Pravda o 11. září by svrhla USA z trůnu globálního impéria

Pravda o 11. září by svrhla USA z trůnu globálního impéria

Pravda o teroristických útocích z 11. září 2001 by nejen destabilizovala americký politický systém, ale také by svrhla Spojené státy z trůnu globálního impéria, uvedl americký vědec.

Dr. Kevin Barrett, zakládající člen Vědecké komise pro vyšetřování 11. září, učinil tyto poznámky v úterním rozhovoru s deníkem Press TV, během toho, co komentoval pokračující spor mezi republikánskými prezidentskými kandidáty Donaldem Trumpem a Jeb Bushem kvůli 11. září.

Donald Trump v pátek obvinil bývalého amerického prezidenta George W. Bushe z útoků z 11. září 2001. Trump v neděli prohlásil, že kdyby byl v roce 2001 prezidentem, jeho přistěhovalecká politika by zabránila teroristům Al-Kájdy zaútočit na Spojené státy.

11 zari

V reakci, Jeb Bush řekl, že jeho bratr, George W. Bush není za útoky z 11. září odpovědný. „Podívejte, můj bratr reagoval na krizi, a udělal to, v co byste doufali, že prezident udělá.“

„On sjednotil zemi,“ řekl Bush stanici CNN. „On organizoval naši zem, a udržel nás v bezpečí. A o tom není pochyb. Velká většina Američanů tomu věří.“

Bush si zaslouží vinu za 11. září

Dr. Barrett uvedl, že téměř každý ve Spojených státech se domnívá, že si George W. Bush zaslouží vinu za útoky z 11. září 2001.

„Od útoků z 11. září, mnoho Američanů- okolo jedné třetiny podle některých průzkumů veřejného mínění- tvrdí, že americká vláda za prezidentství Bushe spáchala útoky 11. září záměrně, nebo jim záměrně nevěnovala pozornost, s cílem vyvolat válku na Blízkém východě, a až 90 procent Američanů podle průzkumů tvrdí, že úplně nevěří oficiální verzi o 11. září. Tato otázka je doutnající barel politického dynamitu,“ uvedl vědec a dodal, že „teď barel doutná trochu více a může v každé chvíli prostě vybuchnout.“

„Podle Jeba Bushe, bratra George Bushe, byl Jeb zjevným favoritem získat republikánskou nominaci na amerického prezidenta, alespoň do doby, než se objevil Donald Trump, Jeb je nyní v ofenzívě a argumentuje, že jeho bratr George W. Bush nebyl zodpovědný a nenese vinu na útoky z 11. září,“ dodal.

„Samozřejmě, že je to problém, že Jeb nemůže vyhrát, bez ohledu na to, jak analyzujete útoky z 11. září, ať už využíváte analýzu alternativních zdrojů, jako je například magisterská práce Dr. David Ray Griffina, abyste se dozvěděli, že ve skutečnosti útoky z 11. září nebyly překvapivým útokem zahraničním nepřítelem, ale jednalo se ve skutečnosti o vnitřní záležitost, působivý kousek k obelhání veřejnosti za účelem vytvoření nekonzervativního puče a zahájení řady válek, ze kterých by měl v první řadě prospěch Izrael,“ uvedl.

„Ale ať už jste učinili vyhledávání a přišli na to, nebo ne, musíte uznat, že Bush byl jednoznačně zodpovědný za 11. září, i kdyby nebyl aktivním spoluviníkem na tomto převratu,“ poznamenal Dr. Barrett.

„A i když odmítnete uznat, že se jednalo o převrat, je zřejmé, že Bush by měl být obviněn za to, co se stalo,“ uvedl vědec.

Útoky 11. září, také známé jako 9/11, byla série útoků v USA, při nichž bylo zabito téměř 3.000 lidí a způsobily škodu na majetku a infrastruktuře ve výši asi 10 miliard dolarů.

Američtí představitelé tvrdí, že útoky provedlo 19 členů teroristické skupiny Al-Kájda, ale mnozí odborníci oficiálnímu příběhu nevěří.

Odborníci věří, že nebezpečné prvky uvnitř americké vlády, jako například bývalý viceprezident Dick Cheney, zorganizovaly, nebo alespoň podporovaly útoky 11. září s cílem urychlit válečnou mašinerii USA a prosadit sionistickou agendu.

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Pravda o 11. září by svrhla USA z trůnu globálního impéria

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*