Pravicové špíny nezklamaly. Byl zneuctěn proces inaugurace prezidenta, jeho úřad coby instituce, zástavy, republika a její občané.

Pravicové špíny nezklamaly. Byl zneuctěn proces inaugurace prezidenta, jeho úřad coby instituce, zástavy, republika a její občané.

Skutečně skvělé paní Němcová, Kalousku, Schwarzenbergu, Pospíšile a další. ŠPÍNA ZŮSTANE ŠPÍNOU.

Pan prezident Zeman pronesl svůj inaugurační projev, ve kterém si dovolil zhodnotit své minulé funkční období a nastínil budoucnost toho nového. Zaměřil se opravdu na odporné jevy v naší zemi, kde je šlapáno po lidských právech, je omezována svoboda projevu, existuje cenzura a veřejnoprávní média která by měla občany pravdivě informovat tak lžou. Ano-toto v naší zemi skutečně je.

Prezident Zeman se vskutku velice provinil, že si dovolil o těchto věcech hovořit a je doslova drzostí největší, že si dovolil označit ty, kdož se za tímto svinstvem skrývají. Myslím však, že značná část veřejnosti chápe, že se jedná především o ODS, TOP a KDU-ČSL a ruku v ruce ČT, kdož stojí za vymýváním mozků občanské veřejnosti. Jsou to ti, kdož cíleně rozeštvávají národ, vyvolávají špatnou náladu a dehonestují vše, co se jim nehodí do krámu. Hlavně jen když se nepřijde na všechna ta svinstva a zlodějny které napáchali na Českém národu. Prezident Zeman není tím, kdož by národ rozeštvával-ba naopak. Právě on je oním člověkem, který se snaží národ sjednotit pod zásadní myšlenky a především mu otevřít oči. Vždyť mnoho z nás dobře ví, že pravda začíná tam, kde končí lhaní ČT.Musím panu prezidentovi velmi poděkovat za jeho projev ve kterém bylo mnoho pravdy. Já osobně, ale i spousta mých přátel jako například pan Olšer, slečna Lisková, Lucka Provazníková a mnoho dalších jsme důkazem pravdivosti jeho slov. Jsme cenzurovaní a zakazovaní autoři. Cenzura likviduje naše texty a dokonce vyhrožuje. Facebook a Twitter mažou naše články, omezují funkčnost našich profilů, profily blokují a dokonce i mažou. Ani náhodou nesmíme napsat co bychom chtěli a jak bychom chtěli. Právě my velmi dobře víme, že v naší zemi není demokracie, ale ani svoboda slova, názoru a přesvědčení. Internetové noviny RUKOJMÍ cz jsou na seznamu neobjektivních a proruských webů právě pro svou objektivitu a pravdu.

Dovolím si poznamenat, že by nebylo marné se také sejít na náměstích a protestovat proti účasti v parlamentu paní Němcové, Kalouska, Schwarzenberga, Feriho, Pospíšila a dalších. Přeci není normální, aby náš národ zastupovala taková špína jako prve jmenovaní!!! Vždyť oni nezastupují jen sněmovnu, či sebe, ale nás všechny. Jít to určitě musí, když to šlo u pana Zdeňka Ondráčka. Přeci nenecháme zostuzovat pana prezidenta!!!

Pane prezidente Zemane-děkuji Vám za Váš projev.
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Pravicové špíny nezklamaly. Byl zneuctěn proces inaugurace prezidenta, jeho úřad coby instituce, zástavy, republika a její občané.

  • Nervově labilní Němcová neustála pravdu z úst prezidenta a odešla ze sálu. Ostatní se také zvedli, aby v tom nebyla sama. „Pravice“ je zoufalá. Ví, že v příštích volbách končí, protože nemají co nabídnout. Legrační Fiala na každou otázku odpovídá, že se k tomu nebude vyjadřovat, protože v té době nebyl předsedou ODS. Na druhé straně požaduje od ostatních, aby se vyjadřovali k historickým událostem. Nějak sám sobě nerozumí. Kalousek to má velmi nahnuté, protože nejspíš ztratí vliv i v médiích a dojde i na něj. Ty arbitráže, které byly od začátku připraveny tak, aby na nich někdo vydělal, byly jeho dílo. Kšefty se zbraněmi rovněž. Lidovci se budou držet těsně nad hranicí vstupu do PSP, protože věřící se mylně domnívají, že je lidovci zastupují. Kolaborovat budou s kýmkoliv. Lidovci byli téměř ve všech vládách od roku 1918. Za socialismu rovněž v rámci Národní fronty. Pravice se úplně rozpadla a nebýt Sobotky, který škodil ČSSD, nedostali by se pravičáci vůbec do parlamentu.

  • Velice dobrý, ale co je důležitého p r a v d i v ý projev. Já si myslím, že možná už předem ty postižené strany , které jsou si vědomi svých minulých nekalých činů nyní se šikují a hrají si na láskyplné demokraty. Všeho co je namířeno proti Zemanovi jsou tito vejlupci ochotni všemi způsoby aktivně podporovat. Možná, že už i měli tyto politici v plánu, že ten odcházecí akt bude uskutečněn v příhodné pasáži projevu. Potrefené husy se vždy ozvou a tak se nedivme. Politička ODS, která už je asi jen v inventáři zde podala statečný výkon a připomnělo to rčení jdeme všichni sborem za tím prvním volem. Naštěstí těch volů bylo málo. Myslím, že tito stateční potrefenci ukázali své chování adekvátní k jejich povahám.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*