Pravda a lež-dvě sestry velmi si podobné s námi hrají nepěknou hru. Kdo myslíte, že zvítězí???

Pravda a lež-dvě sestry velmi si podobné s námi hrají nepěknou hru. Kdo myslíte, že zvítězí???

Globálním problémem nás všech je skutečnost, že dost dobře neumíme rozeznávat pravdu od lží a ještě větší problémy nám dělají polopravdy nebo chcete-li pololži. Značná část lidí už dnes neumí používat úplně obyčejný selský rozum a dávat si informace do souvislostí. Je jistě pravda, že selský rozum není všelék a určitě nedokáže obsáhnout veškeré oblasti dění okolo nás, ale vždy platilo a platit bude, že v jednoduchosti je síla. Covidová aféra je toho jasným příkladem.

Je mi jasné, že blbci nevysvětlím, že je blbej, když je skutečně blbej. To vážně nemá smysl. Myslím však, že většina lidí blbá není, ale mnozí jsou líní myslet a používat hlavu. Dnes máte všude Covid že ano??? Netvrdím, že není. On skutečně je a je také jedním ze základních nástrojů šílené manipulace a šíření paniky mezi lidmi. Média na tom všem taktéž participují a mají za to vskutku dobře zaplaceno. Jde o placené šíření poplašných zpráv. Je vcelku pochopitelné, že psychicky labilnější jedinci této brutální mediální masírce podléhají a defacto i oni se následně stávají šiřiteli poplašných zpráv.Ona to říká vláda, tak to musí být pravda. Vážení nemusí. Jen si vzpomeňte jak nám vláda lhala při privatizaci, rozdělení Československa atp. Vzpomeňte, jak lhal Havel a byl to prezident. Pravda vyšla najevo po létech a vy jste pak čuměli jak trubky a tloukli jste se do hlavy. Tato situace se točí stále dokola a to v menším, či větším měřítku. Covid je podvod měřítka globálního a to s cílem vyvolat globální strach a paniku v obavách o život. To je přesně to, co mocenské elity chtějí a kam nás chtějí dostat. Čistě ze strachu budou mnozí volat po vakcíně a očkování a kdyby jich bylo málo, tak budou volat ti, co jsou za tuto špínu placení. Očkování, nebo chcete-li vakcinace společnosti je primární cíl-nikoliv Covid. Proč je ono očkování tak důležité???

Ve světě lékařské vědy se někdy odehrávají strašné věci, které je snad lepší i nevědět. Nebudu tu rozepisovat, jak se léky testují na zvířatech, vězních, národnostních menšinách atp. Soustředím se pouze na fakta související s Covidem, která se objevují ve zprávách rozvědek. V první řadě je nutné přijmout fakt, že vakcína proti Covid byla vyvinuta v rekordním čase od zjištění nového typu koronaviru. Ještě rychleji je distribuována do jednotlivých států světa. Má to však háček. Dle informací z WHO nesmí žádná vakcína být uvedena na trh dříve, dokud není řádně testována, dokud nejsou známy veškeré možné negativní reakce lidského organismu. Vakcína proti Covid testována nebyla a ani neprošla žádnými schvalovacími procesy legislativy jednotlivých států. Prostě už se objednává a distribuuje. Proč ta překotnost??? No ano-je potřeba využít chaosu a strachu lidí. Musí se aplikovat, dokud jsou lidé zblblí. Normálně trvají schvalovací procesy 10 let i více, ale nyní máme vakcínu za rok. Není vám to divné??? Varianty jsou tu pro scénář vakcíny dvě a to že byla vyvinuta v utajení daleko dříve, než Covid samotný byl vypuštěn, nebo je to čistě podvod vakcinologické lobby za účelem zisku. Varianta dvě je mylná. Vakcína na Covid byla hotova již dříve a to s jasným cílem. Tím cílem je poškození lidstva a postupná depopulace. Vakcína totiž údajně obsahuje biologický materiál, který lze nazvat třetí řadou lidské DNA. Nic vás nebude bolet-nebojte se. V podstatě si nebudete mít čas cokoliv uvědomit. Ihned po aplikaci se třetí kmen naší DNA začne rozvíjet a celá lidská DNA se bude u každého člověka transformovat do nové podoby. V podstatě každý očkovaný občan se stane hybridem na základě úpravy DNA. Budeme jak ta kukuřice, proti které se tolik brojí s cejchem GMO-geneticky modifikováno. Mohl bych to ještě více rozvést, ale neudělám to a přiznám se, že jisté obavy mi to nedovolují.

Už dnes vidím ty hrdiny, co křičí, že se očkovat nedají za žádnou cenu. Myslím, že máte smůlu. Jak to chcete udělat??? Bez vzpoury národů není šance.
Odmítnete-li očkování, tak je už dnes předem připravený systém represivních opatření, které vás přinutí. Pouze očkovaným lidem bude dovoleno chodit do práce, cestovat, chodit do školy, účastnit se jednání, či třeba fotbalového utkání. Projekt Covid 19 je plánován do roku 2025. Od tohoto času se rozběhne plán další, který má trvat do roku 2050. Dle Dr. Colemanna se jedná o řízený plán zlikvidování 4 mld. lidí a to prostřednictvím epidemií smrtelných nemocí, jenž budou vytvářeny uměle.

Je jen na vás, jestli budete podléhat masírce mainstramu, je jen na vás, zda se dáte očkovat, ale jednotlivci nemají šanci. Původcem toho, co se děje, není Čína nebo koronavir, ale hluboká krize kapitalismu. Kapitalismus je smrtící vir a na tento je potřebné se cíleně zaměřit. To vám Prymula však neřekne-to by mu nezaplatili.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*