Pražská primátorka Krnáčová (Agrofert) si svým výrokem koleduje o žalobu

Pražská primátorka Krnáčová (Agrofert) si svým výrokem koleduje o žalobu

„Hodit zapálenou láhev do objektu, kde žijí lidé, nemůže udělat normální člověk, ale zlá a zbabělá kreatura,“ prohlásila Krnáčová.

V sobotu večer, krátce po skončení masových demonstrací proti EU a islamizaci a daleko skromnějších demonstrací sluníčkářů, obletěla našimi médii zpráva, že pravicoví radikálové zapálili jakousi pražskou kliniku. Slova našich novinářů vzbuzovala představu, že se účastníci protiislamistických demonstrací hromadně přesunuli před tu kliniku a tak dlouho na ní házeli molotovy, dokud celá budova nelehla popelem. Jenže jak už to tak bývá, zpravodajství od mainstreamových médií připomíná spíše proslulé Rádio Jerevan:

Otázka na Rádio Jerevan: Je pravda, že Hanzelka v Kostelci zastřelil husu?

Odpověď: Ano, je to pravda. Akorát to nebyl Hanzelka, nýbrž Zikmund; nestalo se to v Kostelci, ale v Kostnici; nebyla to husa, nýbrž Hus a nezastřelili ho, ale upálili.

Adriana Krnáčová Foto: ČTK
Adriana Krnáčová Foto: ČTK

No a informace, které později prosákly na veřejnost, tu původní představu vytvořenou médii taktéž poněkud pozměnily. Nebyla to žádná klinika, ale jen jakési feťácké doupě; ten dům nevyhořel, akorát chytla jedna záclona od hozené světlice. A navíc to nebyli žádní radikálové (a už vůbec ne relativně umírnění účastníci protiislamistických demonstrací, jak nám média podsouvala), ale s největší pravděpodobností ti stejní tajní policisté, kteří o pár hodin dříve předvedli na Malé straně ono divadlo, které se okamžitě stalo terčem oprávněné kritiky i různýchinternetových vtípků.

Pokud tedy Krnda označuje viníky za zlé a zbabělé kreatury, dopouští se tím přinejmenším urážky veřejného činitele – a to utajených pracovníků Policie ČR, kteří na bůhvíčí pokyn předvedli tento útok pod falešnou vlajkou, aby zdiskreditovali nás národovce.

A urážka veřejného činitele může být považována za přečin. Sice to není tak vážný zločin jako její multi-kulti šílenství, nicméně alespoň je to právně vymahatelné.

 

 

Národní demokracie

Podobné články

Ochrana společnosti či cenzura

Ochrana společnosti či cenzura

Na začátku článku, kterým bych chtěl alespoň prozatím uzavřít sérií článku věnovaných problematice mediální cenzury…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*