Pravicové anebo levicové hnutí ANO 2011

Pravicové anebo levicové hnutí ANO 2011

babis

Je to nedávno, co hnutí ANO tvrdilo, že není levicové ani pravicové. To jen potvrdilo tvrzení, že se snaží sbírat voliče na populistická hesla a že nemá smysluplný program. Být pravicový či levicový, vypovídá o tom, jakou politiku vyznávám.
Hnutí ANO vyloučilo spolupráci s ČSSD a KSČM. Proto hnutí ANO logicky zbývá jen koalice s TOP 09, ODS a KDU-ČSL ( pokud se dostane do Poslanecké sněmovny). Je to tragikomedie. Pan Babiš chce dělat s těmito partnery politiku, která bude brát ohled na sociálně slabší.

Babišovci také populisticky hlásají, že chtějí očistit politiku od lidí nechvalné pověsti. Oni ji budou „očišťovat“ bok po boku s TOP 09 a ODS. Dovedete si to představit ?
Pan Babiš má velice líbivý populistický slogan, na kterém hlásá, že nemá nic společného s politiky, kteří sedí cca 24 let v Poslanecké sněmovně. Tohle je veliká lež z dílny Babišovců.
Pan Babiš toho má hodně společného s politiky, kteří v Poslanecké sněmovně sedí cca 24 let. Co třeba namátkou říci tomu, jak pan Babiš ovlivnil legislativu prostřednictvím Poslanecké sněmovny. Samozřejmě mluvím o tom, jak se pan Babiš uchýlil k bezprecedentnímu lobyistickému kroku ohledně prosazení biopaliv v benzínu a naftě, který v roce 2010 schválila poslanecká sněmovna (novela Zákona o ochraně ovzduší).
Pan Babiš tento zákon prolobboval a tím pádem si vytvořil naprosto legální podmínky pro výdělek dalších miliard na úkor nás všech.
Pan Babiš chce využít svůj ekonomický vliv a propojit ho s politickou mocí. Má stejné mocenské ambice jako Tomio Okamura. Hnutí ANO je megalomanský účelový podnikatelský záměr, který touží po provázání byznysu s politikou.
Co mě nejvíce zaráží je to, že hnutí ANO 2011 svým potencionálním voličům „narovinu“ neřeklo, s kým půjde po volbáh do koalice. Každá strana by měla jasně deklarovat, s kým je ochotna počítat a kdo je pro ně jako koaliční partner nepřijatelný. Pakliže strana říká, že koalice se utváří po volbách, tak voliči nevědí, komu vlastně ve svém důsledku hlas odevzdali.
Hnutí ANO se profiluje jako středopravá strana, které odmítá spolupráci s komunisty a socialisty. Takže se dá říci, že ten, kdo odevzdá hlas Babišovu hnutí, volí pokračování koalice TOP 09 a ODS.

zdroj : petrcvalin.blog.idnes.cz

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*