná ani neuvědomil – vyřízl personální situaci české politické scény.

Je mnoho střetů v politice, které určují její pohyby. Levice – pravice, konzervatismus – liberalismus, neomarxismus – realistický pragmatismus a u nás konečně havlismus – rebelství a změna.

Tím, že jsem absolutně nesledoval předvolební klání prvního kola, byl jsem lehce ochuzen o některé informace. Kromě idiota Horáčka, na jehož drzost kandidovat jsem tuším před rokem zareagoval a pustila se do mě bláznivá blondýnka a hysterka Iva Pazderková, a zaútočila na mne, že je vynikající textař. Tak to možná je, taky byl vechslák a spolupracovník STB. Jinak jsem fakt ty havlisty neregistroval. Proč taky? Každý věděl, že jen jeden z nich projde do druhého kola. A stejně logicky a zákonitě prezidentem Miloš Zeman.Havlismus nelze ignorovat. Je to směr politického návratu ke kapitalismu, k euroatlantickému společenství, k lidským právům, jejichž jménem bylo uskutečňováno bombardování Srbska, válka v Iráku bez existence legitimního důvodu, 18 let trvající válka v Afganistánu, podpora radikálních džihádistů v Sýrii s cílem odstranit legitimního prezidenta Bašára Asáda, kterému ještě rok předtím slavnostně rozvinovali červený koberec ve světových metropolích. Jeho podpis, protiústavní, bez souhlasu vlády i Parlamentu ČR k útoku na Irák odpovídá myšlenkovým schématům Václava Havla. Jako první evropský prezident se šel projít na půdu pomyslně zbrocené krví v Jugoslávii a pronesl ona úděsná slova, že to bombardování bylo humanitární.

Havlismus je cosi jako ortodoxní komunismus, který se fanaticky přihlašuje k Vítěznému Únoru. Havlismus se přihlašuje zjednodušeně k tomu, že 17. listopad 1989 a to co následovalo je jedině správné a kdo to vidí jinak, je škůdce, populista, extremista atd. Západ je ráj, Rusko je nepřítel, kterého je třeba zničit, statisíce migrantů nás posílí a udělá radost našim ženám, USA, i když je tam teď ten Trump je jednička, Evropská unie je ideální uskupení, i když ji například kritizuje ten mladíček kancléř z Rakouska.

Prostě havlismus je zasmrádlý směr nazpátek. Popírá pokrok, popírá změnu.

Někde jsem si přečetl, že snad Drahoš má být změna… A proboha čeho? On je přece služebník toho, co zde už 27 let zažíváme a chceme to změnit.

On a změna? Vymazal jsem, co jsem napsal. Fakt neznám většího drzouna Bylo by to na žalobu a zbytečně. Protože…

Ten chlápek, pokud je to chlápek totiž nemá šanci…

Všem se omlouvám, ale zopakuji si svou obvyklou fázi megalomanie: V politice i v tom dobrém i v tom špatném jsem se nikdy nezmýlil. Předpověděl jsem kdysi vítězství Trumpa, Brexitu, bohužel i Macrona, vývoj na Ukrajině a triumf Putina.

Předpověděl jsem vítězství řeckého premiéra Tsiprase, rakouského kancléře Kurze. Věděl jsem, že u nás zvítězí ANO a že SPD přeskočí ČSSD, která utrpí tristní výsledek.

Před půlrokem jsem napsal, že Zeman zvítězí v poměru 55% proti 45% na protivníkovi. Jinak to nebude.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Před půlrokem jsem napsal, že Zeman zvítězí 55:45 nad protivníkem. Jinak to nebude

