Přátelé Ruska v ČR cítí ohromné zadostiučinění

Přátelé Ruska v ČR cítí ohromné zadostiučinění

Před dvěma lety jsme byli napadáni z vlastizrady, ještě před půl rokem jsme byli zařazováni na seznamy agentů KGB. Dnes dochází na naše slova. Baz Ruska to prostě nejde.

Když si vzpomenu na útoky, kterými jsme byli před necelými dvěma roky častováni pro fakt, že jsme se snažili upozorňovat, že geopolitická snaha USA a Západu ponížit Rusko a vytlačit jej na okraj mezinárodního společenství je chybná a Západu se nevyplatí, musím dnes s ulehčením říci, že na naše slova došlo.

Svět je zcela rozvařený a krizi, kterou zažívá bez Ruska nepřekoná.

Netřeba velkých slov, netřeba dlouhých vět…

Rusko, které mělo být zničeno, další barevnou revolucí na Ukrajině, se dnes stalo opět ví než rovnocenným soupeřem, ale i partnerem USA a spolu s Čínou, coby potencionálně ekonomicky nejsilnější zemí světa tvoří nepřekonatelný tandem.

Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil

A protože vidíme, jak ta část světa, ke které teritoriálně patříme, tj. Evropská unie se potápí a přožívá stále rostoucí křeče, vyplývá z toho pro nás jasná zpráva…

Nevažme se idiotsky jen na Západ, tím méně na Evropskou unii či dokonce NATO, buďme nejaktivnějšími stoupenci co nejužší spolupráce jak s Ruskem či Čínou samostatně, tak i s institucemi, které vytvořili.

Začít bychom měli tím, že požádáme o pozorovatelský status v Euroasijské unii.

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*