Pražskokavárenský prezident by Česko rozděloval mnohem víc než Zeman

Pražskokavárenský prezident by Česko rozděloval mnohem víc než Zeman

Včera se prý konala na Hradčenech demonstrace proti panu prezidentovi. Ale uvědomují si ti, kteří Miloši Zemanovi vyčítají, že rozděluje lid, že případný pražskokavárnský prezident by národ rozděloval mnohem víc?I když ve svých článcích píšu teorii, že určité názorové rozdělení lidí ve státě k demokracii patří, tak si ale schválně si představte takovou situaci. Že by si český národ za prezidenta zvolil takového člověka, který by například bezbřeze souhlasil se vším, co vymyslí v Bruselu.

Nebo takového, který by byl fanatickým zastáncem politické korektnosti, mulikulturalismu a podobných neomarxistických témat. Nebo takového, který by nadbíhal takovým politickým proudům, jako jsou třeba piráti, TOP 09 a jim podobní.

Nebo by dokonce schvaloval trestání lidí za to, co píšou na internetu. Ano, může se to stát! Bohužel. I prezidentská volba je nevyzpytatelná.

Já bych samozřejmě takovou volbu respektoval, ale s takovým prezidentem bych nesouhlasil! A jsem přesvědčen o tom, že kdyby k takovéto volbě došlo v současné době, že v tomto ohledu, který jsem uvedl ve výše uvedeném odstavci, tak že s ním nebude souhlasit ani velká většina našeho národa.

A protože se domnívám, že takovýchto lidí, kterým se takovéto politické počínání nelíbí, je u nás velmi mnoho, tvrdím, že takový prezident, který by hájil politickou korektnost a jí podobná neomarxistická témata, by českou společnost rozděloval mnohem víc, než Miloš Zeman!

Proto jsem rád, že v současné době máme takového prezidenta, jako je Miloš Zeman, který naopak mluví lidem z duše a českou společnost rozděluje mnohem méně než nějaký politik takového druhu, jako jsem před chvílí popsal.

 

(Prezident Miloš Zeman@PREZIDENTmluvci / Twitter)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*