  • Já si myslím také, že Zeman vyhraje, ale výsledek v rámci globalisteckého zájmu USA a služebnickým postojům vůči svým páníčkům v EU mohou být správné výsledky u p r a v e n y v rámci záchrany demokracie. Jsou dvě místa, kde si myslím, že by šlo výsledky upravit. Jednak je to zadání do počítače a jeho volebního programu. Při minulých volbách v tomto stadiu se již stalo, že došlo k jistému nevysvětlenému výpadku a pak u stran, které byly na odpis začaly stoupat procenta. A tak se radovalo TOP 09, Starosttové a v neposlední řadě silně vzrostly procenta Pirátům. Kdo nad nimi drží nejen ruku ? Komu slouží. Asi celosvětovému pirátství, jehož bláznivé a fanatické protesty jsme viděli z různých videí. Stačí, že sluníčkář Bartoš se zúčasťňoval vítacích akcí pro migranty a dokonce existuje video, kde lítá v nějaké demonstraci zahalen do vlajky ADF. Tato strana a její původ je více než zajímavá. Druhé místo kde je možno výsledky demokraticky upravit jsou výsledky ze zahraničí. Tam nikdo to nemůže zkontrolovat a jak víme už v Rakousku k podvodům s hlasy ze zuajhraničí v minulosti došlo a musely být nové volby. Dále není veřejně známo odkud je počítačový program pro závěr voleb a kdo tento program kontroluje, aby do něj nemohlo být zasáhnuto. Kdo ten program vymyslel a odkud ho máme. Vůbec bych se nedivila , že ho máme z USA.

  • Doufam, ze mate pravdu, ze prezident vyhraje. Shoduji se s Vami co se tyka Drahose. Jak jsem tady uz pred casem nekolikrat napsal, ze Drahos podle svych vyroku je hlupak s akademickym titulem, ktery vubec nevi o jaky urad se uchazi a ze si ho Zeman v duelu da k veceri. Tak to take dopadlo a i pan Babis jako vzdy se trefil v jeho hodnoceni do cerneho.
    Lidi, celime kampani malinke mensiny smejdu z Prazske kavarny, Havlistu, casti komediantu, ovladajicich CT, Cro, ktere si platime a ostatnich medii. Ti vsichni nam, vetsine, ktera zvolila Zemana a Babise neustale vtloukaji do hlavy, ze jsme burani, ze volime spatne, ze tomu nerozumime, ze jsme pakaz. Ze jsme pakaz zaznelo v prispevku jednoho obcana na Cro Plus a moderatorka na to nereagovala.
    Jsme ve valce se smejdy, kteri nam rikaji, ze jsme odpad, ze oni maji tu jedinou pravdu a ze jejich nazor je ten jediny spravny. Jejich reprezentant byl Havel, ktereho nadale uctivaji jako modlu pote, co ho jako modlu sami vybudovali. On byl ve skutecnosti idealnim kandidatem pro sily, ktere provedly samet. Nebyl to Havel, ani obcane, cinkajici klicema a myslici si, ze oni provedli prevrat. Chyba, komuniste meli vsechno tenkrat v ruce a stacilo by par ozbrojencu a lide by se rozutekli. Komuniste ale ztratili oporu CCCP. KGB s CIA a STB cely scenar sametu planovala a provedla. Proto je Havel symbolem podvodu na ceskem narode, tak jako samet. Drahos je rizena loutka, v kterou ty same sily vkladaji sve nadeje, ze prezident bude poslusne kyvat na vse co od neho budou chtit USA, EU a sousedi na zapad, kteri nas vzdy jenom zradili. Drahos je namyslena ubohost a reprezentuje ‚kvality‘ smejdu, jejichz kandidatem je. Jejich heslo ‚Vsichni proti Zemanovi‘ to doklada.
    M. Zeman se vzdy za nas pral, nekradl, vzdy myslel na nasi zem a jeji prospech. Vykazuje statecnost a nezavislost, neni loutkou nikoho a nepracuje pro cizi zajmy. Nebere si servitky a jeho bonmoty sedi. Nazyva veci pravym jmenem a vubec nevadi, ze je nekdy pri tom vulgarni. Z Ciny i Ruska vozi ksefty za miliardy a ukazuje, ze se nenecha jako Cina a Rusko izolovat. Jako jediny statnik zapadu se zucastnil oslav vitezstvi nad Nacismem o poklonil se pamatce vojaku, kteri nam prinesli svobodu. Za to je smejdy z USA a jejich loutkami u nas oznacovan za poskoka Putina! Vazme si toho, ze ho mame!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*