Pravnučka prezidenta Eisenhowera říká, že jsme dlouhá léta udržováni v temnotě a ve lži

Pravnučka prezidenta Eisenhowera říká, že jsme dlouhá léta udržováni v temnotě a ve lži

Pravnučka prezidenta Eisenhowera říká, že jsme dlouhá léta udržováni v temnotě a ve lži.

Laura Magdalene Eisenhower je mladá žena, která žije běžným životem v Pensylvánii v USA.

Její pradědeček, generál Dwight David Eisenhower (*1890 – 1969), známý též jako Ike, byl americký pětihvězdičkový generál a 34. prezident Spojených států amerických v roce 1953 – 1961. Během druhé světové války byl vrchním velitelem spojeneckých expedičních sil v Evropě. Po válce nějakou dobu zastával nejvyšší vojenské funkce v ozbrojených silách USA. Funkci prezidenta vykonával po Harrym S. Trumenovi a jeho nástupcem byl John F. Kennedy.Eisenhower je znám jako prezident, který se měl ve své době minimálně třikrát setkat s mimozemskými civilizacemi a byl zasvěcen do celoplanetární struktury a programu. Veřejnosti však měly být tyto věci utajeny. Mimozemci prý m.j. požadovali, aby byly zlikvidovány jaderné hlavice a jiné zbraně. Do té doby prý lidstvo nemůže ve své mezidimenzionální misi postoupit dál, jelikož je na velmi nízké energetické úrovni.

Existuje minimálně osm mužů z okruhu Eisenhowera, kteří po čase o těchto událostech informovali. Souhrn těchto dobových svědků a jejich výpovědí najdete v tomto článku: https://www.exopolitika.cz/prezident-eisenhower-a-prvni-kontakt/3083

Laura Eisenhower říká:

„Od svého dětství jsem byla se svým pradědečkem v duchovním spojení na telepatické úrovni. Můj pradědeček byl osm let prezidentem této země. Osobně se setkal s několika typy mimozemských bytostí – jak s těmi temnými tak s bytostmi, které měly čisté úmysly. Existuje mnoho programů, které ovlivňují chod americké vlády. Cílem programů je infiltrovat vlastními lidmi většinu podobných středobodů moci i tajné vesmírné programy.

Zavedené procesy a temné technologie vytvořily překážky v naší DNA a brání nám v rozvoji našeho vyššího potenciálu a tvůrčí svobody. Záměrně oslabují mysl lidí a udržují agendu v tajnosti. Od roku 2012 však dochází k aktivaci a probuzení. Je to válka o kolektivní vědomí lidstva.

Existuje mnoho informací o galaktické historii, nejen o genetické manipulaci DNA a o vaší snaze oddělit nás od skutečného Zdroje – nulového bodu Jediného Vědomí. Právě tyto brány se nyní otvírají. Snažíte se udržet brány zavřené, ale vaše snaha bude marná. My vyhrajeme! My s tím nesouhlasíme!“ #WeDoNotConsent

Pro seznámení se s Laurou Eisenhower a pro pochopení jejích poznatků a myšlenek, zveřejňujeme rozhovor z roku 2014, kdy už tehdy odhadovala pandemii a ekonomický, uměle vytvořený kolaps, včetně vakcinace a regulace lidí. U videa jsou slovenské titulky, nezapomeňte si je zapnout.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*